Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért ekkora mánia...

Panelben miért ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés

És akkor még jól oda is égetik általában! Sunyiban kiszellőztetve a lépcsőházba és az ablakon, had szívja más. De ha ennyire ezt élvezik, miért nem ők szívják? Egyáltalán minek ilyet csinálni???

Fura módon ahányszor családiházban jártam vendégségbe vagy munka ügyben, sose volt ilyen ocsmány szag! Ott képesek voltak kultúrált egészséges ételeket főzni! Akkor ez a panelban miért nem megy?



2022. okt. 24. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 anonim ***** válasza:
48%
Amúgy a te kérdésedet is lehetett itt már látni pár napja csak másképp fogalmazva és még privátot is írtál, hogy fiúkkal ismerkednél mert ferdék a hajlamaid. Szóval ha ismerkedni szeretnél akkor légy kedvesebb másokhoz főleg a férfiakhoz.
2022. nov. 1. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/86 anonim válasza:
49%
Megint trollkodsz kérdező?
2022. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/86 anonim válasza:
49%
Beteg vagy hallod kezeltesd a fejed, hányszor kérdezed még meg ezt?
2022. nov. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 anonim ***** válasza:
66%

Lehet hogy azért van ez az egész, mert anno a panelek voltak a legolcsobb de élhető, összkomfortos lakások.


Sok ember költöztette oda faluról a szüleit, hogy idősebb korukra szépen, kényelmesen, komfortosabb körülmények között éljenek a szülők.


És ők még a sporolos, magyaros étrendet követik. Illetve sokan vannak azok is, akik fiatalabbak, de szeretik ezt az étrendet.


És igen. A panelben koncentráltan van jelen több ilyen család, mivel ott sok lakás van egybe zsúfolva.


Én egy 8 lakasos teglaban élek legfelül, de szívesen elcserelnem az égett kajaszagra a cigifustot, ami az alattunk lévőtől jön fel állandóan, ha nyitva van az ablak vagy erkelyajto.


Ugyanis azonnal megfajdul a fejem és hányingerem van a cigifüsttől gyermekkorom óta.

2022. nov. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/86 anonim válasza:
81%
De amúgy szerintem ne írjatok neki mert privátban zaklatja az embereket meg napjában többször kérdez ehhez hasonló baromságokat. Van vagy 10 regisztrációja. Szerintem az előbb is önmagával veszett össze. Én már bármit el tudok képzelni.
2022. nov. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:
20%
Kérdező: költözz el, ahelyett hogy itt nyavalyogsz, mint egy kis pisis óvodás. Szánalmas ez a vergődés.
2022. nov. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
33%

75.komoly? 😂😂


Hát akkor majd letiltjuk. Mind a 25 profilját válasz nélkül. Ennyi.

2022. nov. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 A kérdező kommentje:

77. na ki ne találd már hogy a ma reggel óta ideírogató trollnak elhiszed a piti átlátszó hazugságait. Nem írtam senkinek privátot, miért tenném? És ez az egy accountom van.

Minimális aggyal meg lehetne látni hogy miért írogatja azt amit, hogy foglalkozzanak vele. Én már ignoráltam. Gondoltam van annyi intelligencia az ideírogatókba hogy látják mi a helyet. Látom kár volt.


Az meg hogy ki zaklat kit privátba, konkrétan én kaptam kéretlen gyalázkodó privátot:


"A panellakók semmivel nem büdösebbek, hangosabbak, tapintatlanabbak, mint máshol, egyszerűen a lakásod szar. Ha nem tetszik, vegyél egy kertesházat, vagy költözz téglalakásba. Ha nem teheted meg, fogadd el, hogy csóró szarként csak úgy tudsz lakni valahol, hogy egymás életterébe gázoltok.


Végső soron te akartál odaköltözni. Aki k.vának áll..."


Szóval így állunk. Végeredményében mindent vállalok amit a büdöset főző lépcsőházba szellőztető sz*ralakokról mondtam. EZ a színvonalatok, plusz az ocsmány személyeskedés és kötekedés amit előadtatok a téma elején is. Leírtam mindent a témáról korábban, nem szándékozok további önismétlésekbe bocsátkozni. Ahogy a többség is megírta, mennyire utálja a tapintatlan és tahó, direkt büdösítő embereket. Fogadjátok el ami van, és téma lezárva.

2022. nov. 1. 17:41
 79/86 anonim ***** válasza:
67%
A téglalakásokban is maradtak meg egyes proletárok, itt Újbudán is.
2022. nov. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/86 anonim ***** válasza:
60%

Ha troll vagy ha nem, sajnos a való életben rengeteg ilyen mindenbe IS belekötő ember létezik. Ahogy neked nehezedre esik elviselni a "szagokat", a normális embereknek meg nehezére esik a magadfajta ember környezetében élni.


Egyébként meg azért "mánia" hagymás paprikás ételeket készíteni, mert ilyen a magyar konyha, ezek a leggyakoribb hozzávalók.

Meg mi az, hogy te másokat ellenőrzöl, hogy mit főz, meg hogy/hova szellőztet. Meg te tanulmányoztad a házirendet. Oké de kit érdekel? Majd mingyárt te szabod meg a házban lakóknak, hogy ki hogy éljen, mit főzzön, hogy/hova szellőztessen. Keress magadnak hobbit!

2022. nov. 7. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!