Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki hasonlóan...

Van itt olyan, aki hasonlóan érzi magát?

Figyelt kérdés

Nem szeretem a bulikat, sem az olyan más egyéb helyeket,ahol sok ember van és hangoskodnak.

Kissé régi módi vagyok, a legtöbb közösségi oldal igen távol áll tőlem. Például sokkal jobban örülnék egy kézzel írott levélnek,mint egy messenger üzenetnek. Manapság azt látom,hogy szinte mindenki a telefonját nyomogatja és olyan mintha már nem is tudnának létezni nélküle. Magányosnak érzem magam, nincsenek barátaim és olyan homályos a jövőképem.



2019. nov. 7. 14:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, én is hasonló vagyok
2019. nov. 7. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A jövőképen kívül egyetértek. Azért persze nem nézem le az embereket mert ők mások mint én. Ez rendjén van. Amíg ő diszkóban vannak , én pl. a levéltárban kutatok a bulik helyett.

Neked is szíved joga, hogy mit csinálsz.

Én csak a tanulmányaim miatt használok telefont, rengeteg filozófia és történelem anyag található meg rajta ingyenesen, melyeket akár éjjel is tudok olvasni.

Mint leendő ókortörténész , én úgy gondolom, hogy felgyorsult világunkban elengedhetetlen a modern technika használata, hisz milyen jó pl. hogy bármikor tudunk beszélgetni szeretteinket és nem kell pl. napokat várni a válaszra.

Arisztotelész szerint a rosszaságot a túlzás és a hiányosság jellemzi. Nem szabad tehát megengednünk magunknak túl sok dolgot. Ez nem azt jelenti, hogy eldobjuk magunktól az izgalmakat, hanem azt hogy megadjuk az igazi értékét.

Jó ha van tartása az embernek , mert ez az ürességből elvezet az élet teljességére.

2019. nov. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Majdnem mindenben egyetértek veled, hasonlítunk.

Csak abban nem, hogy a telefon az ördögtől való. Én pont azért nyomogatom, mert introvertált vagyok, szeretek elmerülni egy zenében/olvasmányban/videóban/szeretteimmel való beszélgetésben.

2019. nov. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Pedig a telefon csak még jobban elmagányosít, utolsó.
2019. nov. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!