Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért van az, hogy már csak a...

Miért van az, hogy már csak a bosszú hajt?

Figyelt kérdés

Volt egy gyerekkori barát, akivel hosszú ideig nem beszéltünk. 2 éve újra elkezdtünk beszélni, programokat csinálni, stb. Bemutattam egy másik barátnak is, Őt előtte ismertem meg nem sokkal. Mi 3-man úgy éreztem, hogy barátok vagyunk. Majd a frissebb baráttal hirtelen össze vesztünk, erre a gyerekkori barát elárult és a másik mellé állt. Odáig fajult a dolog, hogy rendőrségi ügyek lettek belőle, egyik bírósági ügy követte a másikat... hol én vtam a sértett, hol vádlott voltam.


Mindeközben ez a gyerekkori barát lapult, el is ment egy időre külföldre. Végül lezárultak a bírósági ügyek, a lány is vissza jött.


Engem rohadtul zavar, hogy azóta is beszélnek, ez a lány meg aljas, fáj amit tett, elárult egy friss ismeretségért, egy cigány lányért. Minden áron bosszút akarok rajta állni, nincs már más célom az életben csak hogy bosszút álljak Rajta!


25/F



2019. dec. 31. 08:40
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Küldő: ChrisTed

Címzett: Ismeretlen válaszoló

Időpont: ma 11:42

Az üzenet: Nem tudom pontosan ki lehetsz, de persze van egy-két tippem... nem is lényeg, üzenem Ramónának, hogy hamarosan bosszút fogok Rajta állni és ez ellen a rendőrök se tehetnek semmit. Hála Neki meg a barátnőjének, ki ismertem a szegedi hatóságokat... már a Frányóék se tudnak megvezetni, mint anno mikor megakadályozták, hogy a tanyán megverjem a Norbit. Pedig milyen szép is lett volna... nem baj, így is elég tételt vettem Lovásziékon!

2019. dec. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

EN felek :(

Lakatos Brendonek elszabadulva...

2019. dec. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

A rendőrök nem tesznek semmit... Miért??


Az állítólagos sértettek, akiknek Ti is igazat adtok több bűncselekményt követtek el:


1. Kétszer hamis vád alapján -ami önmagában is bűncselekmény- feljelentettek a szegedi bíróságon. Ezek vtak a becsületsértési és rágalmazási ügyek

2. Önbíráskodás: nem vtak megelégedve egy ítélettel, ezért Ők akartak igazságot szolgáltatni

3. Előzőből kifolyólag a garázdaság: tudtommal, ha az Árkádnál, ami Szeged belvárosa, megkergetsz vkit, esetleg meg is versz az alkalmas arra, hogy másokban megbotránkoztatást keltsen, tehát garázdaságot követsz el

4. Zaklatás és birtokháborítás: a bírósági feljelentéseket megelőző nyáron az egyikük megfenyegetett a saját tulajdonomban álló tanyámon, engem menekülésre késztetett, Édesanyámat is veszélyeztetve. Mellette még Unokatesóm is és annak párja is meg lett fenyegetve a Facebookon

5. Rágalmazás:

Egy kérdést Ők is kiírtak ide amiben leírták a cselekményeket és mellé még olyanokat írtak, hogy drogozok, autópálya hidakon biciklizek, busz útvonalát kockáztatom. Ezeket én mind név nélkül írom le, de a kérdésben Ők kiírták a teljes nevem, lakcímem, még képet is posztoltak rólam.


A ,,háború" közben meg ,,rejtélyes" módon a tanya is teljesen kiégett... ebben sosem indult nyomozás.


Akkor nehogy már én legyek csak a szemét, azt hiszem ebben a történetben rendesen hibásak ŐK is, Sőt...

2020. jan. 2. 10:41
 24/25 anonim ***** válasza:
Komolyan nem unod?
2020. jan. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

El nem olvasom, az egészet, mert annyira nem érdekel. A kérdésedre válaszolva: miért van az, hogy csak a bosszú hajt, azért, mert beteg vagy. Ha a bosszú az életed célja, nem gondolod, hogy beteg vagy? Talán az a gond, hogy nincsenek normális céljaid, és egy nulla vagy. Nem a másik ember tett téged nullává, te tetted magad nullává, csak nem vállalod a felelősséget, és a másik emberen töltöd ki a frusztrációdat, hogy te egy nulla vagy. Ha engem elárul egy barátom, akkor max. lezárom vele a kapcsolatot, és nem szólok hozzá többet, nem adok neki erre több lehetőséget, de így. Szánalom, hogy nincs saját kis életed, hogy egy zéró vagy, és csak az éltet, hogy másnak keresztbe tegyél.

Ahelyett, hogy elengednéd a sérelmeidet. Ezzel tudod, magadnak ártasz a leginkább, de mindegy is.

2020. jan. 3. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!