Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 20 éves lány barátommal...

20 éves lány barátommal szakított a barátja, ezért le akar részegedni. Hogy állítsam meg?

Figyelt kérdés
Próbáltam neki érvelni, de hajthatatlan. Azt szeretné, hogy kimenjek vele és részegedjünk le. De nem tartom jó ötletnek.

2019. dec. 5. 15:18
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ez a legjobb megoldás egy fájó szakításra komolyan mondom. Sosem ittam azelőtt, hogy az exem szakított velem. Aztán szépen elmentem és vettem egy üveg vodkat, és átmenetileg elmúlt a fájdalom...aztán visszajött a vodka miatt...de inkább ez mint a szerelmi bánat.
2019. dec. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Nekem szerelmi banatra az alkalmi kaland a gyogyszer. Persze az is faj maskepp, de mindenkepp megmutatja, hogy az az ember nem a naprendszert mozgatja.
2020. jan. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!