Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok, hogy sok...

Ti is úgy látjátok, hogy sok hasonlóság van a munkahelykeresés és a párkeresés között?

Figyelt kérdés
Szerintem majdnem ugyanolyan mind a kettő.Az állásinterjú olyan mint egy randi.Mindkettőnél izgul az ember,hogy fölveszik e.A randin izgulok hogy igent mond e a lány,az állásinterjún meg izgulok hogy fölvesznek e.A másik hasonlóság a fényképes önéletrajz.A munkahely is kér rólam képet,a lány is kér rólam.És mindkettőt nehéz találni.Normális munkahelyet és normális társat is.Mikor lesz már olyan hogy könnyedén fölvesznek valahová dolgozni és könnyedén találunk magunknak társat?
2019. okt. 25. 11:18
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Egyetértek a #10-essel nem mindegy hová vesznek fel dolgozni és az sem hogy milyen társat találunk magunknak.
2019. okt. 25. 11:31
 12/26 A kérdező kommentje:
#7-essel azért nem értek egyet mert nem minden munkahelyről raknak ki ha hibázol,és van olyan társ aki kirak téged az első hibánál.Nem minden társ tart ki mellettünk.
2019. okt. 25. 11:36
 13/26 anonim ***** válasza:

Én eddig csak munkát kerestem, az is idegörlő volt, nyomasztó és fárasztó. Aztán elmentem gyári munkásnak, és akkor ez a párhuzam olyan lenne, hogy párkeresésnél üeg inkább elmegyek prostihoz, az úgy is fogad, átjáróház.


21/f

2019. okt. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
#13-as a prostit én az alkalmi munkához tudnám hasonlítani.Amikor elmész egy napot dolgozni,megköszönik a munkád,odaadják a pénzt.Ez rendben van,de mi lesz holnap?
2019. okt. 25. 11:41
 15/26 anonim ***** válasza:
86%

Még mindig igaz, hogy akkor lesz jó munkád és csajod, ha teszel érte.

A nyafogást se a munkáltató se a csaj nem értékeli...

2019. okt. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
#15-ös én azt mondom szerencse is kell hozzá.Olyan munkahelyet találni,ahol elfogadnak,meg olyan csajt találni aki elfogad,nehéz.
2019. okt. 25. 12:05
 17/26 A kérdező kommentje:
Egy munkahelyet és egy csajt nem elég megszerezni,meg is kell tudni tartani.Ha szerencsénk van és olyan a személyiségünk elfogadnak.
2019. okt. 25. 12:08
 18/26 anonim ***** válasza:
47%
Csak annak nehéz párkapcsolatot találni aki ronda. Szóval nem értek egyet veled. A munkahelyen is számít a külső de a munaktapasztalat is.
2019. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Nem csoda, hogy nincs senkid xD


Azért teljesen más bio-kémia zajlik le a 2 esetben 😅 kivéve az idegesség/pillangók a gyomorban.


Az egész alapja pedig: ne legyél gyökér, kisugárzás, tudás, az embert embernek tekintsd ... ne lyuknak, vagy bírónak kb.


S EQ-d is a béka segge alatt lehet. Teljesen más érzelmileg a 2 dolog csak vannak közös alapok.

(igen jól írtam: nem iQ hanem EQ)


A munkahelyedet pedig meg is alapíthatod!

Vele ellentétben egy emberi lényt már nem...

Aki keres az talál.

Aki ügyes s van mihez értése az felépít. 😃

2019. okt. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Én sose álltam úgy a párkereséshez mint egy állásinterjúhoz, szóval nálam a kettő között semmi hasonlóság.
2019. okt. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!