Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A depressziós emberek, mind...

A depressziós emberek, mind sokat írnak?

Figyelt kérdés
Én is depresszióban szenvedek, de már pszihológusi kezelés alatt vagyok. Nekem rengeteget segített az írás. Mára már naponta írok egy 20-30 soros verset is akár, és azt figyeltem meg a környezetemben, hogy akik lelki problémákkal küzdenek sokat írnak. Ez így vagy? És az írás segíthet?

2018. dec. 26. 21:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Segíthet, de nem kötelező.
2018. dec. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem mindenki ír a depressziósak közül, ehhez bizonyos intelligencia kell.


Az írás tényleg segít. De nem verset mert sajnos tanultam írni, így pontosan tudom, hogy mennyire sz@r író vagyok, így csak mélyebbre kerülnék ha látnám mennyire középszerű vagyok. Naplót írok, de azt sem rendszeresen mert nehéz az írás, leterhel, gyakran csak címszavakban írom le az érzéseimet, aznap történteket.

2018. dec. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is segít kinek többet kinek kevesebbet de mindenképp hasznos. Én a napló írást szeretem de kinek mi tetszik.
2018. dec. 26. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Igen, valóban jól tud esni, ha időnként kiírom magamból azt, ami épp a szívemet nyomja :)


25/F

2018. dec. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én naplót írtam és az segített. Leírtam benne az érzéseimet /gondolataimat. Meg néha rajzolok. Mások előtt sosem sírok.
2018. dec. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Néha alkoholba folytom a bánatom...olyankor előfordul, hogy verset írok. Lehet, hogy bénák, de nem számít...úgysem tervezem megmutatni senkinek. :)
2018. dec. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ma már mindenki depresszio szoval illetett, aki muveszi hajlamokkal megaldott? ;)

Persze hogy segit! Az alkotas mindig segit! Es csakis az! <3

2018. dec. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tini koromban sokat írtam én is(verseket,naplót).Aztán felnőttem,most már sem időm,sem kedvem nincs ehhez.
2018. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!