Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hogyan ne keseredjek el...

Hogyan ne keseredjek el minden éjjel itthon?

Figyelt kérdés

Amióta ebbe a panellakásba költöztem, kb 2 éve, minden éjjel sírógörcs jön rám. Minden éjjel öngyilkossági gondolatok öntik el a fejem. Minden éjjel sírok.

Az a baj, hogy egy nagyüzemi hentesüzlet felett lakok. 5-kor olyan hangzavar van, mint egy háborús övezet. Üvöltöznek mint a prolik, a földön húzzák a rekeszeket, a rekeszeket úgy csapkodják tiszta erőből, hogy a beton törik össze tőle. A teherautók beállnak az ablakom alá és onnan történik a fülsüketítő rakodás egész nap. Délután ugyanez, csak a rekeszeket bevágják izomerőből a teherautóba. Nem lehet aludni tőlük 5-től. Viszont én meg éjjeli bagoly vagyok, 2 előtt nem tudok elaludni, akármennyire erőlködöm is. Napi 3 óránál nem alszok évek óta többet éjszaka. Csak késő délután tudok még 2-3 órára visszafeküdni, hogy bepótoljam. Fáradt vagyok, de inkább lelkileg. Nem akarom a holnapot, nem akarom elfogadni. Megszeretnék szűnni létezni. Nem akarom a holnapi rakodást, üvöltözést.

Füldugó nem segít, a dübdüböt egyáltalán nem szűri, de amúgy semmit sem. Más megoldás pedig nincs, mert a költözés még évekig nem lehetséges nekem. Az ereim pattognak már, nem akarom hogy felkeljen a nap. Mit tudtok ajánalni, hogy elfogadjam a holnapot és "boldogabban keljek fel"?



2021. jún. 2. 00:30
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
100%
A mély hangot hogyan lehet kiszűrni, nem tudja valaki? A magas középhangokat megfogja a fal, ablak,
2021. jún. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 A kérdező kommentje:
Sehogy
2021. jún. 6. 22:52
 33/58 anonim ***** válasza:
56%
Hogy vagy amúgy drága barátunk ?:))
2021. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Szarul. Holnap reggel 5-kor kezdődik újra minden 5 napig.
2021. jún. 6. 23:19
 35/58 anonim ***** válasza:
100%
Édesanyád amúgy hogy bírja? megszokta vagy ő is szendved?
2021. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
70%
De az életmódváltás dolgot tényleg át kéne gondolnod
2021. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Ő 5-kor már kel, mert 7-re megy dolgozni. Délután 5 előtt pedig nem ér haza, így neki nem okoz gondot.
2021. jún. 7. 00:33
 38/58 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos ismerős. Mély hangok ellen nincs füldugó. Én 12 ezer Ft-ért csináltattam füldugót.. semmit nem ér az ellen, hogy a k**** szomszédom kalapál, meg fát vág, meg döngöli a vakondtúrásokat... Sajnos nekem is egy állandó gyomorgöcsöm van, hogy mikor fog megint reggel kalapálni.. karácsony, húsvét.. ugyanez.. :'( Nagyon nehezen bírom lelkileg
2021. jún. 7. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
63%
Martin költözzön el cuccolj ossze egy csajjal menjmelozji
2021. jún. 7. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
71%
Hú, ez szívás! Szerintem kikészülsz totálra, ha ott maradsz. Én biztos megpróbálnék elmenni onnan, elköltözni, vagy albérletbe, ezt meg kiadnám, vagy eladnám... Ja, csak kérdés, hogy így megveszi-e valaki.
2021. jún. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!