Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek hozzám hasonlóan ennyire nyomorult módon kezdődik a 2020-as év?

Figyelt kérdés

Mégpedig azzal, hogy folytatnom kell a tegnap megkezdett tanulásomat (nem is ittam pl.), mert 1 hét múlva államvizsgázom és így se tudok semmit se. Gyűlölöm az életet és legszívesebben véget vetnék mindennek. Nem is ünnepeltem, tök egyedül görnyedtem az íróasztal felett és arra gondoltam, hogy én nem erre vágyom. Jobb lett volna inkább valami minimálbéres munkásként, de legalább kiereszteni a gőzt.

És akkor még petárdára/tűzijátékra is lett volna pénzem.


2020. jan. 1. 13:28
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
49%

Helló, nem akarlak bas*zogatni, megtették már előttem páran, viszont lenne egy kérdésem: Mikor kezdtél el tanulni államvizsgára, és mennyi a tananyag? Ha nagyon sok, és nemrég kezdtél el rá tanulni akkor magadra vess, mivel hamarabb is elkezdhettél volna rá tanulni. Ha nem a mennyiség, hanem a nehézség okoz gondot, akkor megint felteszem a kérdést: egyetemi éveid alatt tanultál egyáltalán? Államvizsgán nem teljesen új dolgokat kérdeznek, így szerintem nem kell magad agyontanulni ha eddig tanultál. Írtad hogy van adósságod, viszont nem írtad le hogy miből. Ha az egyetem / főiskolád tanulmánya miatt, az azt jelenti hogy átraktak önköltségesre (vagy alapból úgy kezdted) államilag támogatottról, magyarán nem igazán volt jó az érettségid / egyetemi tanulmányaidat elhanyagoltad.


A helyedben nem sajnáltatnám magam egy ilyen oldalon, mivel itt az igazságot az emberek elég durván az arcodba tolják. Kezdjél el inkább tanulni az államvizsgára mint a gép. Ha meg túl nehéz az egyetem, hamarabb ott kellett volna hagynod, és elmenni dolgozni vagy kitanulni egy szakmád.

2020. jan. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
23%
#9 nem a diplomammal dolgozom egyelore, a cv-mbe viszont bele tudtam irni az osszes onkentes munkamat (egy reszuk a kotelezo szakmai gyakorlatok voltak, amik a diploma megszerzesehez kellettek) es az azok soran szerzett skilleket, tapasztalatokat. ja es nyilvan nem Mo-n elek :D
2020. jan. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
79%
Ha ennyire zavarne tanulj. Add fel,jó leszel csövesnek
2020. jan. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
40%
Na én pont így vagyok! Tanulnom kéne, jövő héten vizsga, de semmit nem tudok. Nincs pénzem semmire konkrétan
2020. jan. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
72%
Petárdácskára baszni el a pénzt, mikor adóssága van... minek tanulsz, semmi nem lesz belőled.
2020. jan. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
27%

Azért azt mindenestre érdekes olvasni hogy mennyi huszonéves van akinek szét van cseszve az élete (én is köztük vagyok).


Na mind1. Ennél már csak jobb jöhet, nem? ;)

2020. jan. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
95%
Igen. Van, volt és lesz is. A te döntéseid sorozata vezetett ehhez a helyzethez. Nem bántásként írom, de a kérdésed célját sem értem. Mit vársz az itteni válaszoktól? Együttérzést? Azt nem kapsz amíg ilyen pökhendi a stílusod. Tanácsot? Konkrétan írd le, hogy miben kellene. Segítséget? Akkor kérj, mert a panaszkodásért nem fogsz itt szerintem kapni. Ha valami más célod van vele akkor meg írd le konkrétan mert addig csak üres picsogásnak hangzik és csak toxic kommenteket fogsz addig kapni.
2020. jan. 1. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Én bízom benne hogy a Jóisten 2020-ban is meg fog engem segíteni.
2020. jan. 1. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az a legrosszabb amit tehetsz, mert csak emészted magad. Nem tudsz úgy tanulni ha közben azon pánikolsz, hogy úgyse fogsz tudni teljesíteni. Próbálj valahogy ellazulni: vegyél egy forró fürdőt, egyél meg egy tábla csokit és nézz meg egy fél órás sitcom sorozatot. Egy félóra az életed ők nem oszt nem szorít de legalább eltereled a figyelmed egy kicsit plusz eleve szükséges fél órás szüneteket tartani tanuláskor, mert az serkenti az agyműködést.

Sok sikert!:)

2020. jan. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Én holnap és január 8-án vizsgázom.

Őszintén, fogalmam sincs hogy fogok átmenni. A tárgyat, amiből holnap vizsgázom, szerintem bőven tudom annyira, hogy átmenjek, de a jan 8-i vizsga... Na, az érdekes lesz.

Le kell tenni seggemet és tanulni. Igen, nekem is marhára elegem van már, rengeteg infot kell bevenni a fejembe a diplomáig, ráadásul frissdiplomásként még mindig egy "kókler" leszek, aki nem igazán ért még a szakmához. Ez van.


19F

2020. jan. 2. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!