Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 22 éves vagyok, egyedül élek...

22 éves vagyok, egyedül élek és nincsenek barátaim. Hogyan, hol kereshetnék barátokat?

Figyelt kérdés

Van egy kutyám, a munkahelyemen sincsenek barátaim, egy teljesen elszigetelt sarokban van az asztalom és sosem beszélgetek senkivel, mivel mindenki elkerül, még az ebédlőben is máhova ülnek, pedig szeretnék barátkozni...

Van alkalmi hétvégi munkám, amit csak azért vállaltam el, hogy a két nap helyett csak egyet legyek otthon egyedül. A családomhoz nem fordulhatok ezzel kapcsolatban... megszakítottam egy 16 éve tartó barátságot, mert a “barátnőm” elárult és kihasznált... soha egy barátom sem volt rajta kívül.

Több, mint fél éve párkapcsolatom sincs, introvertált vagyok, abból áll az életem hogy dolgozok, amikor időm engedi elmegyek edzeni és kutyát sétáltatok.

Nagyon magányos vagyok és rosszul érzem magam.

Igazából ez nem konkrétan kérdés, csak annyira vágyom az emberi kapcsolatokra, hogy idáig “süllyedtem”...

22/L


2019. okt. 22. 21:14
1 2
 11/14 Dzsanos válasza:
34%
Sziasztok én 39 éves sportoló férfi vagyok mindig voltak barátaim de az élet elvette őket leginkább külföldi munka miatt szeretnék barátokat én is ha valakinek volna kedve barátkozni írjon nem tudom milyen elérhetőséget szokás itt meg adni.
2019. okt. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
83%
Szánalmas, de csak ezért jöttem a válaszokat olvasgatni, hogy megnyugodjak nem vagyok egyedül :D
2019. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
73%
Évekig éltem én is úgy magányosan egyedül a kutyáimmal ahogy te. Ha van kedved beszélgetni ,irj! 26/L
2019. okt. 29. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most ez komoly?

Dolgozol, sportolsz, kutyát sétáltatsz. Varosban laksz gondolom, tehát vannak emberek mindenhol.

Hogy hogy nem tudsz ismerkedni? Melóban miért nem beszélgetsz senkivel? Egy dolog hogy eldugott helyen van az asztalod meg egy másik hogy gondolom van szünetek. Kávézol? Teázol? Azok közben jókat lehet beszélgetni.

Én a kollégáimmal sokat beszélgetek munka közben, bár szerencsére jó helyen dolgozom.

Annak örülök ha itthon vagyok, mert akkor jut idő a netes barátokra.

Sok olyan barátom van akiket a neten ismertem meg, messze laknak, esélytelen a személyes tali, de jó barátok lettünk.

2020. jan. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!