Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Panelben miért ekkora mánia...

Panelben miért ekkora mánia ezeket a hagymás paprikás minél büdösebb dolgokat főzni?

Figyelt kérdés

És akkor még jól oda is égetik általában! Sunyiban kiszellőztetve a lépcsőházba és az ablakon, had szívja más. De ha ennyire ezt élvezik, miért nem ők szívják? Egyáltalán minek ilyet csinálni???

Fura módon ahányszor családiházban jártam vendégségbe vagy munka ügyben, sose volt ilyen ocsmány szag! Ott képesek voltak kultúrált egészséges ételeket főzni! Akkor ez a panelban miért nem megy?



2022. okt. 24. 16:23
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
82%
Keress rá csak itt egy "Miket szoktatok főzni" típusú kérdésre, ott pontosan le van írva, hogy mik okozzák, de te is írtad, hogy a lisztes, paprikás, adott esetben még le is égetett rántás szaga. Ezek az ételek olcsók, de sokan vannak, akik egyszerűen csak szeretik ezért főzik tovább, pedig már mást is ehetnének.
2022. okt. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a további hasznos válaszokat is! Így már jól látszik hogy minden lépcsőházban megvannak az ilyen bűzös alakok! Sajnos...


#37 én lennék nevetséges? Hát figyelj, ha valóban jót akarsz nevetni, nézd vissza a korábbi szerencsétlen kötekedőket, miket kitaláltak meg kiforgattak, na az valóban nevetséges volt :D Bár látom te se sokkal vagy különb, szó nem volt feljelentésről! Talán le kellene jönni az alkoholról tudod, akkor azt látnád amit odaírtam, ilyen nagyon egyszerű ez :)

Főleg ha alaposan végigolvasod az összes kommentet, akkor látnád nem csak nekem probléma mások bűze hanem kb mindenkinek az, de ez már csak a ráadás. Legalább már tudjuk te is miket főzhetsz otthon, a többi lakó nagy örömére.


#38 hát igen a lépcsőházi dohányzás is tiltott, de nem tudom miért állítod tényként hogy a lépcsőházba szellőztetés az legális lenne. Én a nagytöbbséggel ellentétben átolvastam a házirendet, a miénkben kifejezetten ez is szerepel! Tilos a közös helységek szemetelése, az ottani zajongás, és kifejezetten az oda szellőztetés is! Egyébként is alapvető íratlan szabály lenne hogy normális ember nem szellőztet a közös helységbe! Csak ugye mindig lesz pár szakadt, pofátlan proli aki nem ismeri az íratlan szabályokat, ezért jobb helyeken házirendbe foglalják. Aztán van aki ezt se ismeri és általában még ők hőbörögnek a leghangosabban, de ilyenkor jól a képükbe lehet nyomni a rendeletet, attól egyből meghunyászkodnak.

2022. okt. 25. 18:49
 43/86 anonim ***** válasza:
28%

te miért laksz ilyen putri helyen ha annyira elit ember vagy? :)

csak nem azért mert ugyanolyan szakadt proli vagy mint a szomszédaid? :)

2022. okt. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:

Nekem legalább van hol laknom kedves 43as, tudod nem élhet mindenki a mamahotelban a szülein élősködve :)

Javaslom fejezd be a trollkodást és nőjj fel inkább.

2022. okt. 25. 20:13
 45/86 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem neked tanyán kéne élned, ahol több km-es körzetben senki nincs. Ott kb. csak az állatoknak tudnád felróni, ha büdös van, de hagymát, paprikát mástól nem kéne szagolnod:-)
2022. okt. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
62%
Panelprolihoz képest túl nagy az arcod.
2022. okt. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
67%

Vannak, akiktől finom kajaillatok jönnek és az ember megkívánja, szinte megéhezik. Nem ezekkel van a baj, otthon van, nyilvàn joga van főzni.

De vannak a tipikus büdöset főzök és egyszerűen nem tudom kielemezni szag alapján, mi a fenét kotyvaszthat össze, de a szag összetevők a következőkből állnak: rohadt hagyma, égett fokhagyma, fing, bagó, káposzta, macskaszar, dohos öregszag.

Nos, aki tudja, melyik ételtől származnak ezek az illatok így szépen egyben, az árulja el a titkot, mert sokszor mikor a szomszéd főz, nem tudom eldönteni, tényleg főz e valaki, vagy a macskám szart be.

2022. okt. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
71%
Ja meg vannak a büdös kávét főzők. Én szeretem a kávét, normál esetben nagyon finom illatú. De némelyik szomszéd mintha szárított szarból főzné. Tényleg nem értem... Csak egy nyomorult kávé...mit csinálnak vele, hogy büdös lesz? ??
2022. okt. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:

#47 Köszönöm, hát ugye! Szerintem is így van. És jó proli módjára ezek az igénytelen alakok a legönérzetesebbek, meg lehet nézni itt is micsoda vergődést leművelnek. Csak mert megszólítva érzik magukat. Nem elég hogy összebűzölik más normális emberek lakásait, még nekik áll feljebb. Ritka szánalmas és megvetendő ez a hozzáállás amit képviselnek, de igazából mit is várunk az olyan színvonalú emberektől akik tényleg ilyen egészségtelen zsíros büdös mocskon élnek, és büszkék rá, és belekötnek mindenkibe akinek nem tetszik, beszólogatva ahol csak tudnak. Hiába, az vagy amit megeszel, ez most is beigazolódott :)

Egyébként a kb 50 kommentből 40 biztos hogy leszólta ezeket az "ételeket" de itt páran még mindig nem veszik a lapot és próbálják védeni a védhetetlent.

2022. okt. 25. 21:49
 50/86 anonim ***** válasza:
38%

Aki itt szánalmas, az egyedül te vagy, kérdező.

Én pl egyáltalán nem főzök, egyszerűen nem nekem való elfoglaltság, mindig is unalmasnak találtam, ezért inkább étterembe járok, meg útközben eszem, meg néha rendelgetek.

De hogy valaki ennyire frusztrált és rosszindulatú legyen mint te, az valami elképesztő. Tehát én nem megszólítva érzem magam, csak nem bírom sem a rosszindulatot, sem az unintelligens megnyilvánulásokat.

Tényleg nagy az arcod, és a legrosszabb, hogy észre sem veszed magad. Neked mindenki hülye, miközben te mész szembe az autópályán. A szomszédok szakadt prolik, akik itt más véleményen merészelnek lenni mint te, azok is prolik, meg biztos ők is büdöset főznek, meg mamahotelesek (nem is értem, ezt hogy keverted ide), mindenki más rossz, te bezzeg szerencsére tökéletes vagy. (Tudod, van egy olyan mondás, hogy az kiabál, akinek a háza ég. Bár nem várom hogy megértsd, esetedben ez mit jelent.)

Vannak itt olyanok akik nem értenek veled egyet, és vannak akiket szintén zavar mások kajaszaga, de ők érdekes módon kulturáltan meg tudták fogalmazni a véleményüket, mert ők nem ostobák. Itt egyedül te vagy ultragáz, nem a válaszolók.

2022. okt. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!