Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy már csak a...

Miért van az, hogy már csak a bosszú hajt?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori barát, akivel hosszú ideig nem beszéltünk. 2 éve újra elkezdtünk beszélni, programokat csinálni, stb. Bemutattam egy másik barátnak is, Őt előtte ismertem meg nem sokkal. Mi 3-man úgy éreztem, hogy barátok vagyunk. Majd a frissebb baráttal hirtelen össze vesztünk, erre a gyerekkori barát elárult és a másik mellé állt. Odáig fajult a dolog, hogy rendőrségi ügyek lettek belőle, egyik bírósági ügy követte a másikat... hol én vtam a sértett, hol vádlott voltam.


Mindeközben ez a gyerekkori barát lapult, el is ment egy időre külföldre. Végül lezárultak a bírósági ügyek, a lány is vissza jött.


Engem rohadtul zavar, hogy azóta is beszélnek, ez a lány meg aljas, fáj amit tett, elárult egy friss ismeretségért, egy cigány lányért. Minden áron bosszút akarok rajta állni, nincs már más célom az életben csak hogy bosszút álljak Rajta!


25/F



2019. dec. 31. 08:40
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:

7-ik...


Meg szted az teljesen rendben van, hogy a bírósági incidenst megelőző nyáron a gyerek kijött a tanyánkra és életveszélyesen megfenyegetett engem, anyámat és unokatesómat???


Abban vtam a legnagyobb hülye, hogy mikor a saját ingatlanomon próbálkozott akkor nem vertem péppé, akkor jogos önvédelem lett volna és még Őt baxták volna meg...

2019. dec. 31. 10:39
 12/25 anonim ***** válasza:
58%

Aki annyira hülye és agresszív, hogy a bíróságon kezd dl emberkedni, az megérdemelné, hogy lecsukják. Ja és tudtommal "fél szeged meg akar verni"(te írtad), gondolom az is teljesen ok nélkül.

Hülye voltál, most viseld a következményeit.


8#

Engem nemrég árult el az egyik barátom, aki mellesleg barátnőmnek évek óta legjobb barátja volt. Egy évig élősködött rajtam, hazugságokkal elérte, hogy megsajnáljam és ne rakjam ki az albérletből. Ez nekem majd fél millió forintomba került. Mikor végül meguntam és beszéltem vele a dolgokról, ő lelépett és a közös ismerőseinknek összehazudozott rólunk mindent. Megbeszéltem vele, hogy a pénzemet fizesse vissza(ezt meg is tette, gondolom azért, hogy előadhassa magát a jóként a sztoriban), aztán minden kapcsolatot megszakítottam vele. Én is lkezdhettem volna bosszút állni, de nem üllyedek olyan mélyre. Aki pedig elhitte amiket rólunk hazudozott, azokért nem kár, mert ők annyit is értek.

2019. dec. 31. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
Milyen következményeket? Kaptam xaros 100 ezer ft-ot? Jól olvasod! 100 ezer és ennyi amit réges-régen kifizettem... se felfüggesztett, semmi... és ez annyira nem tetszett a sértetteknek, hogy közvetlenül az ítélet hirdetése után megakartak verni az Árkádnál... még a Bíróság sem adott Nekik igazat! Ahol a verekedés volt...
2019. dec. 31. 10:46
 14/25 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg én hívtam Őket a Széchenyi térre, de gyávák vtak, a verés meg mindenképpen járt Nekik
2019. dec. 31. 10:47
 15/25 anonim ***** válasza:
58%

Igen, tudom, hogy a magyar igazságszolgaltatás egy rakas sz_r, nem kell még neked is ideírnod, hogy garázdaságért csak egy röhejes bünit kaptál.

Én azt mondom, hogy ha valaki olyan agresszív, hogy a bíróságon megy neki valakinek és miután ezért bekerül a hírekbe és egy fél város akarja megverni, még mindig van kedve bunyózni, azt nagyon sokáig el kéne zárni a normális emberektől.

Amúgy ne add elő itt a kemény gyereket, amikor a per alatt úgy f_stál, hogy itt írogattad naponta, hogy mennyire kicsináltak lelkileg, meg öngyi leszel.

Szánalmas egy féreg vagy, fiam.

2019. dec. 31. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

https://www.youtube.com/watch?v=kU6alk-WPSw


Akkor javaslom Neked ennek a videónak a megtekintését és reménykedj abban, hogy nem kerülsz bele TE is.

2019. dec. 31. 11:01
 17/25 anonim ***** válasza:
58%
Még videót is csináltál a szánalmas kis csetepatétokról? És mocskolod benne az "ellenségeidet". Te nagyobb nyomorult vagy, mint gondoltam...
2019. dec. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
A következőben már Te is benne leszel...
2019. dec. 31. 11:09
 19/25 anonim ***** válasza:
Ne haragudjatok, de amibe átment a kommunikációtok, már mindenhová sorolható, csak a kérdés megválaszolása kategóriába nem! Ti ellenségeskedni jártok a gyk-ra, nem időt eltölteni. Vitatom az értelmét ennek, mert sehová nem vezet. Ha a kérdező nem a kérdésére szeretne választ kapni, akkor javaslom, hagyjuk sorsára, - aztán hadd csapkodja a földhöz a kalapját, mint a mérges gomba!
2019. dec. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 A kérdező kommentje:

Ő kezdte a mocskolódást, egy random ismeretlen ember ellen... én meg megtanultam az évek során, hogy meg kell védenem magam.


Csak, hogy meséljek egy másik incidensről... a lány Bátyja Hamis vád alapján -ami már önmagában bűncselekmény-, feljelentett rágalmazásért a Bíróságon. Mikor a Bíróság felmentett utána a Bíróság előtt mentünk át a zebrán az ügyvédemmel mikor megpróbált minket 2x elütni a gépjárművével...


És Ő ilyen embereknek ad igazat! Lexarom a sajtó mit mondd, az az Ő kezükben van...

2019. dec. 31. 11:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!