Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ha egy szar az ember és nincs...

Ha egy szar az ember és nincs esélye minőségi életre akkor mi értelme van?

Figyelt kérdés
Én minőségi életre vágytam, de még egy közepes fos sem lehet, mert nem vagyok elég jó. Azért a kategória mert főleg lany tekintetében igaz, kölcsönös viszonzott szerelmet akartam, de soha az életben nem lesz ilyen, ha beleszakadok se. Max ilyen érjük be egymással, de annak mi értelme? Annyira irigylem aki megtalalja a párját, nekem nincs olyan sajnos.Akinel azt érzem hogy passzolunk az látni se akar, mert egy roncs vagyok kívül belül, de nem tudok rajta változtatni főleg a külsőn nem, arra meg ramegy minden. Annyi a vágyam hogy önfeledten betudjak ülni egy kocsmába azzal akit szeretek és nem lehet, nekem nem lehet. Rohadtul nem tud így érdekelni semmi, mindent leszarok már. Ha az alapok nincsenek meg engem már rohadtul nem érdekel más sem. Még ez a picsogas is szánalmas amit lemuvelek, "férfi" létemre, semmivel nem visz előrébb hogy ide ezt leirom csak unalmamba legalább lekotom magam a válaszokkal.
2019. nov. 4. 15:18
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
Azt se tudod mi van Marcell, fogalmad sincs. Nem lehet mindenen változtatni sajnos, én soha nem leszek olyan mint a többi, igazábók csak magam akarnék lenni, de még az se, nincs időgép,nem lehet helyrehozni semmit, csak foltozni max, a csaj akivel leeltem volna az életem nala meg azt se. Most olyanra kérsz, mint ha Magyarország birodalmi státuszát akarnád visszaallitani, meg lehet próbálni, neki mehetünk mindennek, de van értelme, van esély rá? Semmi...
2019. nov. 4. 19:54
 12/29 anonim ***** válasza:

Veled miért van ez?


Min változtattál? Min változtatnál?

2019. nov. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Min nem? Én vagyok a világ legselejtebb embere, így élni :D egy féregként :D a világ legnagyobb luzerekent :D már csak röhögni tudok tényleg ezen az egészen, de még arra se vagyok jó hogy egy ilyen vicces luzer figura legyek, mint Mr. Bean mondjuk, semmire, egy 0, ha ismernetek :D egy szánalmas szar senki. Kár volt megszületni is.
2019. nov. 4. 22:29
 14/29 anonim ***** válasza:
91%
Valaszaidat olvasva teljesen igazad van, tényleg egy kretén vagy
2019. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:
Ja...
2019. nov. 5. 05:37
 16/29 anonim ***** válasza:

Mások eldöntik mit akarnak és tesznek a céljaikért. Ha neked ennyi a célod akkor szedd össze mi kell hozzá és hajrá.


Attól hogy langyosvirlsi módjára üldögélsz és panaszkodsz nem leszel előrébb.

2019. nov. 5. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mit tesznek a céljaikért pld?
2019. nov. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Aka..d fel magad.
2019. nov. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Az lesz, ma is kaptam az ívet oktalanul mert nem tetszett a pofám valakinek, kezd betelni a pohár. A családom nem engedi az a probléma, pedig halott vagyok már rég csak valahogy vonszolom meg magam.
2019. nov. 5. 17:44
 20/29 anonim ***** válasza:

Ez igy van. Rohadtul nem visz előrébb. És bár nem láttalak, de üzenetet sem váltanék veled, mert szánalmas vagy, csak sajnálod- és sajnáltatod magad.

Szerintem te nem is akarsz kapcsolatot.

És ne mond, hogy de. Mert ha így lenne, tennél érte.

2019. nov. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!