Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy már csak a...

Miért van az, hogy már csak a bosszú hajt?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori barát, akivel hosszú ideig nem beszéltünk. 2 éve újra elkezdtünk beszélni, programokat csinálni, stb. Bemutattam egy másik barátnak is, Őt előtte ismertem meg nem sokkal. Mi 3-man úgy éreztem, hogy barátok vagyunk. Majd a frissebb baráttal hirtelen össze vesztünk, erre a gyerekkori barát elárult és a másik mellé állt. Odáig fajult a dolog, hogy rendőrségi ügyek lettek belőle, egyik bírósági ügy követte a másikat... hol én vtam a sértett, hol vádlott voltam.


Mindeközben ez a gyerekkori barát lapult, el is ment egy időre külföldre. Végül lezárultak a bírósági ügyek, a lány is vissza jött.


Engem rohadtul zavar, hogy azóta is beszélnek, ez a lány meg aljas, fáj amit tett, elárult egy friss ismeretségért, egy cigány lányért. Minden áron bosszút akarok rajta állni, nincs már más célom az életben csak hogy bosszút álljak Rajta!


25/F



2019. dec. 31. 08:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Engedd el felesleges magadnak +probléma.
2019. dec. 31. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Bosszút állsz oké. Aztán ő áll rajtad bosszút. Aztán megint te, végül megölitek egymást. Inkább engedd el az egészet és majd megnyugszol. (a 3-man nagyon tetszik, köszi!)
2019. dec. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Vizsgaeredményed -magyar mentalitás "tantárgyból": jeles!

A harag, haragot szül, amibe bele is rokkanhatsz - akár fizikálisan is! Nincs arra senkinek szüksége, hogy ennyire gyerekes, primitív mederben csordogáljon le az életed! Próbálj meg túllépni ezen a butaságon! -2020-at írunk lassan, ahol a modern mesék inkább már úgy végződnek, hogy "Boldogan éltek, amíg meg nem ölték az egyiket!" Felejtsd el az egészet, ha rám hallgatsz!

2019. dec. 31. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

Nalam is hasonlo volt.

Voltak kisebbseg barataim (elég sittes àllatok es pont a "vezetöjükkel"vagyok joban), az akkori magyar baratom megakarta mutatni hogy ö a Jani, neki allt velük bratyizni es lejaratott leègetett elöttük, ugy kezelt mint egy r.bancot, azt hitte ez a màjer,es azt hitte bevették a bandaba mert ugye a kisebbseg alattomosan szamitoan kedves is tud àm lenni, na es az lett a vége az egésznek hogy valami üzletelés kapcsàn jol megverték, es mondtàk neki az ÉN nevemet is hogy Miattam is kap, ahogy velem/rolam beszélt!

Ugy kuszott maszott elöttem utana mint egy alàzatos kivert kutya.


Szoval kicsit nagyits a körödön a friss haveroddal es csinàljàtok ki.

2019. dec. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

4-es nem érted... a friss ,,baráttal" vesztünk össze és a régi barát melléjük állt! :(


A többiek meg nem érthetik azt a haragot, gyűlöletet amit érzek. Ezek lejárattak a Szegedi rendőrségen, a Szegedi Bíróságon, még szerencsém, hogy átlátták a helyzetet és sikerült az egyik bíróval kapcsolatba lépnem még a tárgyalás előtt, mert most különben sittes lennék. Ha az általános magyar módi szerint járnak el, azaz jogszolgáltatás lett volna, akkor most nem írkálnék.


Miattuk fajgyűlölő lettem!

2019. dec. 31. 09:34
 6/25 anonim ***** válasza:

Te nem erted.

A baratom is összebandazott a kisebbseg barataimmal.

Együtt lofràltak nagy keményen vagànyan.

Mégis az en oldalamra àlltak!

Semmi nem fix az életben

2019. dec. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
58%

Ja, hogy te vagy az, aki mindig itt hisztizik, hogy mennyire ártatlan, amikor még a hírekben is bennevolt, hogy megtámadtad a csajt a bíróságon?

Biztos te vagy az ártatlan kis bárányka a sztoriban...

2019. dec. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
23%
A lepontozonak kivanom a hasonlo sérelmeket hogy arra tanuljon meg legyinteni ha rajta gàzolnak àt es akkor vàlassza a békés utat es megbocsjtast meg fàtylat rà elveit mikor öt bàntjàk. Aztan jöhet ide sirni.
2019. dec. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha meg a kerdezö pontozgat le akinek segiteni akartam, onnanstol en sem tudom sajnalni.
2019. dec. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Én nem pontoztalak le és a hírek is eléggé elferdítették a történetet...


A lány meg annak a Bátyja megérdemelte amit kapott...


És az szted rendben van, hogy Ők meg az ítélet kihírdetése után megfenyegettek a Bíróságon majd meg is akartak verni az Árkádnál?

2019. dec. 31. 10:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!