Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nincs értelme az életemnek...

Nincs értelme az életemnek mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az iskolában utálnak kibeszélnek,mert eléggé magamnak való vagyok és sokszor ,ha nem keresnek én nem keresem őket.Tudom nekik zavaró,de én imádom a csöndet.Ezért most váltok iskolát,de félek ugyan ez lesz a helyzet.A legjobb barátom akibe teljesen megbíztam kiderült,hogy pszichopata.Körübelül már egy barátom maradt a többi elfordult tőlem.Néha nem értem magam vágyok az emberekre vágyom ,hogy valaki mellettem legyen,aztán meg arra ,hogy hagyjon békén és fogadjon el olyan csendesnek ,mint ,amilyen vagyok.Sokszor érzem azt ,hogy nem tudok minek örülni már vannak hobbijaim,de úgy érzem nem vagyok teljes nincs kedvem már élni se.Tudom ez rinyálásnak számít,de ez az igazság.

2019. nov. 18. 20:14
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én nem ölelgetni akartam bár a képek alapján jó csaj és simán ölelgetném is de az volt az alapkoncepció hogy beszélgetünk...
2019. nov. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!