Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is hiányoznak az út...

Nektek is hiányoznak az út széléről a prostituáltak Budapesten? Vagy csak nekem hiányoznak?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen volt hogy 20-30 nő is állt egymás mellett este főbb útvonalakon.Volt hogy előttük sétáltam haza és utánam kiabáltak hogy ne menjek el,menjek oda hozzájuk.Legalább arra a pár másodpercre jó pasinak érezhettem magam.Volt egy szép szőke lány az is útszéli volt vele sokat beszélgettünk.Őt nyugodtan le mertem szólítani és ő szívesen beszélgetett is velem már csak azért is hátha elviszem egy körre és keres pár ezer forintot.Szerintem unalmasabb,szürkébb lett a város az út szélén álldogáló prostik nélkül.Persze vannak még egy két helyen mint Pl.Dunakeszi felé de az nekem messze van innen a belvárostól.
2019. dec. 26. 14:20
1 2 3 4 5
 31/45 A kérdező kommentje:
#31 nem tudom hogy éreztek de nekem hiányoznak.Sokkal jobb volt kimenni az utcára amíg ők ott voltak az út szélén.
2019. dec. 26. 16:10
 32/45 anonim ***** válasza:
80%

Így születik egy sorozatgyilkos...

Neked azért elég alacsonyan lehet az ingerküszöböd, ha az útszéli lányok csinosak. Elvétve látni még őket itt-ott, de eszméletlen igénytelenül, közö9nségesen, lepukkantan vannak öltözve. Ha már ilyen vágyaid vannak menj el lakásos lányokhoz. Legalább kapsz némi higiéniát is a beszélgetés mellé

2019. dec. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
#33-as lehet hogy most így van de régen sok csinos fiatal lány volt az út szélén.Kihívóan voltak felöltözve de én ezt nem bántam egyáltalán.
2019. dec. 26. 18:22
 34/45 anonim ***** válasza:
63%
Nyilván nem. XD
2019. dec. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
Na meg a Rákóczi tér... Egyszer leszólított az egyik sarki. Mai napig nem értem miért pont engem akart lebizniszelni a galeriből.
2019. dec. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
51%
Lehet álszenteskedni, de sok szép làny volt kint az utakon.
2019. dec. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
Laca 32 bizony hogy sok volt.Régi szép idők.Amúgy attól függetlenül aki akart mehetett lakásra is prostihoz.Ecpressz tele volt szexpartneres hirdetéssel.
2019. dec. 26. 21:29
 38/45 anonim ***** válasza:
52%
Hirdetés az most is van bőven. Rosdzlànyok.hu. De az nem tudom mennyire hiteles. Lefènyképezi magàt, azt lehet, hogy 10 évvel ezelőtti a kèp és nem úgy néz ki most. Vagy photoshoppolt esetleg retusálva van. Nagy a csalás és a szèlhàmia esélye. Régen ott voltak az utakon, az úgy nézett ki ahogy kinézett, nem másképpen, nem volt csalás, átverés. Sokan vannak az idősebbek is (nők is), akik szerint ilyen szolgàltatást igénybe venni természetes, nincs abban semmi szègyellnivaló. Miért? Ha nem akarsz nősülni, gyereket stb. Jó neked az agglegény élet, függetlenség, alkalmanként azonban igényed van ilyesmire, akkor kivàlasztasz egy nőt, fizetsz neki, megtörténik a dolog aztàn mindenki elégedett.
2019. dec. 26. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
55%

Miért is lettem lepontozva ? Egy 73 éves férfinak már tabu a sex ? Nincs abba semmi baj ha 15 000 ft-ért jól éreztem magam .


Lehet öreg vagyok , de inkább a hamvas fiatal kislány , mint az öreg rozoga " néni " .


Nem ???


73 / F

2019. dec. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
Ha tényleg 73 èves vagy nem csak hülyeskedsz, akkor csodálkozom rajtad, hogy még ilyenre van igènyed, de nem baj az, szíved joga. Hol leszek èn már 73 évesen? Régen a föld alatt. Most 33 vagyok.
2019. dec. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!