Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az egyedülálló nők miért...

Az egyedülálló nők miért barátságtalanok?

Figyelt kérdés
Persze tisztelet a kivételnek, de a legtöbbjük akikkel találkozok az utcán vagy bárhol.. szótlanok,komolyak és a földet nézik. Kommunikáció zéró.
2019. okt. 9. 08:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
Én barátságos vagyok, de idegeneknek nem köszöngetek. A földet nem nézem soha. Az embereket nézem és a környezetet. Meg a közlekedésemre figyelek :D Egyébként főleg mostanában feltűnt, hogy középkorú nők kedvesen rám mosolyognak, ha meglátnak. Volt akinek utánanéztem, ismerem-e valahonnan, és ő is utánamnézett, tovább mosolyogva. Úgyhogy szerintem nem is keltek olyan barátságtalan benyomást.
2019. okt. 9. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:

30-as!

Városban megint más az egyértelmű! Ott jóformán senki sem ismer senkit.

De gondolom neked is voltak osztálytársaid, vagy mint minden embernek nyílván vannak ismerőseid.. na tegyük fel,hogy köszönsz (nem tudom melyik nemhez tartozol egyébként) és cserébe csak szótlan bámulást kapsz, vagy azt,hogy helyette csendben nézik a földet, szerintem te is elgondolkoznál,hogy mi van a helyi emberekkel? Nem hiszem el,hogy nem furcsálnád!

Jaa.. egyébként megjegyzem,hogy nem az a lényeg,hogy nekem nem köszönnek,mert megfigyeltem,hogy másoknak sem.

Én mindent megértek amúgy.. a nőknek vannak bizonyos rossz napjuk hetük, egyáltalán nem olyan a lelkiviláguk sem mint a férfiaknak stb stb..de szerintem ez a viselkedésmód akkor is bunkóság.

2019. okt. 9. 19:36
 33/37 anonim ***** válasza:
48%
Depisek, öntudatosak (már nem kell nekik hapsi).
2019. okt. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

33-as..

Lehet!

2019. okt. 9. 20:19
 35/37 anonim ***** válasza:
Egyedülálló vagyok és barátságos. 35/L
2019. okt. 10. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 A kérdező kommentje:

31-es!

Írtad,hogy idegeneknek nem köszönsz! Oké.. ez egyértelmű és helyes! De nem is ez volt a kérdés!A korábbi hozzászólásokban sok dolgot leírtam :)

2019. okt. 10. 03:28
 37/37 anonim ***** válasza:

Összefoglalom mi lehet a gond veled, az általad leírtak alapján:

Fizikai melós vagy - feltételezhetően Borsodban fos fizetéssel - nincs elég időd a faludból kimozdulni, tehát biztos autód sincs.

Tuti nem vagy jó pasi sem, mert hidd el a jó pasik köszönését, nem így reagálnák le ennyien.

Röviden: csóró, csúnya melós vagy, aki nem kelti fel a nők érdeklődését.

2019. okt. 10. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!