Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos lány, fiúk, hogy...

Magányos lány, fiúk, hogy viselitek hogy az újévet is egyedül töltitek?

Figyelt kérdés
Kezdhetnék papolni hogy a mai világba a lányok is inkább csak pózolnak a tükör előtt félmeztelen stb, és ránk hűséges őszinte fiúkra oda sem figyelnek, de az az igazság hogy tényleg semmi értelme sajnos.. Ti akik tudjátok miről beszélek, hogy viselitek ezt a magányt, és a tudatot hogy a mai világból ez lett, nem találhatsz már csak úgy egy normális párt, mert átvernek, hazudnak, megcsalnak..?
2019. dec. 31. 02:09
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
89%
A jó ember szerepébe bújsz és úgy trollkodsz,aztán elhordod az itteni válaszolókat ha próbálnak segíteni. Ennyi. Nincs neked semmi bajod. Szánalomra méltó vagy.
2019. dec. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 A kérdező kommentje:
Aki leszid és trollnak nevez az NEM segítség. Ezt vésd bele a kis buksidba. Azért mert valaki a mai világba egy lelki nyomorék lesz az egyedüllétt miatt, az nem ok arra hogy egyből "troll" legyen. Az egészbe az a poén, hogy a te fajtád a troll, mert azt próbáljátok elérni hogy a másikat felidegeljétek, és kihozzátok belőle a bunkót stb, hogy tényleg "trollt" csináljatok belőle. Ismerem én már a fajtádat.
2019. dec. 31. 11:50
 23/43 anonim ***** válasza:
93%
Jólvan. A franc se érdekel mi van veled.
2019. dec. 31. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
89%
Te meg azon gondolkozz el hogy hány segítséget kaptál az elmúlt 1 évben és csak szídod az itteni válaszolókat,illetve az egész világot. Ki itt a troll? Én soha nem trollkodtam. Minek?
2019. dec. 31. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
0%
A csajokkal csak a baj van.
2019. dec. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 A kérdező kommentje:
Igen utolsó, ez igaz, a legtöbbre. De van kivétel. Akit én szeretnék biztos nem akarnék lemondani róla, legalábbis én nem olyan lányt akarok akivel tényleg a baj van mert mutogatja magát félmeztelen meg ilyenek, szóval nem azt a tipikus fajta lányt akarom, és pont ez a baj :(
2019. dec. 31. 12:59
 27/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, te csak a saját lelki nyomorodat szeretnéd másra ráerőltetni?

Most öszintén nézz magadba...


Logikátlan... realitást még közel sem láttott dolgokkal dobálózol.


A szavaidból itélve a fiatal lányok többsége buliba járó ("ez álltal ugye") ribizli..., magamutogató, félmeztelen fotókkal árassza el netet stb.


Nincs szükség a negatív általánosításaidra.


#25 jól mondja. Kicsit tovább gondolom a dolgot, segítek. Légy homár és nem lesz több gondod a nőkre.


Megértem, hogy vannak problémáid... Próbáld ezeket megoldani, mert kétlem, hogy minden esetben csak a másik fél lenne a hibás.

2019. dec. 31. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

Miért általánosítod a lányokat ENNYIRE??

Komolyan...életemben nem csináltam egyiket sem,amiket te itt felsorolsz,és a lányok egy baromi nagy része szintén nem.

Érdekes az én facebookom nem is ilyen lányok vannak az ismerőseim között,és az ismerettségi körömbe sem engedek be ilyeneket.Akkor te hol látsz ilyet?

Nem inkább az a bajod,hogy te pont őket akarod megkapni,csak azoknak meg nem te kellesz?

Ez nem bántás,komolyan kérdezem

2019. dec. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 A kérdező kommentje:
28-as, te HÜLYE vagy!!!! Kell a francnak olyan aki pózolgat meg kint van a hasa meg minden, dehogy kell nekem olyan... Nekem egy aranyos cuki lány kell aki tudja mi az a hülyés és őszinteség, és használni is tudja!!! Persze, te neked olyan a baráti köröd, nekem meg semmilyen. És akikkel dolgom van ilyenek. Az egyik utolsó, 19 évesen már gyereke van, én sem szeretem őket de ő még utálja is a sajátját csak a pénz miatt van nála, és több csávóval is ugy szórakozik egyszerre ahogy velem akart, ezt sikerült is kideritenem és letiltott. ilyenek találnak meg. Hidd el, te lehet jó helyen élsz és van képességed ahhoz hogy kijöjj másokkal hamar barátkozz, de nekem nincs, ahogy emberi kapcsolataim sem, mert mindenki hazudik, hátba szúr stb.. Kivételesen jó baráti köröd lehet akkor.
2019. dec. 31. 14:53
 30/43 anonim ***** válasza:

Jézusom csak kérdeztem valamit...

Mit kell neki állni lehülyézni a másikat?

2019. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!