Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van értelme pszichológushoz...

Van értelme pszichológushoz járni ha úgysem fog változni semmi? Ha úgysem fogom megérteni az embereket és ők sem engem?

Figyelt kérdés
Gondoltam rá hogy el kéne mennem de tanácsokkal nem megyek sokra.Valószínűleg azt javasolná járjak emberek közé.Régebben sokat is voltam emberek között mégsem sikerült amit akartam.Magányos voltam az emberek között is.Egyébként vannak emberek akik nekem inkább robotoknak tűnnek akik be vannak programozva hogy mit tegyenek,hogy mindig ugyanazokat a közhelyeket mondják és vannak emberek akik meg bábúnak tűnnek.Nincsenek önálló gondolataik,dróton rángatják őket ahogy nekik tetszik.Egyébként azt gondolom a pszichológus szintén azokat a közhelyeket mondaná amire beprogramozták.Vagy tévedek?
2020. jan. 21. 21:43
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
#20-as Te lány vagy?
2020. jan. 22. 14:57
 22/22 anonim ***** válasza:

"Van értelme pszichológushoz járni ha úgysem fog változni semmi? Ha úgysem fogom megérteni az embereket és ők sem engem?" Kedves Kérdező, így, hogy már előre eldöntötted magadban a végkimenetelt, természetesen nincs értelme pszichológushoz járnod. És értelemszerűen megúszod azt, hogy tévedj.


Mi a következő kérdésed? Vagy csak arra vagy programozva, hogy ha egyszer nem sikerült valami, akkor már sosem fog?

2020. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!