Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan, aki saját maga...

Van itt olyan, aki saját maga miatt magányos?

Figyelt kérdés

Nem igazán tudom, hogy hogyan írjam le magamat. Talán aszociális vagyok.


Kevés az önbecsülésem és az önbizalmam, ezért ellököm magamtól az embereket inkább. Ezért nincsenek barátaim.


Illetve sosem kezdeményezek, még ha nagyon megszeretném ismerni az illetőt, akkor sem. Illetve ha beszélgetek valakivel, akkor nagyon ritkán kérdezek csak vissza, így hamar abbamarad a beszélgetés.


2019. dec. 30. 21:11
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm utolsó válaszoló! És mi a munkád, azt szereted?
2020. jan. 6. 15:42
 22/24 anonim válasza:
Hálistennek attól még messze vagyok egyelőre 11.-es gimnazista vagyok, és meglehetősen várom már, hogy vége legyen és kiszakadjak abból a környezetből ahova így be vagyok zárva.
2020. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

#22

Azt várhatod. Én is ilyen "fura" személyiség vagyok, az gimnáziumban sem komáltak, az egyetemen sem. :D

2020. jan. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Nem baj, legalább kiszakadok ebből a "társasági gettó" -ból ahol csak klikkek vannak én meg egyikben se vagyok benne... Metalhead vagyok, relatíve hosszú hajjal, és amit leírtam a szociális érzékem kapcsán az igaz. A fura, szóval igazából tökéletesen leírtál :D A lényeg hogy nekem az is elég ha nem kell többet lássam a gimnáziumi osztálytársaim. Szarok rá, hogy később is egyedül leszek már úgyis hozzászoktam.
2020. jan. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!