Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Aki nem bírja a társasházi...

Aki nem bírja a társasházi zajokat de soha életében nem lesz pénze házba költözni annak az egyetlen megoldás a halál?

Figyelt kérdés

Mi van ha nincs pénze az embernek kertes házra mert cseszett tanulni gyerekkorában és örök minimálbérrabszolgaságra van ítélve gyárban/boltban/gyorsétteremben? Akkor igazából az ember döfje le magát, ha nem bírja a társasházi zajokat?

Minimálbérből nem lehet házra költeni. De havi nettó 200-ból sem, sőt egy átlag fizuból sem. Még ha egy normális munkát is dolgozna az ember, mondjuk egy callcenter, ami mondjuk fizet nettó 240-et, és bérelni akar egy házat (mert venni nyilván még a gazdag sem tud), akkor is basszus a bérlés havi 300-tól kezdődik.

Engem nem áldott meg a jóisten jó ésszel de legalább megáldott istenes lustasággal, ami nem ad erőt arra, hogy beüljek iskolapadba, hogy aztán havi nettó milkás fizum legyen.

Én teljesen belebolondulok hogy hallom a szomszédokat körülöttem. Amikor gyerekkoromban kertesházban laktam, soha nem irritált semmilyen zaj. Se fűnyíró, se flex, se kutyaugatás. De amióta idekényszerültem, minden nap az öngyilkosságon gondolkodom.



2022. dec. 31. 21:17
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%

Alberletben laksz panelban?


Panel alberlet aron mar ki lehet venni zartkerti ovezetekben kishàzakat kb 35nmesek.


Mindenkepp ezt ajanlom,semmikepp se az ongyilkossagot,mert te tenyleg nem tehetsz semmirol mert a panel tenyleg nem embernek valo. Az egy szar az egesz. Ledozeroltatnam az osszeset.

2023. jan. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
100%

Békés megyében nevetséges áron lehet házakat venni.


Az más kérdés, hogy miért kerülnek annyiba.

2023. jan. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
87%
Ugye tisztába vagy vele hogy kertesházaknál is van szomszéd? Ott a fűnyírás, favágás, kutyaugatás stb fog zavarni majd ;)
2023. jan. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
93%
Igen, de alvási időben nem dübörögnek a feje felett.
2023. jan. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
24%

Hiába mész kertesbe, ott sincs nyugalom. Nyáron minden hétvégén van valahol egy kerti parti, kötsög szomszéd: flexel, füvetvág, láncfűrésszel fát vág, befüstöl, zajonganak az udvaron a kölykei... Stb

Kertvárosi övezetben lakunk, egy utcával lejjebb van valakinek baromfija és hajnali 4kor hallom a kicseszett kakasát. De ha elmegy a postás vagy kutyát sétáltatnak, akkor az összes kutya ugat a környéken. Ezek csak ilyen apróságok. Nem véletlenül mondják, hogy aki nem bírja a többi ember létezését az menjen tanyára, ott csend van.

2023. jan. 1. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%
Ez sincs mindenhol így.
2023. jan. 1. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
...Vagy a folyamatosan kellemetlenkedő szomszéd halála...
2023. jan. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
38%

Tanyán meg a traktorokat fogod hallgatni éjszaka is..


Egy jó megoldás: Hangszigetelés panelba.

2023. jan. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
91%

Miért kellene a traktorokat hallgatni?


Pár órát évente maximum.

2023. jan. 2. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%

15!

Sanszos, hogy neked mindenhol, mindenkivel lenne bajod.

2023. jan. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!