Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki nem bírja a társasházi...

Aki nem bírja a társasházi zajokat de soha életében nem lesz pénze házba költözni annak az egyetlen megoldás a halál?

Figyelt kérdés

Mi van ha nincs pénze az embernek kertes házra mert cseszett tanulni gyerekkorában és örök minimálbérrabszolgaságra van ítélve gyárban/boltban/gyorsétteremben? Akkor igazából az ember döfje le magát, ha nem bírja a társasházi zajokat?

Minimálbérből nem lehet házra költeni. De havi nettó 200-ból sem, sőt egy átlag fizuból sem. Még ha egy normális munkát is dolgozna az ember, mondjuk egy callcenter, ami mondjuk fizet nettó 240-et, és bérelni akar egy házat (mert venni nyilván még a gazdag sem tud), akkor is basszus a bérlés havi 300-tól kezdődik.

Engem nem áldott meg a jóisten jó ésszel de legalább megáldott istenes lustasággal, ami nem ad erőt arra, hogy beüljek iskolapadba, hogy aztán havi nettó milkás fizum legyen.

Én teljesen belebolondulok hogy hallom a szomszédokat körülöttem. Amikor gyerekkoromban kertesházban laktam, soha nem irritált semmilyen zaj. Se fűnyíró, se flex, se kutyaugatás. De amióta idekényszerültem, minden nap az öngyilkosságon gondolkodom.



2022. dec. 31. 21:17
A kérdező szavazást indított:
Így csak igen, a halál a megoldás
Nem, így játszhatod ki a rendszert és lehetsz milliomos semmittevésből (leírom).
27 szavazat
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%

Egy faluban, lehet kapni olcsó, mármár lepukkant kertesházakat.

Pici településen, pl. tanyán olcsóbbak az ingatlanok.

De ha te lusta vagy, hogyan végeznéd el a ház körüli teendőket? 🤔

2022. dec. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
Hát megenne a kosz 1-es valszeg.
2022. dec. 31. 21:28
 3/44 anonim ***** válasza:
100%
Fülvédő, fehér zaj.
2022. dec. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
29%

Van más, olcsóbb megoldás is:

Egy füldugó pár száz forint.

Egy (akár vezetéknélküli) fejhallgató pedig néhány tízezer forint. Hallgathatsz akármit, akár zenét, flexet, fűnyírót, kutyaugatást, stb.

2022. dec. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:
Füldugó + fülvédő kombó nem csinál semmit. A mély, betonon átívelő hangokat nem védi meg. Főleg nem nekem, mert neme eszméletlenül éles és érzékeny hallásom van. És 5 havonta megyek fülmosni...
2022. dec. 31. 22:10
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
Városokban is mindenhol vannak zártkertes területek, ahol rengeteg állandó lakhatásra átalakított nyaraló van, kb társasházi lakás áron. Városoktól távolabb meg rendes családi ház. De ami neked talán legjobb lenne, az egy tanya, ami szintén elérhető áron van.
2022. dec. 31. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
18%
Nálunk falun 4-5 millióért elég jó családi házakat lehet kapni. Mi is keveset keresünk, mégis tudtunk venni. De te gondolom fővárosi kertes házra vágysz 50-100 milláért. Mert ilyenkor mindig jönnek a kifogások és a rinyálás. Hát sok sikert!
2022. dec. 31. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
89%

mert cseszett tanulni gyerekkorában


Aprobetuvel megsugom hogy nincs erettsegim, megis volt mar hitelmentes hazam, ami nem orokseg.

Nem minden feher-fekete...

2022. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
29%
Ismerősöm faluban 500 ezerért vett házat és 1 milliból rakta rendbe. Ezt mindenki kitudja fizetni....
2022. dec. 31. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
22%
persze
2023. jan. 1. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!