Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan bírjam ki hogy a...

Hogyan bírjam ki hogy a lányok tudomást sem vesznek rólam? Hogy levegőnek néznek?

Figyelt kérdés
Idegesít amikor nézek egy lányt a buszon vagy utcán bárhol és az rám sem hederít.Rám sem néznek.Ennél még az is jobb lenne ha odaszólnának hogy mit nézel?Hiába próbálok jól kinézni nem tetszem.Azért akarok jól kinézni hogy a lányok felfigyeljenek rám,De fejre is állhatok akkor se vesznek észre.
2019. júl. 29. 16:38
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Minél jobban szeretném annál jobban.Sikerült munkahelyet találni amikor nem volt,sikerült elvégezni az iskolát,pont ez az egy nem akar sikerülni.
2019. júl. 29. 17:19
 12/16 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon szeretem a lányokat,sőt imádom őket.Amit nem akarok annyira az sikerül,amit nagyon akarok az meg nem sikerül.
2019. júl. 29. 17:24
 13/16 anonim ***** válasza:
83%
Igaza van az 1-2# válaszolónak, ha ezek sikerültnek akkor már sokkal nagyobb esélyed lesz náluk, kb én is ilyen voltam de mostmár nem, komolyan mondom mióta jól érzem magam és boldog vagyok azóta elég sok nővel szemeztem.
2019. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy ezeket a dolgokat nem azután kéne csinálni, hogy barátnőd lesz. Ezen kívül egyik sem ad hozzá semmit a személyiségedhez. Miért figyelne fel rád bárki? Miért szeretne beléd bárki? Nincs személyiséged azon kívül, hogy furcsán a lányok megszállotja vagy és csorgatod a nyálad utánuk. Ebbe nehéz beleszeretni. Akármennyire nem köt le, csinálj valami mást. Ne csak az járjon a fejedben hogy "csaj,csaj,csaj ,csaj" mert ez nemcsak szánalmas de nem fog semmire se vinni. A lányokat nem érdekli, mennyire imádod őket. Az érdekli őket, milyen a személyiséged, milyen veled tölteni időt.
2019. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 he84 ***** válasza:
100%
Bocsi kérdező, de igaza van a 14-es válaszolónak és még egyéb válaszolónak is itt. Én nőként mondom neked, hogy ez így eléggé unalmas, taszító, hogy csakis a lányok érdekelnek, azon kívül meg szinte semmi. Mintha valami szűklátókörű kangörcsös fickó lennél, aki semmi egyébre nem tud figyelni és mint akit semmi se érdekel, talán alapból is kevés dolog, ha nem lenne ez a nagy lányimádat ilyen mániákus szinten. Ne görcsölj rá, ne sürgesd, mert így biztos nem lesz jobb, mert ahogy mások is mát mondták, ez érződik rajtad, megérezhető a kisugárzásodon, a hozzáállásodon. Az hogy te, vagy bárki jól néz ki, az önmagában egyáltalán nem elég, nem előny, még akár felszínességre is utal eléggé. Én például nagyon nem szeretem, ha egy férfi, vagy akár egy nő is felszínes, aki főleg vagy csak a külsőre ad és azt hiszi, hogy akkor fel kéne rá jobban figyelni, nagy előnye van. Ez egy tévhit, amit sokan elhisznek, de szerencsére nem mindenki. A kisugárzás, a viselkedés, a személyiség és a belső sokkal fontosabb a külsőhöz képest, például nekem is. A belső, a kisugárzás miatt kezdjük normális esetben megkedvelni a másikat, felfigyelni rá, főleg ha nem vagyunk elfoglaltak, vagy ha nincs egyéb problémánk éppen. Tehát hiába nézel ki jól, ha belül mégse jó néhány dolog és ha a kisugárzásod se jó, elmondtam az okokat miért. Nekem biztos nem kellene egy szép, vagy helyes valaki, aki így áll hozzá, avagy hozzánk.
2019. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
100%
Ne görcsölj rá ennyire. Próbálj meg valami másra fókuszálni, tudatosan. Hidd el, ismerem a helyzeted (lányként), és megoldható.
2019. júl. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!