Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is hiányoznak az út...

Nektek is hiányoznak az út széléről a prostituáltak Budapesten? Vagy csak nekem hiányoznak?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen volt hogy 20-30 nő is állt egymás mellett este főbb útvonalakon.Volt hogy előttük sétáltam haza és utánam kiabáltak hogy ne menjek el,menjek oda hozzájuk.Legalább arra a pár másodpercre jó pasinak érezhettem magam.Volt egy szép szőke lány az is útszéli volt vele sokat beszélgettünk.Őt nyugodtan le mertem szólítani és ő szívesen beszélgetett is velem már csak azért is hátha elviszem egy körre és keres pár ezer forintot.Szerintem unalmasabb,szürkébb lett a város az út szélén álldogáló prostik nélkül.Persze vannak még egy két helyen mint Pl.Dunakeszi felé de az nekem messze van innen a belvárostól.
2019. dec. 26. 14:20
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
37%
Vissza mennél a kommunista időbe?
2019. dec. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
#22-es ha nem is a kommunista időbe,de egy 20 évet visszamennék.
2019. dec. 26. 14:56
 23/45 anonim ***** válasza:
88%
Nekem nem hiányoznak, sőt. Ha megláttam őket, nem tudtam másra gondolni, csak arra, hogy szegény vajon mit vétett, hogy ebből kell élnie? Milyen gyerekkora lehetett? Mióta állhat kinn a hidegben? Mennyire fájhat a lába? Ma vajon már hányan erőszakolták meg "legálisan"? A stricije vajon megveri-e, ha nem visz haza elég pénzt? És szegény gyerekének vajon milyen sors jut?
2019. dec. 26. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 A kérdező kommentje:
#24-es nekem hiányoznak mert kedvesek voltak.Jó volt velük beszélgetni még volt hogy tanácsot is adtak hogy mit csináljak hogy legyen barátnőm
2019. dec. 26. 15:35
 25/45 anonim ***** válasza:
71%
Nem hiányoznak. Nyilván nem vagy egyedül, a magát normálisnak vélő többség ennek ellenére nem szívesen tudja ezeket a nőket az elérhető közelségében.
2019. dec. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
35%
Van barátnőd?
2019. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 A kérdező kommentje:
Nincs barátnőm.De volt olyan prosti aki úgy viselkedett mintha a barátnőm lenne és az jó volt.
2019. dec. 26. 15:57
 28/45 anonim ***** válasza:
70%

Akkor nem voltak jók a tanácsok. :D

Remélem tudod, hogy ő semmit nem érzett neki, csak potenciális pénzforrás voltál.

2019. dec. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:
Szerintem szimpatikus voltam nekik.Jó volt a kapcsolatom velük.
2019. dec. 26. 16:04
 30/45 anonim ***** válasza:
55%
Ha ők is így éreztek volna, nem csak az utcán találkoztatok volna.
2019. dec. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!