Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos lány, fiúk, hogy...

Magányos lány, fiúk, hogy viselitek hogy az újévet is egyedül töltitek?

Figyelt kérdés
Kezdhetnék papolni hogy a mai világba a lányok is inkább csak pózolnak a tükör előtt félmeztelen stb, és ránk hűséges őszinte fiúkra oda sem figyelnek, de az az igazság hogy tényleg semmi értelme sajnos.. Ti akik tudjátok miről beszélek, hogy viselitek ezt a magányt, és a tudatot hogy a mai világból ez lett, nem találhatsz már csak úgy egy normális párt, mert átvernek, hazudnak, megcsalnak..?
2019. dec. 31. 02:09
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
#30 Ne idegesítsd fel mert te is mindjárt troll leszel.
2019. dec. 31. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim válasza:
33%

20 éves lány létemre még nem volt pasim, de nem is nagyon éreztem szükségét, úgyhogy nem viselem rosszul, hogy egyedül vagyok. Nem kell hozzá egy másik ember, hogy boldognak érezd magad. Persze jó, ha van valaki melletted, de ne ezen múljon.


Ami a mai lányok viselkedését illeti, tényleg szomorú, de a legtöbb pasinak sajnos ez kell.

Minket normális, kicsit vissza húzódó lányokat észre sem vesznek.

2020. jan. 1. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 A kérdező kommentje:
Igy van utolsó. Sajnos ez az igazság, ez a világ az emberekkel együtt úgy elcseszett ahogy van. Ha az emberek 95%a ki lenne irtva valami módon, tegyük fel valami apokaliptikus világ vége, és maradna pár normális ember, mennyivel szebb világ lenne? Bármint ha csak azok maradnának akik tényleg nem össze vissza kurnak mint az idióták, hanem értékelik a szeretetet, és tudnak szeretni..
2020. jan. 1. 02:18
 34/43 anonim válasza:
Sajnos, ezzel már nem nagyon lehet mit tenni. Ez vált a társadalmi normává, az emberek ezen téren, szerintem nem fognak változni. De azért vannak kivételek. Már csak össze kellene velük találkozni. 😅
2020. jan. 1. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
Bizony, jó is lenne az ritka mint a "fehér holló" :D
2020. jan. 1. 02:50
 36/43 anonim ***** válasza:
0%
Beteg normák ezek, de ha a többségnek ez kell, akkor nem tudsz mit csinálni. Mondjuk nem tudom, mi a jó abban, hogy hetente más-más pasassal dugatják magukat. Ilyen lány nem kéne az tuti.
2020. jan. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Hát ez az.. Egy csoportba rég mondtam hogy az egyik lány kamu, több profillal akar fiuzni stb, most rám is rám irt, meztelen képet akart küldeni, ki is rakattam a kamus szemétládát a csoportból :D Nem értem az ilyen kis ribiket, komolyan nem vágyik már egy lány se arra hogy feltétel nélkül szeressék egymást valakivel aki minden nap megöleli megcsókolja? Érthetetlen, persze az instán a ribiskedés az megy ahhoz értenek
2020. jan. 1. 21:06
 38/43 anonim ***** válasza:

*ránk hűséges őszinte fiúkra oda sem figyelnek*


Ne legyél egy nice guy incel, és akkor majd lesz barátnőd

2020. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

*össze vissza kúrnak*

*remélem minden idióta meghal aki össze vissza kúr*


Mi közöd hozzá, hogy ki kivel kavar? Elképesztő gusztustalan sztereotípiákat írtál, és felháborító számomra. Attól hogy másoknak van kapcsolata és neked nincs, nem jelenti, hogy minden lány könnyűvérű vagy megcsalna. Dehogynem találhatnál normálisat. Csak amíg te elvárod, hogy lefeküdjenek veled, mert kiynitod az ajtót és előre engeded, mások hím egyedek képesek normálisan viselkedni a nőkkel, és nem számolni, hogy* hú hány jót csináltam velük, akkor azt most egy menetre be lehet váltani *.


Aztán csodálkozol, hogy jópár hónap beszélgetés után, egy csúnya gonosz Chaddel lelépnek.


Változtass a mentalitásodon, mert elképesztő béta vagy, valószínűleg kinézetre se egy brad pitt, és a belsőd is borzasztó. El se merem a threadet olvasni egészében mert csak felidegesíteném magam.


Tipikus incel nice guy vagy.


Változz meg.

2020. jan. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:

Ráadásul nagyon el vagy tévedve. Végül végigolvastam. Süt belőled a rosszindulat, nem csoda, hogy senkinek se kellesz. Ahhoz képest, hogy undorodsz az ilyen sztereotípiáktól, feltételezem csak ilyen ismerőseid vannak facebookon és csak ezeket követed instán, mert azért jó kicsapni rájuk. Egyébként az esetek 90 százalékában, azok a lányok akik így mutogatják magukat, egyáltalán nem ribizlik. Akkor se lesz valaki ribizli, hogy bulizni jár. Rendkívül el vagy tévedve, kétlem, hogy sok lánnyal beszéltél volna huzamosabb ideig életedben. Azt pedig méginkább kétlem, hogy bárki rádírt volna,mert hát a lányok nagyon ritkán csinálnak társkeresőn is ilyet, nemhogy facebookon keresztül, az állítólagos "ribizlik" akik minden héten más Chaddel kavarnak. Ajánlom hogy regisztrálj redditre, és nézelődj az inceltears és niceguy subbredditeken. Fel fogod magad hamar ismerni remélhetőleg, és látni fogod, hogy nagy probléma van veled. Amúgy meg ne várd már el, hogy bárki is az öledbe hulljon. Fogadni mernék, hogy az elvárásaid kinézetre is sokkal magasabbak, mint amilyen kaliberű csávó te vagy.



Egyébként meg zavar, hogy x csajok ribizlik. Te mit tudsz egy kapcsolatba hozni? Azt, hogy nice guy vagy, incel vagy, valószínűleg elég puhatestű is vagy, önző, önsajnáltató, mindenki gonosz csak te vagy a jó miért ilyen veled a világ mentalitású vagy. Lehetne sorolni. Csodálkozol, hogy ez egy "ribizlinek" se kell?

2020. jan. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!