Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » S. O. S! Hívjam a rendőrséget...

S. O. S! Hívjam a rendőrséget vagy mit csináljak? Öngyilkos akar lenni a párom?

Figyelt kérdés

Párom elment a kocsival, hogy megbüntesse magát a tetteiért, mert utálja magát! Amikor kérdeztem, hogy mit akar csinálni, nem mondta, csak, hogy bűnhődnie kell. Meg azt, hogy valamit kitalál a helyzetére. Kérdeztem, hogy visszajön-e, azt mondta nem tudja. Lehet. Valószínű. De nem akar. Pár órával ezelőtt is elakart menni, hogy öngyilkos lesz, el is indult a kocsi felé, de visszajött, hogy előtte elakar búcsúzni mindenkitől. Utána sírt és abbahagyta. De, most megint jött ez, visszatartani nem tudtam.

Nem tudom, hogy mit csináljak, de feleslegesen nem akarom a rendőrséget sem hívni. Tanácstalan vagyok.



2019. dec. 22. 15:13
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Mire hívtad volna? Öngyilkossági szándék.
2019. dec. 22. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

Ha komoly ha nem komoly, ilyenkor rendört kell hivni azonnal míg kb bekövethetö az utvonala.

En is tudok öngyilkosrol. Tipikus gyerekes hisztinek tünik néha a komoly elhatàrozàs is. Nem szabad fèlvàllrol venni soha. Nalunk is mindenki azt hitte à csak tulreagàlt vmit majd megnyugszik.

2019. dec. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
A rendörök intézkedtek is. Ha agressziven fenyegetözik be is vihetik de àt is adjàk az egészségügynek es korlatozva. Azaz nem mehet sehova. Hanem bevitetik.
2019. dec. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
*intézkednek
2019. dec. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Aki öngyilkos kar lenni azon nem látszik,és észresem fogod venni,a párod elég gyáva ehezz..
2019. dec. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Es engem pontozol le aki keresztül ment ilyenen?

Az öngyilkosokat NEM képes megitelni egy masik ember. Az, "à ugy sem teszi meg, meg hajrà, tedd meg, meg majd elökerül ugy is" -utan jönnek a döbbent tekintetek meg a temetés.

2019. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Nem pontoztam le senkit sem.


Köszönöm mégegyszer azoknak, akik érdemben válaszoltak.


Már hazaért lehiggadtan, olyan dolgokat mondott el, amit eddig magában tartogatott. Most próbálom nem erőszakos úton elintézni azt, hogy felkeressünk egy szakembert. De holnap netán ugyanez megtörténne, azonnal hívni fogom a rendőröket, nem habozok.


A privátozóknak annyit, hogy remélem most fhasza gyereknek érzitek magatokat, és a hitetlenkedőknek is. Az életetekben ez legyen a legnagyobb probléma, hogy ez a kérdés kamu-e vagy sem, meg az, hogy poént csináljatok egy ilyen helyzetből. Nézzetek magatokba, Ti sem vagytok jobbak sem nálam sem a páromnál...

2019. dec. 22. 21:29
 18/24 anonim ***** válasza:

Olvastam valahol, hogy valakinek egy gyermeke is megakarta ezt tenni, de nem sikerült és rátaláltak a hozzátartozói, akik teljesen kiborultak. Az anyukája napokig sírt, hogy lehet ilyen érzéketlen és önző irántuk, amikor ők mindent megadtak neki. Utána megváltozott és soha nem gondolt ilyenre, mert annyira fájt neki azt látnia.


Illetve az ilyesmiknél mindig emlékeztetni kell, hogy mindenki egyedi és pótolhatatlan, akármilyen fájdalmaink is vannak, az csak jobban edz minket és erősebbek leszünk. Mondogatni kell, hogy most már olyan rossz Jézusom, hogy ennél már csak jobb lehet.. Vagy zenét hallgatni ,sétálni, bármit ami nyugalmat adhat.

A legjobbakat kívánom..

2019. dec. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ezek hosszúak, de lehet adnak némi reményt:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__magany-egyedullet__1..

2019. dec. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

#20/21 Köszönöm, a linken lévőt is elolvastam. Sajnos nem köti le semmilyen ilyen dolog mint a séta, amit egyébként szinte mindennap szokott kb. 3 órát, van amikor Én is vele tartok.


Viszont kifogytam az ötletekből és az energiából, és végső elhatározásomra segítséget kértem az anyukájától, mivel karácsony miatt találkozni fognak. Azt mondta megpróbál beszélni vele, hát ha neki sikerül valamit elérnie.


Egyébként meg sehol sem írtam, hogy jobbnak tartom magam bárkinél is. De abban egyetérthetünk, hogy a segítőkész válaszolók érdemlik meg a „jobb” jelzőt. Nekik mégegyszer köszönöm, és örülök, hogy még vannak rendes, empatikus emberek :)

2019. dec. 23. 18:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!