Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nektek is hiányoznak az út...

Nektek is hiányoznak az út széléről a prostituáltak Budapesten? Vagy csak nekem hiányoznak?

Figyelt kérdés
Emlékszem régen volt hogy 20-30 nő is állt egymás mellett este főbb útvonalakon.Volt hogy előttük sétáltam haza és utánam kiabáltak hogy ne menjek el,menjek oda hozzájuk.Legalább arra a pár másodpercre jó pasinak érezhettem magam.Volt egy szép szőke lány az is útszéli volt vele sokat beszélgettünk.Őt nyugodtan le mertem szólítani és ő szívesen beszélgetett is velem már csak azért is hátha elviszem egy körre és keres pár ezer forintot.Szerintem unalmasabb,szürkébb lett a város az út szélén álldogáló prostik nélkül.Persze vannak még egy két helyen mint Pl.Dunakeszi felé de az nekem messze van innen a belvárostól.
2019. dec. 26. 14:20
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Beteg vagy haver...


Ilyenekkel leállni?

Nem csoda, hogy felemészt a magány o.o


Ha bemész egy kultúrált helyre pl kávézó stb ott is szóba lehet eredni bárkivel.

Legyen az alkalmazott vagy vendég.


Nah de útszéliek...


Szerintem önértékelési gondjaid is vannak...

2019. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
Költözz külvárosba.
2019. dec. 29. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

A kérdező nem teljesen százas,de sajnos elég sok ilyen alak van a világon,nem kell elítélni max sajnálni.

Amúgy ha már ennyire szereted őket,vígasztaljon a tudat,hogy az interneten sokkal kevesebb veszély éri őket,és lakás lévén az időjárás hátrányainak sincsenek kitéve.

2019. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
0%

#7 a "heteró lány" 😂😂😂 csak nem azért zavartak téged ennyire, mert irigy voltál a csini külsejükre, vagy a pénzükre, amit Ők 20 percenként kerestek meg, nem napi 12 órában? Netán a pasidnak csorgott a nyála rájuk?😂


Sosem értettem, egy nőt miért zavar az, ha egy másik nő máshogy él, nem tök mindegy ez másnak?🤦‍♀️

2019. dec. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim válasza:
Vannak itt furkók, ahogy látom. Na most egyrészt a kérdező egy oltári nagy lúzer. De az az igazi menthetetlen. A többieknek pedig: mi a baj a prostikkal? Az, hogy szintén lúzerek, oké, a többsége rohadt jól keres, aztán mire megy vele? :D Van egy zsák pénze abból, hogy nem éppen jó palik kúrogatják, ráadásul túlnyomórészt azt is bénán. Meg tudja venni a gucci táskát? Hát gratulálok hozzá, hogy az az értékrendje, hogy egy kiemelt életet úgy ér el, hogy javarészt vagy nádszál nyomorék vagy dagadt szőrös krapekok nyeletik velük a brét. Mert azért egy épkézláb ember, akinek nem földigiliszta vagy hordó teste van, igényes magára és nem olyan a feje, mint egy lőtt seb (és itt már tényleg a szélsőségesen rondára gondolok, nem arra, hogy nem top pacák) az bőven megoldja az ilyen irányú igényeit. Én sem vagyok Brad Pitt, mégis van állandó szexpartnerem, akivel összejárunk. És nem, nem zaklatjuk egymást, nem kell szülinapra, hülye alkalmakra gondolni, családi, haveri rendezvény sincs, csak szex és ez így pont jó. Azért a legtöbb prostizó nem azért csinálja, mert rohadtul agglegény életet akar, hanem se személyiséggel, se külsővel nem talál olyan nőt, aki vele lenne és nem bányarém kategória. A vén ürgének pár hozzászólással feljebb pedig üzenem, hogy valószínű miután távozott a prostitól, a csaj másfél órán át csak zuhanyzik miközben majd elhányja magát, hogy egy rozzant tata szerencsétlenkedett rajta a szívroham határán.
2020. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!