Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért ekkora mánia...

Panelben miért ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés

És akkor még jól oda is égetik általában! Sunyiban kiszellőztetve a lépcsőházba és az ablakon, had szívja más. De ha ennyire ezt élvezik, miért nem ők szívják? Egyáltalán minek ilyet csinálni???

Fura módon ahányszor családiházban jártam vendégségbe vagy munka ügyben, sose volt ilyen ocsmány szag! Ott képesek voltak kultúrált egészséges ételeket főzni! Akkor ez a panelban miért nem megy?



2022. okt. 24. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 A kérdező kommentje:

50-es eszednél vagy? Kapd már össze magad ember, te nem vagy normális! Láttad már a 30-as kommentet meg a többit amit utána idehánytak ezek a féleszűek? Ez neked hol kultúrált??? Nettó beszól és legalja mód engem szíd, személyeskedve, kitalálva mindenfélét. Ott még semmi rossz szavam nem volt hozzá, ezek kezdték a személyeskedést, ahelyett hogy a kérdésre válaszoltak volna rendesen, ahogy a többiek! Az egész szakadt prolizás is utána jött, a kis barátaid akiket védeni próbálsz, ők írogatták rám, meg szídva a lakásban lakókat hogy azok panelprolik. És a többi nyalánkság. Te tényleg ennyire hülye vagy??? Vagy csak trollkodsz?

Ezen kívül áruld már el, ha itt az 50 kommentből 40 ezeket az ocsmány büdöseket főző embereket szídja, akkor mégis miért a kérdező menne fordítva? Nem az a pár szerencsétlen aki annak ellenére hogy igénytelen és moslékkal büdösít be másokat, még nekiáll szídni más normális embereket is akiknek nem tetszik? Nem azok mennek fordítva mégis? Hmm?

Ja és szövegértés is egyes, leírom zöldséget eszek és egészséges ételeket, erre jön hogy mekizek tuti :D Leírom bennevan a házirendünkben hogy tilos kifelé szellőztetni a közös lépcsőházba, erre nekiáll terelni meg hőbörögni hogy jelentsem fel a teknek hogy az ablakon szellőztet kifele, meg hogy nem illegális.

Eszem megáll micsoda pofátlan emberek vannak. Értem én hogy körömszakadtából védeni akarjátok amit másokkal műveltek, de legalább ésszel tennétek, nem mindent kiforgatva aljasúl az ellenkezőjére. Ez rendkívül primitív és alantas ebben a formában.

2022. okt. 25. 22:18
 52/86 anonim ***** válasza:
31%

Addig olvastam, hogy "te nem vagy normális". Pont az ilyen primitív megnyilvánulásokról írtam. Mindenki hülye meg nem normális meg proli aki nem ért veled egyet. Így még vitázni sem lehet veled, mert abszolút nincs vitakultúrád. Senkinek a véleményét nem fogadod el, nem gondolkodsz el azokon amit mások írnak, így aztán kérdést is feleselges volt kiírnod.

Gondolom csak önigazolásért jöttél. Csak hajtod a hülyeségedet, loopolsz folyamatosan.

Egyszerűen a fennhéjázó, lenéző, arrogáns stílusod miatt kaptál ennyi támadást. Gondolom a való életben is kevés olyan ember van aki ezt a viselkedést tolerálni tudja. Bár te magad sem vagy egy toleráns ember.

Még egyszer mondom, olvasd vissza azokat a kommenteket akik egyébként a te oldaladon állnak, és hasonlítsd össze a stílust a sajátoddal. Mindenki más normálisan meg tudta fogalmazni, anélkül hogy degradáljon másokat. Rengeteg mindent elmond egy emberről, ha úgy fogalmaz meg negatív véleményt másokról, hogy közben magát föléjük helyezi.

Nekem nem az a bajom hogy téged zavar a büdös, de már leírtam az előzőben, hogy mi a bajom. A rosszindulat és az unintelligens megnyilvánulások.

Végigolvasva az összes választ, szerintem többen vannak itt akiknek ugyanezért nyílt ki a bicska a zsebében. Tudod, szokták mondani, hogy a világ egy tükör. Hátha egyszer te is összerakod a képet, hogy ha gusztustalan módon beszélsz másokról illetve másokkal, akkor mások is így fognak hozzád állni. Ha lenne hozzá eszed, akkor most magadba szállhatnál, és rengeteg mindent levonhatnál a sok hozzászólásból amit kaptál, kielemezhetnéd a saját kommunikációd dinamikáját, hogy mit hoz ki a stílusod másokból. De tudom hogy ez nem fog megtörténni :)

2022. okt. 25. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 A kérdező kommentje:

Elmagyarázom mi van, a képlet egyszerű. Ha nem tudsz logikusan válaszolni érvekkel az ellentmondásokra, akkor innentől úgy veszem hogy nettó trollkodsz, mégpedig szándékosan.

Szóval akkor sorban, amikre választ várok, ha már így nekemestél:


1. Áruld már el miért a kérdező lenne fordítva bekötve, amikor adott kb 50 válasz, abból 40 szintén ezeket az ocsmány bűzös ételeket szídja, mivel szenved tőle a saját lakásában! A többség azon a véleményen volt mint én. Összesen volt pár ember aki védeni próbálta az ételekkel büdösítést, azok egy része is beismerte hogy ő is így főz hagymával paprikával otthon, és tesz a többiekre. Tehát ha a többség ezt elitélte, és a többség szerint az étellel büdösítés az rossz, akkor ki is megy szemben az autópályán?

2. Áruld már el hogy van képed kultúrált válaszolónak kihozni ezeket az embereket akiket védeni próbálsz? Jártál a téma elejében? Láttad mit műveltek itt páran akiket védeni próbálsz? Nézd meg a 30as kommentet amit az egyik kis barátod írt akit szintén védeni próbálsz, nettó fröcsögés, gyűlölet és személyeskedés! Szerinted ez normális? Miért hazudod kultúrált megfogalmazásnak amit ők ellenvéleményként előadtak?

3. Szerinted ki a hibás, aki először üt vagy aki visszaüt? Meg lehet nézni miből indult egész, itt normális beszélgetések folytak, aztán jött pár rettentő nagy önérzetes ember aki magára vette ezeket mert ő is büdöseket főz, be is ismerte, és elkezdett szídni engem. Tehát ki kezdte az egész vitát?

4. Azok szerinted józan racionális emberek akik először kihúzzák belőlem én mit eszek, válaszolok zöldséget és egészséges ételeket, majd később már azon fröcsögnek hogy én mekit zabáló egészségtelen ember vagyok, így kijelentőbe? :D Plusz érdekes mód arra se volt válasz hogyha nálunk a házirend szerint tilos kifelé szellőztetni a lépcsőházba, akkor mire fel azokat védik páran akik ezellen vétenek, miért a normalitás ellen támad ez a pár ember, aki még ezen is beszól és kötekszik? És jelzem te is őket próbáltad jónak kihozni, ezt a pár embert, a többség ellenében. Miért is?


Na ezekre válaszolj! Értem én hogy elő kell adni az igazság bajnokát, de ez az abszolút érzelemvezérelt zéró racionalitás fordítva bekötöttség ez igencsak gáz, és hatalmas pofonokba fog még vinni az életben, azt garantálom.

2022. okt. 25. 23:05
 54/86 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudom én sem miért ekkora mánia főleg a lépcsőházba szellőztetni, de borzalmas, már hányásig rosszul vagyok, hogy mindig más bűzét kell szagoljam :( ablakot nyitni, ha már kiereszti az okádékot pedig luxus...
2022. okt. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
52%
47 ezen nagyon jót nevettem :D cicus nem kakál olyan büdöset, mint amit a "kedves" szomszédok főzés címen osszedobnak.
2022. okt. 26. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
54%

Falun sem jobb, sőt.


Fűtési szezontól a "minden szrt elégetünk"-bűz volt, ergo októbertől mondjuk áprilisig.

Plusz ugye a trágya, vagy komposzt- avarégetés. Csodálatos, mert olyankor egész nap nem lehet ablakot nyitni, olyan ótvar bűz van.

2022. okt. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 anonim ***** válasza:
51%

55. ki kell ábrándítsalak de te magad vagy a legrosszabb fajta ember itt mind közül. Ekézed a kérdezőt, de minden szavadból ömlik hogy mennyire el vagy szállva magadtól. Nemlétező erkölcsi fölényből próbálsz másoknak prédikálni, kéretlen, nagyképű, gőgös módon. Annyira látszódik hogy pontosan azzal vádolod a másikat ami te magad vagy. És tudod mi a legszebb az egészben? Hogy közben szimpátia alapon össze vissza hazudsz. Végigolvastam a válaszokat, és láttam a rengeteg provokációt az ellenoldal felől, amit te kultúrált megfogalmazásnak állítottál be. Nagyon nem az volt. Majd ezután már a kérdező se finomkodott velük, erre te a kérdezőbe állsz bele világtalanul, és őt próbálod kioktatni. Ráadásul stílusba és személyiségbe kötsz bele, a tényeket tereled és elhazudod! Ismerek ilyen embereket mint te, és megvan a véleményem róluk.


Te vagy az a szomszéd aki a beköltözött notórius zajongó mellett lakik. Majd amikor idővel a többi szomszéd megunja a zajongást és összefogva felmennek szólni neki, akkor te kéretlenül kiugrassz az ajtón, elkezded a hibást védeni hogy milyen jó ember. Letagadsz minden zajongást amit művelt, és a jogosan ideges szomszédok stílusába kötsz bele, hogy micsoda rosszindulatú emberek. Ez a szint vagy te. Rosszabb, mint maga a zajongó.


És utóirat, én is utálom az összes tapintatlan tahót, aki másokra nincs tekintettel, és folyamatosan büdöseket főz a társasházban.

2022. okt. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/86 anonim ***** válasza:
67%
Ennél már csak az jobb, amikor olyan munkahelyen dolgozol, hogy be is hozza azt a büdös hagymás sz*rt és ott eszi meg mögötted, mert arra is lusta, hogy megemelje a s és kimenjen a konyhába.
2022. okt. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:
29%

53, te direkt játszod a szellemi fogyatékost, vagy tényleg ennyire nem megy pár egyszerű mondat helyes értelmezése?

1. Ahogy írtam (többször is), nem azzal van a baj hogy utálod a büdös kotyvasztott kajákat, hanem a fröcsögő rosszindulattal, ahogy másokat degradálsz, magadat piedesztálra emelve. Én is utálom a büdös kajákat, meg itt a többség is. Csak én a primitív, ocsmány stílusú, másokat lenéző embereket is utálom, ez van.

2. Olvasd már vissza, de komolyan, hogy nem azokat neveztem kulturáltnak, akik büdöseket főznek, hanem azokat, akik szintén utálják a büdöset főzők szagait, viszont veled ellentétben normális hangnemben ki tudták magukat fejezni.

3. Természetesen az a hibás, aki először üt, azaz te. Annyi történt, hogy elkezdtél gusztustalan megalázó módon beszélni embertársaidról, majd amikor páran megkóstoltatták veled a saját főztödet (ezt most megint nem várom hogy megértsd, de elárulom hogy ez nem szó szerint értendő) az már nem tetszett. Tehát szerinted te beszélhetsz bárkiről olyan módon ahogy jó érzésű ember a kutyájával sem beszél, de akkor kitör a harmadik világháború, ha valaki veled vagy rólad merészel így beszélni. Na ezért írtam hogy a világ egy tükör. Ne gondold hogy amit te megengedsz magadnak másokkal szemben, azt mások nem engedhetik meg veled szemben. Senkinél nem vagy több. Kevesebb sem (még a modortalanságod ellenére sem, arról nem feltétlenül te tehetsz), de több sem.

4. Ezekre nem tudok érdemben reagálni, kérdezd azoktól akik ezeket írták. Ők tudják hogy miért. Talán csak a tükrös dolog miatt... Hogy vedd észre magad. De passz.

2022. okt. 26. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 A kérdező kommentje:

"Én is utálom a büdös kajákat, meg itt a többség is. Csak én a primitív, ocsmány stílusú, másokat lenéző embereket is utálom, ez van."


Aha látom, na akkor van egy rossz hírem. Ugyanazt a mocskolódást űzöd mint amiért engem próbálsz ekézni, nézz magadba, és olvasd újra a saját kommentjeidet. Annyi hogy próbálod kultúráltan előadni, de pontosan azt űzöd amit rám próbálsz kenni. Mások degradálása és magadat piedesztálra emelése egészen véletlenűl nem dereng valami, nem ismerős? :D

Annyi a különbség hogy mi itt a témáról beszélgetünk, ilyen olyan stílusban. Te viszont idejöttél és egyből emberekbe kötöttél bele! Szóba se hoztad a főtémát, célzatosan engem próbáltál oltogatni, fellengzős de baromi arrogáns és szemét stílusban. Ezzel kezdtél te is, holott nekem akkor még egy rossz szavam se volt feléd, de idejöttél kötekedni velem. Most már tudjuk miért, személyes utálkozásból. Tudod a káromkodás hiánya nem minden, sőt amit te csinálsz, sokkal kevésbé tartom egyenes és becsületes módszernek. Na mindegy.

A négyes pontról meg annyit hogy nem tükör volt az, ha akarnád látnád tisztán hogy az érintettek elkezdtek durván kötekedni, mert itt így megy ez. A gyengék és jellemtelenek "érvelése" hogy fogást próbálnak találni rajtad és kiforgatni. Személyeskedni, ahelyett hogy a tényekkel foglalkoznának és érdemben válaszolnának a kérdésre. Nem véletlen nevettem ki őket ott és akkor, mivel gyenge próbálkozás volt az is.

2022. okt. 27. 00:57
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!