Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek hozzám hasonlóan ennyire nyomorult módon kezdődik a 2020-as év?

Figyelt kérdés

Mégpedig azzal, hogy folytatnom kell a tegnap megkezdett tanulásomat (nem is ittam pl.), mert 1 hét múlva államvizsgázom és így se tudok semmit se. Gyűlölöm az életet és legszívesebben véget vetnék mindennek. Nem is ünnepeltem, tök egyedül görnyedtem az íróasztal felett és arra gondoltam, hogy én nem erre vágyom. Jobb lett volna inkább valami minimálbéres munkásként, de legalább kiereszteni a gőzt.

És akkor még petárdára/tűzijátékra is lett volna pénzem.


2020. jan. 1. 13:28
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem kellett volna erőltetni az egyetemet, ha ennyire nem megy. Tanultál volna inkább szakmát, már lenne munkád, pénzed, talán barátnőd is.
2020. jan. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
94%

#3.


26 éves vagyok, 24 évesen diplomáztam júniusban. Abban az évben szeptemberben a vőlegényemnél súlyos betegséget diagnosztizáltak. Kemoterápiák, transzplantáció. Nem mentem dolgozni, mert ő volt a legfontosabb, ápoltam másfél évig. Most lesz egy éve, hogy elveszítettem őt. Ez volt az első karácsony és szilveszter nélküle.

Fél éve keresek aktívan munkát, de tapasztalat nélkül nem vesznek fel sehova, és amikor meghallják, hogy mit csináltam a diploma után, teljesen elvágom magam náluk.

Emellett én is diákhitelből finanszíroztam a tanulmányaimat.


Úgyhogy gondolkozz el kicsit, hogy minek is sajnáltatod magad. Mert sokkal rosszabb helyzetben lévők nem teszik ezt. Ja, az, hogy meg fogsz bukni, csakis a te hibád..

2020. jan. 1. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
91%

Te cserélnél velem?


Nincsenek barátaim,sosem voltak,csóró vagyok,telerakodótt gyermekkori traumákkal,mentális beteg vagyok,és mindenki elítél olyan miatt amit el sem követtem,plusz emellett még ronda is vagyok de ez mellékes. Na így leélnél egy életet?

2020. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:

A Szilveszter csak egy nap, emiatt nem érdemes mindent "eldobni". Hétvégére már mindenki elfelejti.

Tarts egy kis szünetet, mert láthatóan nagyon ki vagy. Tölts el egy napot tanulás nélkül, hidd el, nem ezen múlik semmi, viszont utána feltöltődve sokkal nagyobb esélyed van egy sikeres vizsgára.

2020. jan. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
78%
Ne izgulj kérdező! Ha megbuksz, mehetsz államvizsgázni a következő félévben is!
2020. jan. 1. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
31%
Vicces, hogy azon versenyeztek, kinek rosszabb az élete. :D És ettől mi lesz jobb? At önsajnáltatás mit old meg? Mindem helyzetből van kiút, de a siránkozás nem része a megoldásnak. Tegyél érte, hogy jobbra forduljon a sorsod, más is így érte el a sikereit, nem otthon ülve, a sebeit nyalogatva...
2020. jan. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
51%
én mindig a bulit szoktam választani. Vizsgázni lehet máskor is, de szilveszter csak egyszer van egy évben.
2020. jan. 1. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
85%

#16.


Nem versenyzik senki, csak bosszantó, hogy olyan dolgok miatt sajnáltatja magàt és siránkozik a kérdező, amik ellen tudna tenni, holott sokkal nagyobb problémákkal is küzdhetne. És kijelenti, hogy inkább lenne rákos...számomra ez nagyon bosszantó.

2020. jan. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
81%

Minden fejben dől el.


"Gyűlölöm az életet és legszívesebben véget vetnék mindennek. "


Mi tart vissza?


Sok a blabla, ez senkit nem érdekel.


CSELEKEDJ, LEGYEN ÉLETED, ÁLMAID, MERT HELYETTED SENKI SEM FOG!!!

2020. jan. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
81%
Az utolsó félévemben 45 kredit mellett kellett megírnom két szakdolgozatot, a két államvizsgám egymás utáni napokon volt és mellette dolgoztam, mert nem akartam diákhitelből eltartani magamat. Hagyjuk már ezt a hisztikét. Egyetem alatt is meg munka mellett is többször hagytam ki karácsonyt meg szilvesztert, illetve nem egyszer fordult elő olyan 3 hónapos etap, hogy egyetlen napon sem aludtam 4 óránál többet. Tanulj, aztán menj át az államvizsgán, a tanárok sokkal lazábban szokták venni, mint a megelőző vizsgákat.
2020. jan. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!