Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Nagyon féltékeny vagyok a...

Nagyon féltékeny vagyok a szomszédlányra. Mit tehetnék? Nagyon idegesít a viselkedése.25/N

Figyelt kérdés

Mielőtt valaki ezzel jönne, nem kamu a kérdés!!


Kiskorom óta itt lakik.. gyerekkorunkban még néha kicsit jól el is voltunk de aztán jött a tinikor, most meg a felnőttkor. Úgy tudtam hogy szegények, de 2-3 éve ki tudja miből jó ruhákba jár (sokkal jobba mint azelőtt), és a családja is. Mellettem lakik és hallom hogy éjjel 2 körül jár haza. Van hogy három körül. Párja nincs.. nekem van és elég rosszul jövünk ki.

És most kapaszkodjatok meg. A héten vett egy vadiúj autót, egy fehér skoda superbt. Honnan??? Láttam hogy az övé és lent parkol vele.. Vajon honnan a p....ból van neki ennyi pénze.

Én meg középszerűen élek, párommal rossz a viszonyom..

Nem akarok szánalmas lenni csak tényleg idesegítenek az ilyen felkapaszkodott emberek. Mit tudnék tenni hogy ne legyek rá dühös?



2019. ápr. 6. 09:21
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
90%
Te bolti eladó vagy, én egyetemet végeztem, 8 éve az ennek megfelelő munkakörben vagyok és autóra se telik. Úg is állhatnál hozzá, hogy más szemében te vagy a szerencse gyereke.
2019. ápr. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
igaz. enyémnél vannak azért sokkal rosszabb helyzetek is
2019. ápr. 6. 10:08
 23/36 anonim ***** válasza:
92%

Tehát van egy szomszéd lány és családja, akikkel nem beszélgetsz, nem tudsz róluk semmit.


De kukkolod őket, felkapaszkodottnak tartod csak azért, mert jobban élnek, mint te.


Szánalmasan szaralak vagy.

2019. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
100%
Most is pl esik meg 14 fok van de kénytelen leszek bringával nekiindulni a városnak. Megvenni még meg tudnám az autót, fenntartani már nem.
2019. ápr. 6. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 anonim ***** válasza:
96%
Na pont a te fajtád miatt utalok falun elni...mibol telik neki? Mit csinal? Hogy csinalja? Miert nem a sajat kibszott eleteddel foglalkozol??
2019. ápr. 6. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
65%
Tipikus magyar mentalitás, annyira szánalmas vagy. Elárulom kisbogárka, hogy ha így viselkedsz, nem is lesz jobb a helyzeted, csak rosszabb. :)))) Ezért utálom én a nők 90%át... Hozzáteszem én is nő vagyok.
2019. ápr. 6. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
100%

Írigy 3,14csa vagy, mert mások anyagi helyzetében kutakodsz.

Végtelen magyarázat létezik a szomszédodra. Késő éjszakai hazjárkálás lehet például éjszakai műszak egy szálloda recepciósként. Az új kocsi lehet hitel miatt vagy a spórolás miatt. Esetleg lehet egy örökség vagy egy kisebb szerencsejátékbeli nyeremény is a képben.

2019. ápr. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
100%

Az én ruháim teljes áron 10ezer fölött van darabja,meg veszem teljes áron,vagy megvárom a leárazásokat webshopon.Ő is csinálhatja így.Ha ügyes és nem akar minden héten újban járni,a minőséggel spórolhat.A kocsira spórolhatott és vehetett fel hozzá hitelt.Nem mindenki 8-16ig dolgozik.

Te viszont olyan undorító vagy,hogy ha csak ennyi örömöd van,hogy rá írigykedsz,akkor ennél nagyobb örömed ne is legyen.Inkább javits az életeden és a gondolkozásmódodon.

2019. ápr. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy aki ilyen jellegű kérdéseket ír ki, ilyen részletességgel, nem fél attól, hogy a 'felkapaszkodott' illető meglátja, hogy miket írogat róla a kedves szomszédja az interneten és esetleg kedve támad kitaposni a beledet? Na ezen filózz inkább, ne azon, hogy ki miből, hogyan él. Tényleg visszataszító vagy, remélem nem a West End Sparban dolgozol, mert elég gyakran járok oda.
2019. ápr. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
97%
#29 ennyiből nem lehet felismerni, az is lehet, hogy pár részletet megváltoztatott (pl. az autó színe, márkája). Az ilyen kérdezőt viszont eléggé utálom, gyakorlatilag úgy fogalmazta meg a kérdést, hogy a válaszolók fele prostinak tartsa a lányt, mert direkt ezt akarta hallani. Ez abból is lejön, hogy más válaszra szinte nem is reagált, csak arra, ami ezt írta. Én dolgozó, sikeres nőként rühellem, hogy lassan már a minimálbéren felül semmit nem lehet elérni nőként ebben az országban úgy, hogy ku.vának ne tartson valami irigy barom.
2019. ápr. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!