Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem így? Mit tudnék...

Miért érzem így? Mit tudnék ellene tenni?

Figyelt kérdés

Na szóval... Lehet hosszú lesz, lehet nem... Igazából már ebben sem vagyok biztos. Hol is kezdjem? Belevágok, remélem mindenki érteni fogja.

Úgy érzem, mostanában mindenki nagyon jól elvan. Nélkülem. Senki nem keres, maximum akkor ha kell nekik valami. A barátaim is. Többször fordult már elő, hogy így éreztem, és beszéltem velük. Ilyenkor mindig az volt, hogy azt mondták én változtam, nem keresem őket. Én úgy vagyok vele, ha hosszabb ideig csak én keresek másokat, akkor az csak egyirányú, így értelmetlennek találom a további próbálkozást. A legjobb barátnőmmel elterveztük hogy a nyár a miénk lesz. Csak közben szerelmes lett, és minden percét a párjával tölti. A többi barátom szintén. Nem tartom magam annak az otthon ülős fajtának. Szeretek eljárni bulizni, szórakozni ha van kivel. Iskola mellett dolgozok, szóval ott is vannak ismerősök, barátok. Velük is jóba vagyok, de nem olyan ez a kapcsolat, hogy mindennap beszéljünk stb. Persze néha eljárunk ide-oda, ilyenkor úgy érzem őket sokkal hamarabb tudnám barátnak nevezni mint azokat akikkel már évek óta jól megvagyok. Igazából lehet hogy tényleg én változtam. Kicsit az is zavar, hogy minden ismerősöm szerelmes. Én több mint egy éve vagyok egyedül. Az ismerőseim kapcsolatból kapcsolatba ugrálnak. Én nem szeretnék ilyet. Én olyat akarok aki ott van mellettem, aki szeret, aki támogat, és nem pár hetes/hónapos kapcsolat. Hiába ismerkedek, egyszerűen azt vettem észre, hogy a férfiak már nem kapcsolatot szeretnének. Persze, biztos vannak olyanok, akik igen, csak engem kerülnek el. Szóval ez is tesz egy lapáttal arra hogy annyira magányos vagyok. Itthon sincs minden rendben. A szüleim több mint egy éve külön élnek. Anyukámmal élek és a 4 testvéremmel, illetve anya párjával. A mi családunk nem összetartó fajta. Anya soha nem kérdezi meg miújság, hogy vagyok stb. Igazából nem sok kommunikáció van itthon se.

Meg ott van az, hogy most fogok érettségizni és annyira kilátástalan a helyzetem. Nem tudom mi szeretnék lenni, nem tudom merre tovább, nem tudok semmit. Bizonytalan vagyok és nem tudok senkivek beszélni. Legtöbbször sírva futnék ki a világból. 😅

Én tényleg nem tudom mit csináljak... Valakinek van valami ötlete? És ne haragudjatok hogy így rátok zúdítottam mindent. 😔 Úgy éreztem könnyebb lesz, ha elmondom olyanoknak akik nem ismernek és én sem őket.

18/L


2019. aug. 25. 10:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Voltam mar igy aztan rajottem hogy ez a baratosdi nem er semmit csak a rosszba visz inkabb foglalkoztam a tesvereimmel. Hagyd el a baratokat kit erdekelnek ugyse lesznek orokke veled a csaladod viszont igen. Nekik elmondhatsz barmit en az unoka ocsemmel voltam a legjobban neki elmondtam mindent es nem uncsi panaszkodas volt minden mondatunk :) 18/L
2019. aug. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem ez új hogy egy lány aki buliba rázza magát ilyen normálisan tudjon beszélni. Szerintem pont ez lesz a gond, hogy nem vagy olyan bunkó paraszt mint mások, igy nem érzik hogy te lennél a "leg nagyobb" meg menő, és nem akarnak veled lenni. KB én is ezért vagyok magányos 6-7 éve, ez már nem az a világ ahol mindenki azonosulhat "egyen rangú" ember ként.. Szerintem. Aztán mindenki hátbaszúr, elhanyagol... Neked olyan barátnők kellenek akik tényleg megtartják a szavukat nem csak szórakoznak, mert az ilyenek szerintem nem igazi barátok. Személy szerint nekem csak egy barátnő kéne, és akkor az életem is a helyén lenne, csak hát ilyen srác meg kinek kell a mai világba.. Ezek miatt se szoktam barátkozni, fiú lány barátságba egyáltalán nem hiszek, ismerkedni senki nem akar velem, ez van. Ilyen a világ. Én is csak arra vágyok hogy legyen aki elfogad és szeret, és az aki a párod fontosabb is, de akkor is elég undorító dolog e-miatt eldobni azokat akik mellettük álltak. Ha ennyit értél nekik, nehogy már ilyenek miatt legyél szomorú!

18F

2019. aug. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Rengetegszer éreztem így, ha nem is a kapcsolatok miatt, csak úgy általában valahogy nem jövök ki az emberekkel. Mindenki más, ez rendben is van, de valahogy senkivel sem találom a közös hangot a lányok közül. Párom van, vele megvagyunk, de barátaim nincsenek. Az egyetem miatt elköltöztem otthonról, itt meg elég gyerekesek az emberek, hiába egyetem. Talán én vagyok koraérett, vagy a fene tudja. Mindenki vagy stréber és egy mozit nem tudsz vele szervezni, vagy összenőtt a pasijával, vagy gyerekes vagy p.csa. Ez a választék. Szóval inkább egyedül vagyok. Ha gondolod írj, én is voltam padlón, nekem rinyálhatsz, egy ismeretlennek mindig könnyebb. 21/L
2019. szept. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!