Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A magányos, depressziós...

A magányos, depressziós emberek tényleg jobban fáznak, mint az egészségesek?

Figyelt kérdés

2019. okt. 13. 17:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok, máshol nem megy, nincs senkim dude :/
2019. okt. 16. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Barackoshányás ***** válasza:
Depressziós vagyok, de egyáltalán nem szoktam fázni
2019. okt. 16. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

OFF:

#6 #11:

Próbálj meg járni társaságba. Biztosan tanulsz vagy dolgozol, esetleg sportolj valamit.

2019. okt. 17. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
6-os vagyok nem tanulok nem dolgozok, írtózok sok ember közt.. Ápolási lesz a pénz bejövetel egyenlőre (egyetlen családtagom beteg), először szeretném annyiba rendbe tenni az életem hogy legyen egy lány akit viszont szerethetek, hogy legyen miért felkelni (igen, nekem csak az lenne nyomós ok) aztán pedig jöhetnek a programok lassacskán, persze nem valami bulizás.. Sajnos egyedül vagyok tehát se okom se merszem elmenni valami olyan helyre ami tele van emberekkel hogy aztán nézzem őket és feszengjek egyedül :') Azért köszi
2019. okt. 17. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom alapján igen.
2019. okt. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kedves #6-os!

Még mindig az előző vagyok. Azt gondolom, hogy jobban tennéd, ha bedobnád a derekad és elmennél inkább sportolni. A legtöbb lány nem szereti az olyan fiúkat, akik nem csinálnak semmit (mármint tényleg semmit). Általában ez a kettő pont ellenkező sorrendben szokott jönni. Először valami program, aztán lesz barátnő. Mert lesz akit megismerj ez által. A legtöbb lány, ha azt látja, hogy "életképtelenül", céltalanul otthon csücsülsz a seggeden, akár taszító is lehet számukra.

2019. okt. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elmennél legalább sportolni valamit* Bocsi
2019. okt. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!