Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon féltékeny vagyok a...

Nagyon féltékeny vagyok a szomszédlányra. Mit tehetnék? Nagyon idegesít a viselkedése.25/N

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki ezzel jönne, nem kamu a kérdés!!


Kiskorom óta itt lakik.. gyerekkorunkban még néha kicsit jól el is voltunk de aztán jött a tinikor, most meg a felnőttkor. Úgy tudtam hogy szegények, de 2-3 éve ki tudja miből jó ruhákba jár (sokkal jobba mint azelőtt), és a családja is. Mellettem lakik és hallom hogy éjjel 2 körül jár haza. Van hogy három körül. Párja nincs.. nekem van és elég rosszul jövünk ki.

És most kapaszkodjatok meg. A héten vett egy vadiúj autót, egy fehér skoda superbt. Honnan??? Láttam hogy az övé és lent parkol vele.. Vajon honnan a p....ból van neki ennyi pénze.

Én meg középszerűen élek, párommal rossz a viszonyom..

Nem akarok szánalmas lenni csak tényleg idesegítenek az ilyen felkapaszkodott emberek. Mit tudnék tenni hogy ne legyek rá dühös?



2019. ápr. 6. 09:21
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
100%

Mit tudnál tenni hogy ne legyél rá dühös? Önismeret,önismeret,önismeret

Elégedj meg azzal amid van,sokkal jobban fogod érezni magad,másnak még annyi sincs mint neked.

2019. ápr. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
86%

Talán dolgozni jár (pl. pincér)? Az is lehet, hogy prostituált, de én nem feltételezném ezt mindenkiről. Mindkét esetre neked is van esélyed.


Te mit dolgozol?

2019. ápr. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
82%

Pedig sajnos szánalmas vagy, irigy vagy rá, mert neki jobb élete van a te szemszögedből, jobb anyagi helyzete.


Akarsz irigy lenni rám is? 600+-t keresek havonta és a munkákat visszautasítom sorra. Azt, hogy emögött 10+ év tanulás van és rengeteg munka az téged már nem érdekel gondolom csak az, hogy jól megy.

Ha akarnád te is elérhetnéd azt amit az a lány, vagy bárki más, te mégis csak irigy vagy és mások életével foglalkozol, ahelyett, hogy a saját életedben tennél rendet.

Az ilyen emberek meg is érdemlik a sorsukat, csak nevetni tudok az ilyen idióta felfogáson, hogy idegesít valakit az, hogy másnak jobban megy. :)

2019. ápr. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
40%

" Honnan a p....ból van neki ennyi pénze? "

Lehet a p....ból.

2019. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
na.. sejtem hogy "az", ugyanis nagyon "úgy" öltözködik és késő este jár haza..
2019. ápr. 6. 09:44
 16/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem az a lényeg, hogy neki miből futja. Egy rakás dolog lehet az életében, amiről nem tudsz. A lényeg az, hogy ezzel vagy elfoglalva, de olyan szinten, hogy azt is tudod, hogy éjjel kettőkor jön haza. Akkor is őt figyeled?

Bele vagy keseredve abba a sz*rtengerbe, amiben te magad élsz. Ha sz*r a kapcsolatod, vess neki véget, ha boldogtalan vagy, válts, ha szegény vagy, tanulj tovább, képezd magad, mindeni ezt csinálja. Lehet, hogy ő is ezt csinálta, és ez az eredménye.

Ha ilyen nyomorult dolgokkal töltöd az időd, akkor nagyon ráérsz, nem is vagy rendesen lefoglalva, tehát biztosan van "tér" változtatni.

Ezt tehetnéd.

Van egy kollégám, aki ugyanezt műveli, mint te. Ha valaki megjelenik egy újonnan vett (amúgy használt) autóval, vagy a Facebook tanúsága szerint külföldön nyaralt, akkor egyből azon morfondírozik, miből telt rá neki, és járkál fel-alá az irodában, míg a többiek ülnek az asztaluknál és dolgoznak. Legszívesebben belelépnék az arcába, ezek az emberek a lehető legostobább és leghasznontalanabb rosszindulatú, zsebben turkálós kötsögök, akik csak léteznek.

Ne legyél ilyen, küzdj ellene.

2019. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Szóval, te mit dolgozol?
2019. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:
bolti eladó vagyok egy budapesti plázának a spárjában. 4 éve. nekem csak egy kis swiftem van 1990 es ha jól tudom, az is használtan, kitudja hanyadkézből és rohad az alja..és heti párszor használom csak, sporolás miatt. elszáll az agyam mikor látom hogy neki meg hogy megszaladt.. próbálok másképp hozzáálni de nem megy.
2019. ápr. 6. 09:57
 19/36 anonim ***** válasza:
95%

Gyerekes vagy.

A sok hollywood-i sztár nem zavar, akik hajókat vesznek?

2019. ápr. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
ők messze vannak és nem is érdekelnek
2019. ápr. 6. 10:01
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!