Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért ne lehetne valaki...

Miért ne lehetne valaki fiatalon rosszul lelkileg? Miért hiszi azt mindenki, hogy a depresszió és egyéb rosszullét, korfüggő?

Figyelt kérdés
Nekem elég sok bajom van gyerek koromtól kezdve, magányos vagyok. Akárhogy próbálkozok, szeretnék egy barátnőt, de nem jön össze, ahogy semmi más se, ha valakinek megemlítem vagy ilyet látok, mindíg az a válasz "előtted még az élet, túl fiatal vagy ehhez) és társai, meg a szidás hogy "kamu depresszió"... Miért ne lehetne valaki fiatalon rosszul? Én például egyetlen családtaggal nőttem fel, ő beteg, nincs pénzünk, én sem szeretem magam, nem értek semmihez, szinte semmi társasági életem kiskorom óta mert sose tudtam beilleszkedni, amiért nem vagyok olyan menő ezért a lányok felém se néznek, ami csak lehet elromlik körülöttünk, olyan dolgok amik átlagosan is ott vannak mindenhol, csak nekünk abból elég sok összegyűlt. De mivel én csak 18 vagyok ez nem azt jelenti hogy nekem ez soha nem okozott fájdalmat. Akkor miért hajtogatják azt hogy fiatalon nem lehet senki depressziós? :D Ez hülyeség! Nem egy hasonló sorsú srácot ismertem, nekünk már egy barátnő is olyan boldogságot okozna mint a legtöbb embernek valami hülye luxus lakás (Mert az az igazi boldogság ha valaki szeret!) de ezért is minket szidnak.. Szerintetek is egyre csak romlik ez a világ?
2019. dec. 5. 01:41
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Átéltem hasonlót és csak annyit akaartam volna, hogy ne negyvenévesen döbbenj rá, hogy "bárcsak tettem volna valamit", "tenni kellett volna valamit, bármit, mindegy mit, mert az egyhelyben ülésnél és mélázásnál minden jobb".
2019. dec. 9. 05:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!