Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Magányos lány, fiúk, hogy...

Magányos lány, fiúk, hogy viselitek hogy az újévet is egyedül töltitek?

Figyelt kérdés
Kezdhetnék papolni hogy a mai világba a lányok is inkább csak pózolnak a tükör előtt félmeztelen stb, és ránk hűséges őszinte fiúkra oda sem figyelnek, de az az igazság hogy tényleg semmi értelme sajnos.. Ti akik tudjátok miről beszélek, hogy viselitek ezt a magányt, és a tudatot hogy a mai világból ez lett, nem találhatsz már csak úgy egy normális párt, mert átvernek, hazudnak, megcsalnak..?
2019. dec. 31. 02:09
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

nekem már volt olyan, hogy egy-két elesettebb srácot bevettem a bandánkba és felemeltük egy kicsit egoját is, meg jobbá tettük életét. Alapjában rendes helyes srácok, csak nem volt társaságuk, akikkel lógjanak, partyzzank, piáljanak hétvégén és megsajnáltam őket.

Utána mondták, h mennyire megváltoztattam életüket, eddig csak suliban voltak, meg otthon nyomták a gépet, de így már lelkileg is jobban érzik magukat

2019. dec. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
Egyedül töltöm, de nem vagyok magányos, jól elvagyok.
2019. dec. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Először is, bunkó majmokkal ne foglalkozzunk! Lásd: 7,8,10


Igen 7es, ha a problémám leírása önsajnáltatás, akkor fogom is :)


8-as, Nem akarok én kikönyörögni semmit, pedig lett volna rá esélyem nem is egy, de nekem ŐSZINTE kapcsolat kell, nem pedig a mai kamus lányok.


10-es, Senkinek, de 8as válaszolót és téged anyukátok mégis megtartott, ugye...?

A mai bunkók 3 vezetője, ebből látszik miért tart ott a világ, ahol.


TÖBBIEK:

3-as: Azért nem bulizok mert sose buliztam, nem is akarok, sose voltak barátaim, igazából nekem nem is kéne olyan lány aki buliba rázza magát. Csak szeretnék valakit aki szeret, megölel, ennyi, de ti nem tudjátok egyeseknek ez az elérhetetlen kis dolog mekkora kincs lenne.


4-es, szerintem próbáld meg elhívni a lányt valahova, akár ma ketten elmennétek vagy ilyesmi, csak próbáld meg, ha már neked van akkora szerencséd hogy van egy lány a közeledbe aki nem olyan hazug mint a többi!


5-ös: ugyan ez vagyok, ha velem bunkóznak kiállhatatlan vagyok. Viszont aki megérdemli, azzal meg a lányok elmondása alapján "cuki" :D


6-os, egyet értek, nekem is inkább marad a magány mint valami kamus ribi, eleve is darabokba van a szivem is lelkem is, de csak tovább töri ez a sok kamus lány, akik bejelölnek rám írnak meg ilyenek, és akkor képesek a sok kamu szöveget nyomni, hiába tudom hogy "na ez megint kamu.." és hiába szoktam hozzá, ugyan olyan rossz hogy mi lett ebből a világból és hogy nem találni egy lányt, akibe legalább annyi meglenne hogy hűséges őszinte, tud szeretni.. Pedig nekem bőven elég lett volna ahhoz hogy boldog legyek. (Úgy tűnik erősen társfüggő vagyok..)


9es, ha valakit igazán szeretsz, arra egy percig sem gondolsz majd úgy int "nyűg", mert szereted majd.


11es, hát figyelj.. Ilyen a mai világ.. Én egy barátnőmre se emeltem kezet, más lány felé sem néztem, mégis azt kaptam hogy eddig minden ünnepet egyedül kellett töltenem. A mai világba az ilyen fiúk már nem kellenek sajnos.


12es, az jó, akinek tudtok segíteni az biztos örül neki :) Én is gondoltam már mi lenne ha valami kis baráti kör bevenne, de hát a bulizás meg bandázás nem az én világom, meg például az utcán nem is látni normális lányokat tehát így nem is lenne normális barátnőm.. Sokat gondolkodtam hasonló szitun egyébként, jó fejek vagytok hogy segítetet a körülöttetek lévőknek :)

2019. dec. 31. 11:08
 14/43 anonim ***** válasza:
93%

Nem teljesen érthető a kérdésből, hogy most konkrétan kinek a válaszát várod. Én pl nő vagyok, életemben nem pózoltam tükör előtt félmeztelenül (ahogy lányok nagyobbik része sem), szilveszterkor az utóbbi pár naphoz hasonlóan a vizsgáimra tanulok.

Egyébként hiába "hűséges, őszinte" (és persze kedves, rendes srác) valaki, ha már csak egy mondatát olvasva, a telefonom képernyőjén keresztül is ordít róla, hogy depressziós és mástól várja a megváltást. Ez egy pszichiáternek való feladat (és még ő sem puszta jófejségből vállalja, hanem jó pénzért és mert ez a hivatása), szimpla kedvességből senki nem fogja megoldani helyetted a problémáid. Az önsajnáltatás pedig kifejezetten visszataszító a nők számára, ezzel soha nem fogsz felszedni senkit.

2019. dec. 31. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Látod utolsó, látszik ti lányok is mennyi illemet tanultatok. Legalább voltak Normális válaszolók :)
2019. dec. 31. 11:19
 16/43 anonim ***** válasza:
Te akarsz kapni szeretetet és süt belőled a gyűlölet és a rosszindulat. Így egy lány sem fog elfogadni. De akkor sajnáltasd magadat évekig,úgy sem fogsz kapni egyet sem főleg ilyen hozzá állással. Senki sem fog hozzád alkalmazkodni. Neked kell alkalmazkodni a világhoz. Ha meg nem tetszik ez a világ akkor ki lehet lépni. Én sem sírok szét a gyakorit mert 0 barátnőm volt és vannak ilyen lányok. Hát legyenek. Kit izgat?
2019. dec. 31. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 A kérdező kommentje:
Ha nem érdekel, nem olvasod el. És igen, van bennem gyűlölet, az ilyen bunkó idióták felé, mint amilyen te vagy. Mégis ki szereti az ilyen embereket, akik beleköttök mindenbe? Nem is kell válaszolnod! :)
2019. dec. 31. 11:34
 18/43 anonim ***** válasza:
90%
Te egy undorító ember vagy. Ne csodálkozz.
2019. dec. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
70%
Te egy troll vagy aki provokálni akarja az itteni válaszolókat. És ezt a kérdést már rég töröltetni kellett volna.
2019. dec. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Oh bocsi, nem tudtam hogy a mai világba már trollkodásnak számít ha valaki lelkileg apró darabokva van, és reménykedik hogy nincs egyedül. Azért köszi, rohadjál meg.
2019. dec. 31. 11:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!