Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért ekkora mánia...

Panelben miért ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés

És akkor még jól oda is égetik általában! Sunyiban kiszellőztetve a lépcsőházba és az ablakon, had szívja más. De ha ennyire ezt élvezik, miért nem ők szívják? Egyáltalán minek ilyet csinálni???

Fura módon ahányszor családiházban jártam vendégségbe vagy munka ügyben, sose volt ilyen ocsmány szag! Ott képesek voltak kultúrált egészséges ételeket főzni! Akkor ez a panelban miért nem megy?



2022. okt. 24. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
30%
Akkor hívd a TEK-et az összes magyarosan főzőre, akik még szellőztetni is mernek:-) Szerintem trollkodsz. A kérdésre válaszolva meg: Én kertes házban is szoktam paprikás-hagymás alappal főzni, de sokáig panelban laktam. Nos, baromi egyszerű, ott sok ember van egymás hegyén-hátán, jobban átjön minden, legyen az szag, hang, bármi.
2022. okt. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
52%
Kerdező! Menj orvoshoz! Költözz tanyára.
2022. okt. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
37%

"Amúgy meg mindenki maga dolga ki mit főz."


Igen, ebben igazad van, KIZÁRÓLAG az ő dolga, és nem a szomszédé aki nem is szeretné naponta háromszor szagolni...

2022. okt. 24. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy kulturált, normális világban lenne ezeknek a dolgoknak megoldása, megfelelő takarítással, strangok lezárásával, felújításával, szagelszívással élhetővé lehetne varázsolni a panelokat is, nyilván az pénzbe kerül amiért nem fizetnek a prolik.
2022. okt. 24. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
86%

"akik már nem ezt a csülkös-zsíros-cupákos-magyaros vonalat nyomják"


Ezt mondd az alattam lakó banyának akinél van 3!!! fagyasztó a csülkös-cupákos-zsíros-magyaros kajáknak és mindent agyonfűszerezve, olajban süt minden áldott nap. Komolyan mondom szerintem valami kifőzdét üzemeltet az öreglány mert ember ennyit nem eszik mint amennyit az főz.

2022. okt. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 A kérdező kommentje:

Na csak kiugrasztottam a nyulat a bokorból, tudtam én hogy kötekedni és személyeskedni vagy itt! Én elhiszem hogy sokaknak nem tetszik amiket és ahogyan főzöl, de attól még nem kéne nyilvánvalóan trollkodni és belekötni a kérdezőbe, mindenfélét kitalálva rá, elterelni a témát, csak mert nem tetszik neked az igazság. Ez ebben a formában rendkívül szánalmas és visszatetszést keltő.

Egyébként szokásod szerint a korábbi költözős példáddal is tévedsz. A mi lépcsőházunkban van összesen 2-3 ilyen ember aki mintha versenyezne benne hogy melyik nap melyikük tud büdösebbet főzni. A többiek is nyilván esznek, érdekes de onnét sose áramlik ki ez a fajta bűz, ráadásként nem szoktak pofátlan mód a lépcsőházba se szellőztetni, mint egyes taplók. Egy ízléstelen és igénytelen kisebbség tol ki az emberek maradékával szokás szerint, akik ezt tűrni kötelesek, ez idáig rendben van én már megszoktam ezt. De hogy még ezt itt páran védjék és megideologizálják miért az a hibás aki szóvá teszi, az már tényleg a legalja, és ráadásként rendkívül nevetséges is :D

2022. okt. 24. 20:12
 27/86 anonim ***** válasza:
77%

Engem egyetlen dolog szomorít el igazán, hogy sajnos az én lakásomat is a sok proli miatt ítélik meg rossznak. Ölhetem bele a pénzt, felújíthatom, akkor is csak egy prolikkal körülvett panel marad.


És rohadt kellemetlen amikor ismerős első szava az, hogy "dohányos volt az előző lakó?" vagy csak egy sima "úúú bameg" amikor arcon csapják az ótvar szagok.

2022. okt. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező!


Mondd meg annak, aki a lépcsőházba szellőztet, hogy fejezze be!

Mást nem tehetsz.


Szerintem, azért érzel büdöset, mert keverednek a szagok.

2022. okt. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
41%
Hat az a helyzet, hogy sajnos rengeteg az ótvar retkes, igénytelen büdös ember. Magyarorszàgon alap, hogy ,"nem vagyunk urak" , mindent jó sok hagymával, minél büdösebb, annál jobb.Aztán meg ne fürgyé le! Én tàrsashàzban lakok, itt is ez van. Bűz, kosz, öregszag, igénytelenség.
2022. okt. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
16%

20, ja, rendkívül büdös a zöldség tényleg... Úgy kezdted hogy hagyma meg paprika. Te tuti valami mirelit szemetet zabálsz, annak gondolom nincs sok illata meg íze, mert valódi ételeket, mint pl zöldségek, soha nem látott.

Csak játszod itt a szuperegészségest aki mindenki felett áll, de csak egy megkeseredett, szomorú kis emberke vagy, akit zavar mindenki más. Ezért még mindig azt mondom, ha te vagy a záptojás a házban aki mindenki mást utál és nulla toleranciával rendelkezik, akkor neked kell költöznöd a saját mentális egészséged érdekében, mert másokat nem tudsz megváltoztatni. Vagy nyíghatsz a neten tovább, amivel abszolút nem fogsz semmiféle előrelépést tapasztalni az ügyedben. Nem látod hogy milyen nevetséges vagy ezzel a nyafival? Az nem megy hogy mondjuk tegyél valamit magadért, kimozdulj abból a számodra elviselhetetlen közegből? Tipikus proli mentalitás. Nyavalyogj a gyk-n, az majd mindent megold.

Nekem magyarázhatsz meg megpróbálhatod rám is átkenni a frusztrációidat, de nem én szenvedek minden nap a lakókörnyezetem miatt, mert én mint írtam, léptem abból az életformából, ami nekem nem jött be. Tudom hogy az hogy felemeld a valagad, lényegesen több energiát igényel, mint összehányni a gyk-t a felsőbbrendűségbe burkolt kisebbségi komplexusaiddal, pedig hidd el, azzal többre mennél az életben.

Most jó proliként böfögjél még erre is valamit, elvégre te mindenkinél több meg jobb vagy, te panelpatkány :) Hajrá, legyen a tiéd az utolsó szó, én meguntalak, kikövetem a kérdésedet.

2022. okt. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!