Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon féltékeny vagyok a...

Nagyon féltékeny vagyok a szomszédlányra. Mit tehetnék? Nagyon idegesít a viselkedése.25/N

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki ezzel jönne, nem kamu a kérdés!!


Kiskorom óta itt lakik.. gyerekkorunkban még néha kicsit jól el is voltunk de aztán jött a tinikor, most meg a felnőttkor. Úgy tudtam hogy szegények, de 2-3 éve ki tudja miből jó ruhákba jár (sokkal jobba mint azelőtt), és a családja is. Mellettem lakik és hallom hogy éjjel 2 körül jár haza. Van hogy három körül. Párja nincs.. nekem van és elég rosszul jövünk ki.

És most kapaszkodjatok meg. A héten vett egy vadiúj autót, egy fehér skoda superbt. Honnan??? Láttam hogy az övé és lent parkol vele.. Vajon honnan a p....ból van neki ennyi pénze.

Én meg középszerűen élek, párommal rossz a viszonyom..

Nem akarok szánalmas lenni csak tényleg idesegítenek az ilyen felkapaszkodott emberek. Mit tudnék tenni hogy ne legyek rá dühös?



2019. ápr. 6. 09:21
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

az is lehet, hogy pár részletet megváltoztatott (pl. az autó színe, márkája)


Igen, ez nekem is megfordult a fejemben, de a kérdés alapján egyszerűen kizártnak tartom, hogy lenne ennyi esze.

2019. ápr. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
7%

Ne irigykedj ra

nem a penz a lenyeg

lehet olyan dolgot csinal amihez masnak nincs gyomra.

En is ismerek ilyet😂

O kiment kulfoldre mosogatni😂😂

20 centis mukormokkel pothajjal ejjel nappal szoli

En is dolgoztam kint nem vagyok hulye h bevegyem

Gondolom toszni jart ki ennyi!

Legyen boldog a penzevel😃

meg ha en szegenyen de buszken vagyok az aki vagyok😊

megha sok munkaval sem keresem meg a negyedet amit o kap,legalabb tukorbe tudok nezni😊

Ne legyel irigy se feltekeny

Lehet nem lennel a helyebe...

2019. ápr. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:

Ha nem tetszik lehet menni továbbtanulni. Egyetem, fősuli, idegen nyelv és egy kis spórolás -> megvan az irigyelt életed.

Fogadjunk ha fordítva nyilatkozna így ő rólad mélyen fel lennél háborodva.

Ennyire nem unatkozhatsz...

2019. ápr. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%

Azért vagy ekkora senki, mert a saját életed helyett a máséval vagy elfoglalva!

Szar az életed és ilyen hozzáállással az is marad! Pancser!

2019. ápr. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%
Már bocs de mi a phasz közöd van neked hozzá???
2019. ápr. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
100%

"idesegítenek az ilyen felkapaszkodott emberek. Mit tudnék tenni hogy ne legyek rá dühös"


Szerencsére olyan országban élünk, amelyben a legtöbb ember tehet a saját felemelkedéséért.


Képezd magad, válts munkahelyet, neadjisten(!) vállalkozz, és akkor jobban fog menni a sorod anyagilag. Valószínűleg ő is valamelyiket ezek közül csinálta, csinálja.


Az irigykedés egy embernek rossz: neked. Számára ez semmit sem jelent, téged viszont mérgez, ráadásul egyoldalú versengésben tart, ami persze tettekig már nem terjed ki.


Váltsd meg a saját életedet, ne másokéval foglalkozz helyette!

2019. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!