Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is úgy látjátok, hogy sok...

Ti is úgy látjátok, hogy sok hasonlóság van a munkahelykeresés és a párkeresés között?

Figyelt kérdés
Szerintem majdnem ugyanolyan mind a kettő.Az állásinterjú olyan mint egy randi.Mindkettőnél izgul az ember,hogy fölveszik e.A randin izgulok hogy igent mond e a lány,az állásinterjún meg izgulok hogy fölvesznek e.A másik hasonlóság a fényképes önéletrajz.A munkahely is kér rólam képet,a lány is kér rólam.És mindkettőt nehéz találni.Normális munkahelyet és normális társat is.Mikor lesz már olyan hogy könnyedén fölvesznek valahová dolgozni és könnyedén találunk magunknak társat?
2019. okt. 25. 11:18
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Csak az utóbbi években, mióta nagy divat lett a felszinesség és párkapcsolatban csak azt nézik, mi a végzettséged, megmennyi pénzed van. És a férfiak is, igenis ezt nézik !

Már nincs is kedvem az egészhez, annyira mesterkélt, nem életszerű. Csak én sem szeretnék egyedül maradni. Nem könnyű.

2019. okt. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Igen,mindkettőtöknek megnyerőnek kell lenni a randin és a megfelelő ,,énmárka", hogy hogyan adod elmagad és hogyan adja el magát neked.


Ha a ,,követelmény" találkozik akkor lesz belőle ilyen olyan kapcsolat.

2019. okt. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 Sunshinedoll ***** válasza:
Csak akkor, ha a pasi kifizeti a számláimat meg a vacsoráimat.
2019. okt. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

párkereséskor még egy csomó pénzt is ott hagysz a randikon :(

nőként is manapság...

2019. okt. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

Nekem nincs közte hasonlóság. Általában olyan helyekre hívnak be, amik nem az álom munkahelyeim lennének, csak elmegy kategóriák. Olyanok amikkel úgy vagyok, hogy lexarom, keresem közbe a jobb lehetőséget.

Interjúkon nem izgulok. Régebben izgultam, de már belefáradtam. Sokszor úgy hívtak be, hogy el se olvasták az önéletrajzomat, jelentkezésemet..


A társkeresés könnyebb. Normális emberekből több van, mint normális munkahelyből.

2019. okt. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Sok hasonlóság van, de mégse vonható teljesen párhuzamba. Ha évekig nincs barátnőd, netalán szűz vagy, akkor is lehet még kiegyensúlyozott életed (hobbi, sport, prosti, utazás) és normális baráti társaságod, viszont ha nincs normális munkahelyed, akkor jobb esetben 50 éves korodra lerokkansz/mentálisan kikészülsz és tönkremész, rosszabb esetben meg kikerülsz az utcára és a hidegben, étel-ital nélkül elpusztulsz. Akkor pedig a barátnőhiány lesz a legkisebb problémád.
2019. okt. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!