Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedülálló nők miért...

Az egyedülálló nők miért barátságtalanok?

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, de a legtöbbjük akikkel találkozok az utcán vagy bárhol.. szótlanok,komolyak és a földet nézik. Kommunikáció zéró.
2019. okt. 9. 08:29
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
46%

#17

Kis faluban lakok, látásból ismerek mindenkit, köszönőviszonyban van mindenki mindenkivel, de továbbra se tiszta számomra, hogy nekem honnan kéne tudnom Józsikáról a szomszéd utcában, hogy van-e párja vagy nincs.

2019. okt. 9. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Írtam korában,hogy egy kis településen élünk,élek.. itt ismerem az embereket.

Tehát ebből adódóan tudom,hogy ki az egyedülálló és ki nem!

Sőt.. aki nem egyedülálló sokkal barátságosabb,és közvetlenebb.

A szingli nőkön a magányt,a düht látom,illetve ezeknek a kombinációját.

Köszönni pedig illik,mert amióta a világ a világ szinte látjuk egymást minden nap, de ha nem is minden nap.. ha én köszönök neki megtisztelem,szerintem alap,hogy fogadjuk nem? Némelyik illető osztálytársam is volt. Írta itt valaki,de szerintem többen is,hogy elegük van a férfiakból meg minden..

1.Nem kell minden bunkó csávót egy kalap alá venni,mert ez nem más akkor mint negatív általánosítás!

2.Már bocs,hogy ezt írom de ez a bunkó műveletlen stílus mire megoldás?

2019. okt. 9. 12:42
 23/37 A kérdező kommentje:

21-es ne viccelj már.

Nehogy már ne ismerd az embereket kis településen. Attól köszönni még illő neki is.

2019. okt. 9. 12:47
 24/37 anonim ***** válasza:

21: "Kis faluban lakok, látásból ismerek mindenkit...:


Ez te vagy.

Egy kis faluban a legtobb ember pontosan tisztaban van az ilyesmivel es nemcsak latasbol ismeri a masik utcaban eloket. Ahogyan a kerdezo is.

2019. okt. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
És most ez miért zavar téged? Nemcsak a faludban élő nők léteznek a világon.
2019. okt. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
0%
Továbbra is érdekelne, hogy a pasik mosolyognak, köszönnek-e, és hogy miért akarod kicsikarni a nőkből a köszönést.
2019. okt. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:

26-os! Igen.. a ffitársaim sokkal közvetlenebbek, és köszönnek!!!!!!

Ami egy index a személyiségröl és a műveltségről!

Ezer példát tudnék mondani de most kiragasok egyet.

Az egyik szupermarket áruházban dolgozik két falumbeli fiatal.. egy csávó és egy hölgy! A csávóval soha nem váltottam még 2 komolyabb mondatot sem de mivel ismerjük egymást látásból szinte egyszerre köszönzünk egymásnak. Tovább léptem ,köszöntem a hölgyeménynek is aki csak rám nézett és gyorsan sietett tovább a többi polchoz. Vagy amikor tömegközlekedéssel megyek.. ha odaérek a buszmegállóba és hangosan köszönök kvázi megtisztelek mindenkit.. szerintem alap dolog,hogy abba hagyjuk a mobilnyomkodást 1 db másodperc erejéig,és legalább egy nyamvadt halk Hellor mondani. De tényleg javítson ki valaki ha tévednék.. szívesen meghallgatom,elolvasom a véleményét.. egy kicsit sincs igazam?

2019. okt. 9. 17:08
 28/37 anonim ***** válasza:
51%
Továbbra se értem, hogy miért a faludbeli (szerinted) bunkó nőkkel foglalkozol. Sose lépsz ki onnan?
2019. okt. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 A kérdező kommentje:

Nem. Mert a munkahelyem is itt van ami durva fárasztó meló.. meg amúgy sem lenne nincs időm utazgatni xy városba.

Ha megyek is havonta egyszer 10 perc erejéig a bankba.

2019. okt. 9. 18:06
 30/37 anonim ***** válasza:
67%

És ugyanennyire bántana, ha a "csávók" sem köszönnének vissza? Egyedülálló pasik ignorálása is ennyire bántaná a büszkeségedet?


Amúgy nem tudom, falun mi a szokás, de Pesten nem köszönünk megállóban. Vagyis köszönhet, aki akar, de ha nem ismerem, nem köszönök. Nem tartom tiszteletnek azt, ha rám köszönnek, inkább nyomulásnak. Igen, néniktől is, mert ők meg pofázni akarnak, azért köszönnek. Te valamilyen reakciót akarsz kiváltani a nőkből. Nem jön össze, zabos vagy.

2019. okt. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!