Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki nem bírja a társasházi...

Aki nem bírja a társasházi zajokat de soha életében nem lesz pénze házba költözni annak az egyetlen megoldás a halál?

Figyelt kérdés

Mi van ha nincs pénze az embernek kertes házra mert cseszett tanulni gyerekkorában és örök minimálbérrabszolgaságra van ítélve gyárban/boltban/gyorsétteremben? Akkor igazából az ember döfje le magát, ha nem bírja a társasházi zajokat?

Minimálbérből nem lehet házra költeni. De havi nettó 200-ból sem, sőt egy átlag fizuból sem. Még ha egy normális munkát is dolgozna az ember, mondjuk egy callcenter, ami mondjuk fizet nettó 240-et, és bérelni akar egy házat (mert venni nyilván még a gazdag sem tud), akkor is basszus a bérlés havi 300-tól kezdődik.

Engem nem áldott meg a jóisten jó ésszel de legalább megáldott istenes lustasággal, ami nem ad erőt arra, hogy beüljek iskolapadba, hogy aztán havi nettó milkás fizum legyen.

Én teljesen belebolondulok hogy hallom a szomszédokat körülöttem. Amikor gyerekkoromban kertesházban laktam, soha nem irritált semmilyen zaj. Se fűnyíró, se flex, se kutyaugatás. De amióta idekényszerültem, minden nap az öngyilkosságon gondolkodom.



2022. dec. 31. 21:17
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
56%
19: Látszik hogy Budapesten laksz :D
2023. jan. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
79%

"nincs pénze az embernek kertes házra mert cseszett tanulni gyerekkorában"


Nekem élelmiszermérnök Bsc diplomám van és nem tudtam vele elhelyezkedi, 10 éve dolgozok gyári fizikai munkásként 3 műszakban.

Van egy barátom, akinek nincs érettségije, mert sokat ivott, drogozott, többször volt rehabon, de közben csinálgatta a programozást,mér 5 éve tiszta, és jelenleg alkalmazáfejlesztő havi netto 500 ezret keres.

A diploma csak egy papír, annál sokkal fontosabb a képesség és önbizalom.

2023. jan. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
62%

"a panel tenyleg nem embernek valo. Az egy szar az egesz. Ledozeroltatnam az osszeset."

Érdekes hogy vannak akik meg a panelt szeretik, hogy lehet ez?

2023. jan. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
90%

"Én teljesen belebolondulok hogy hallom a szomszédokat körülöttem."


A zárószint nem jelentene megoldást?Ott ,nem dübögnek feletted, nincs bútorhúzogatás.

2023. jan. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
10%
Hello, en egy olcso telket vennék valahol, vagy egy falatnyi erdõt inkabb. Ott a fa: lustasag ide vagy oda, lassan epithetsz belole egy kunyhot, ahol nem zavar, ha megesz a kosz. (ma mar engem sem zavarna, de en nem vagyok mai gyerek, mar nem izgat) Aztan eszed amit megtermelsz, alkalmi munkabol megkeresed annak az arat ami feltetlenul kell es csak penzert kaphato. Kalyhat tudsz epiteni, vizet talalsz, felhalmozod, es egesz nap nyugodtan lustulhatsz. Ezert masok komoly penzeket fizetnek, es vadkempingnek nevezik. En meg ELETNEK.
2023. jan. 3. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
19%

Talán szerencsés vagyok, de én panelben lakok. Nos itt a szúnyog fingását is hallani lehetne, olyan csend van.


Bár az is igaz, hogy hangszigetelt a kéró.



"

Engem nem áldott meg a jóisten jó ésszel de legalább megáldott istenes lustasággal, ami nem ad erőt arra, hogy beüljek iskolapadba, hogy aztán havi nettó milkás fizum legyen. "


8 általánosom van. Van lakásom, autóm. Miért? Mert 18 éves korom óta dolgozom.

Jelenleg operátor vagyok egy gyárba, keresek nettó 350 ezret. Szállásos munka, a lakást kiadtam albérletbe.

Nem az a baj barátom, hogy nem tanultál. Inkább az, dolgozni is lusta vagy érzés szerint.

2023. jan. 7. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
11%

aki megteheti, hogy lusta legye 3 muszakban bentlakasos valamiben rombolni fillerekert az idegeit meg a testet az tegye. Aki meg nem akarja ezt tenni, ne tegye. Szerintem kedves utolso nincsen azzal semmi baj, ha ERRE lusta valaki. Es azzal sincs, ha masvalaki pedig birja ezt idegileg es fizikailag is.

Amivel baj van, az az, ha magunkhoz merunk masokat es itelkezunk. Reszemrol jo egeszseet kivanok neked es a kerdezonek pedig megoldast. 25. valaszolo voltam.

2023. jan. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
100%

A társasházi problémák megoldása érdekében most lehetőség van űrlapon beküldeni, hogy hogyan módosuljon a társasházi törvény (ugyanis módosítani fogják hamarosan). Feb.28-ig lehet beküldeni javaslatokat:

[link]


A közös képviselők is sokat tehetnének a társasházi problémák megoldásában. Itt lehet szavazni róluk, hogy mennyire vagy megelégedve a munkájukkal: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__114..

2023. jan. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
12%
A süketség is megoldás, jobb, mint a halál.
2023. jan. 7. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
100%

25-ös:

Akkor már inkább költözzön a Krisna-völgybe.

2023. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!