Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért ekkora mánia...

Panelben miért ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés

És akkor még jól oda is égetik általában! Sunyiban kiszellőztetve a lépcsőházba és az ablakon, had szívja más. De ha ennyire ezt élvezik, miért nem ők szívják? Egyáltalán minek ilyet csinálni???

Fura módon ahányszor családiházban jártam vendégségbe vagy munka ügyben, sose volt ilyen ocsmány szag! Ott képesek voltak kultúrált egészséges ételeket főzni! Akkor ez a panelban miért nem megy?



2022. okt. 24. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
35%

Oké, ez tényleg az utolsó hozzászólásom, csak mert most láttam a 26-os válaszodat. Azt kell mondjam, te debil vagy egyszerűen. Sajnálom, erre nincs szebb szavam. Azt gondolod hogy minden négypipás ugyanaz és hogy te itt most egyetlen emberrel beszélgetsz? De ciki 😄

Semmi baj hogy a stílus is különbözik, meg a tartalom is, végül is minek kéne neked szöveget értelmezned, nem igaz? Ha figyeltél volna, én voltam aki azt írtam hogy kertes házból mentem háromemeletes téglába, panelban meg gyerekkoromban voltam utoljára valakinél látogatóba, míg a 21-es azt írta, hogy lakott panelban. Ne haragudj, de erre a szellemi szintre én nem szívesen megyek le, tehát ahogy írtam, most rányomok a kikövetésre.

Ez iszonyatosan szánalmas.

2022. okt. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
29%

Na megjöttek a hangok akik büdösen főznek mert szarnak ők a másikra :D


Megmagyarázza, hogy a hagyma nem büdös, hát nem a francot, ha nekiáll az ember panelban valami hagymásat gyártani, akkor még a felső emeleten is facsarni fogja az emberek orrát.


Másik legjobb, hogy a hagyma amúgy könnyen berohad, kidobja a proli a kukába, aztán amikor már büdös, akkor meg kiteszi a folyosóra ahelyett, hogy levinné, mert egy lusta proli. Én nem is értem, miért kell felnőtt embereknek magyaráznom, hogy emberek, ne a bejárat mellé a közlekedőre tedd ki a szemetet egy hétre, meg a pizzás doboztól kezdve minden mást is.


Nyilván, mást nem tud az ember csinálni, csak "nyafogni" mert a prolit nem tudja megnevelni, a proli az önző, tudatlan, lusta, buta proli marad.


ÉS nyilván a proli fogja azt mondani, hogy mekkora proli vagy, csak mert szeretnél normális, emberhez méltó módon éni az otthonodban.

2022. okt. 24. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 A kérdező kommentje:

#28 ez amúgy jó tipp, én is próbáltam már elkapni amikor a lépcsőházba szellőztetget. Hogy szóljak neki hogy ezt nem kéne. De amint megindultam kifelé, meghallhatta az ajtónyílást mert egyből becsukta az ajtót. Tudta nagyon jól hogy tilosban jár! Azért majd figyelgetek, mert mindenképpen tettenéréssel szeretném elkapni.

Mert abban biztos vagyok ha csak úgy belefutnék máskor és szóvátenném, egyből menne a letagadás, terelés, meg az engem hibáztatás, és tuti hogy még neki állna feljebb. Láthatod micsoda jellembajnokok ezek...

2022. okt. 25. 00:49
 34/86 anonim ***** válasza:
61%

A hagyma egy alap zöldség, rengeteg magyaros étel alapja. Nem lehet betiltani a használatát, csak mert panelben lakik az ember. Valószinûleg nem is ugyanaz az ember fôz minden nap hagymásat, de ha a 30-40 lakásból mindenki fôz ilyesmit kéthetente egyszer, az bôvel elég ahhoz, szinte naponta terjengjen a szaga valahonnan.


Én külföldön élek, itt a curry egy kedvelt étel, és elég erôs szaga van. És bizony ha a tömbházak között sétálok ebéd vagy vacsoraidôben, szinte biztos, hogy curry szaga fog terjengeni. Nem azért, mert valaki folyton azt eszik, hanem mert az itteni átlagpolgár egy hónapban minimum egyszer készít ilyet, így ahol sokan laknak, ott mindig lesz valaki, aki épp most kívánta meg.

2022. okt. 25. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
84%

Ma reggel biztos voltam benne, hogy a szomszéd döghúst főz. Kiderült, a pacalnak van ilyen szaga.

De én sem vagyok ártatlan, én rendszerint halat és gombát készítek. Két olyan étel, amit rengetegen rühellnek...

De a priceless akkor is az, mikor reggel bemegyek a wc-be szarni, és már mikor belépek, megérzem, hogy a szomszéd megelőzött. És még rá is gyújtott közben.

Ez van, ez ezzel jár. "lépcsőházba, meg ablakon szellőztetik ki" - miért, hova a bánatba szellőztessék ki szerinted, vagy ne egyenek azt, amit megkívánnak? Engem sokkal jobban zavar az állandó csecsemősírás, de kinek mi.

2022. okt. 25. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
73%
Ja, amúgy IKEA-ban (meg gondolom, máshol is, de én ott szoktam venni) lehet kapni illatosított mécseseket meg gyertyákat, többet meggyújtasz, és egyszerűen elnyeli a szagokat és helyette vaníliaillat lesz (vagy amilyet akarsz).
2022. okt. 25. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező te tipikusan az a fajta ember vagy akinek semmi se jó. Mindig mindennek a te kénye kedved szerint kell történjen mert ha nem már egyből háborogsz. Mint én is írtam már mindenki azt főz amit akar. Ha neked ez nem tetszik jelentsd fel legalább lesz a rendőröknek egy jó napjuk a nevetésre :) mert nevetséges vagy ahogx itt nyavajogsz
2022. okt. 25. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
42%
Kérdező, a 34-es kommented a legjobb:-) Fogd már fel, hogy nem bűncselekmény sem ablak-, sem ajtónyitással szellőztetni, és az engedélyedet sem kell kérni hozzá! Ha rajtakapsz valakit, majd elfenekeled illegális szellőztetésért?  Nekem a panelba az ázott kutyaszag a liftben, lépcsőházban volt az egyik kedvenc, de szóltam volna rá a tulajra, hogy hagyja az utcán a kutyáját, vagy esőben nem viheti le? A liftben, lépcsőházban cigizés más, azért lehet szólni, és ezt dohányosként mondom.
2022. okt. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 Zowie ***** válasza:
85%
Elképedve olvasom a kommenteket. Ti milyen panelba laktok? Tényleg nem kötekedésképp. Én egy 10 emeletes 65 lakásos panelban lakom a (10. emelet) , nincs bűz a lakásba, nem érzem a szomszéd szar vagy ételszagát, itt nálunk semmi szag nem jön sehol a csöveknél.
2022. okt. 25. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
73%

#40 Hát ki lehet fogni rossz lakásokat, még jó helyeken is.


Albérletemben a WC közvetlen a bejárat mellett volt. Új lakók költöztek felülre, valamit tuti megbontottak, mert onnantól minden nap meglepetés volt. Volt amikor palacsinta illatára, máskor masszív híg fosás szagára értem haza.


Szerencsére legalább a szobák maguk jól szellőztethetőek voltak.


Egyszer olyan szobám volt, ahol folyamatosan cigiszag vagy ilyen vegyes csatornaszag áradt be az ablakon, aztán egyszer csak megszűnt.

2022. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!