Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Mit tegyek, hogy jobb legyen?

Figyelt kérdés

Az alap szitu. Férj feleseség és egy 4 éves gyerek 15 éves kapcsolat. A hazasságban lusta voltam a hazimunkát illetően,viszont mint apa jeles voltam. Az előbbi állandó konfliktus forrás lett.

Történt velem egy baleset. Ideiglenesen lebénult a karom a műtétet követően a gyógyulás alatt. E miatt depressziós önsajnáló,goromba pokróc lettem,amit a feleségem 4 hónap után megunt és közölte elhidegült plusz szakítani akar miközben én szerettem őt. Erre a depis állapotomra a hír hallattán szerintem idegösszeomlást kaptam és elkezdtem piálni. Rá 1 hónapra a feleségem elhagyott latva hogy meg nagyobb lúzer lettem. Azóta tudom,hogy már az elhagyás előt 2 hónapja csalt.

Itt maradtam egyedül. A gyerekem az életem hétvégén velem van.

Viszont a hétköznapjaim így néznek ki-

Hajnali 3-4 kor felriadok és nem tudok visszaaludni. Jövök megyek a lakásban,takarítok mosok.Már olyan matt a lakás mint egy lakberendezesi fotón. Aztán elmegyek dolgozni,utána megiszok 2 sört és 2 órát sétálok az utcán a városban,mert nem bírok a lakásban maradni egyedül. Majd elmegyek edzeni vagy önismereti csoportba,masik napon vallási csoportba csak hogy ne legyek egyedül,ne a veszteségre és a hibáimra gondoljak. Itt nőkkel is ismerkedek akik azt hiszik hogy komolyan erdekel a közösségük. Hazudok hogy ne otthon feküdjek egyedül és ne a feleségemre gondoljak.

Pénteki napokon lemegyek egy szórakozóhelyre ahol iszok és általában felcsípek valakit,hazahozom,lefekszünk és utána sírok a konyhában.

Szombaton viszont megyek a kislányomért,az életemért és együtt vagyunk 2 napot. A menyországban vagyok.

De utána ismét jön a hétfő és kezdődik az 5 nap túlélés. Belegondolni abba hogy nem én viszem már oviba,nem én megyek érte,csak hétvegén olvashatok neki esti mesét.

A felesegem az anyóshoz költözött,a pártomon áll,de felesegem teljesen megőrítette az új ismeretség. Szerintem idővel összeköltöznek. Valószínűleg szerelmes.

Mit tegyek hogy jobb legyen? Ez így nem élet.4 hónapja tart,de nem lett jobb.



2019. dec. 16. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

Oke,szoval a helyzet a kovetkezo. TE vagy annak a gyereknek az apja, nem pedig az a jott-ment pali. Meg kell beszelned az exeddel,hogy te tobbet szeretned latni a lanyodaf,ugyhogy legyen ugy pl,hogy meg neki is megfelelo legyen, hogy ket hetet nala,egy hetet nalad van a gyerek. Vagy ahogy megegyeztek. De azt semmikepp se engedd,hogy csak hetvegente lasd a szemed fenyet. A piazassal,meg a bulizassal allj le,mert ha ezt latja a feleseged,ne adj Isten majd a birosag,akkor az eletben nem itelik ugy hogy nalad lehessen a gyerek heteket. Ami a felesegedet illeti, megcsalt. Hiaba is bekulnetek ki, ha egyszer megcsalt, maskor is megfog. Meg kell probalnod tovabblepni,akar a kislanyod segitsegevel.


13/L

2019. dec. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az elozo nagyon jo tanacsokat irt. Sajnos itt inkabb a felesegeddel volt a baj. Amint ert teged egy kis baleset es rosszabb allapotba kerultel egybol lelecelt melloled? Hat milyen "feleseg" az ilyen? Na meg megcsalt? Ha szakitani akart akkor miert nem szakitott rogton? Valodzinuleg inkabb az tortent, hogy bekerult az uj pasi az eletebe es emiatt mar nem akart teged, de nem volt gerince rogton bevallani. Elobb megvarta, h stabil legyen a kapcsolata a masik pasival es utana dobott. Onismereti csoport helyett egy egyeni terapia jobb lenne. Ott tobb ido lenne rad es melyebben lehetne foglalkozni a problemaval. Raadasul mi az, h "megnagyobb luzer lettem"? Az nem luzer aki iszik. Aki luzernek tartja a ferjet ha epp nehezebb idoszaka van az annyit is er.
2019. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!