Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Te mit tennél ha megtámadnának?

Te mit tennél ha megtámadnának?

Figyelt kérdés
Lányok, nők, ha egyedül sétálnátok a sötétben és egy maszkos alak rátok támadna ti mit tennétek? Érdemes lenne küzdeni ellene? Esetleg valaki volt már hasonló szituációban?

2020. febr. 10. 20:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
93%
Nekem akkora emberundorom van, hogy 32 év fájdalom jönne ki rajtam a támadóra hirtelen, amit nem biztos, hogy túlélne, ha ő el nem szalad.
2020. jún. 8. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
40%
Aki meg azt hiszi, hogy egy hatalmas fingás majd mindent megold, az inkább menjen agylobotómiára, mert ilyen a mesében nincs, nem tudom mit szív, aki ilyen tanácsokat ad.
2020. jún. 8. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ez nem tanács volt. És a kérdés elsősorban nem is úgy van megfogalmazva, mintha tanácsot kérne a kérdező.

Azért csak kell egy izgalmi állapot ahhoz, hogy felálljon valakinek.. szóval ezért elméletben miért is ne lehetne adni ennek egy esélyt, ha nincs lehetőség jobbra, mint pl elfutni?

2020. jún. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Miért lettem lepontozva azért, mert bepisilnék? Én legalább őszinte voltam és reálisan gondolkodtam.
2020. jún. 8. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
90%

Kiabálni kell nagyon hangosan és ő is megriad,ha nem kiabálsz védd elő a telefont és játszd el,hogy a rohadt AIDS miatt megint le vagy gyengülve,de a tripper hamarosan elmúlik és legalább nem viszket.

Hogyha megfordulsz és szembenézel vele az is hatékony lehet.sokan megtorpannak.

Édesanyámnak vettem önvédelmi sprayt miután évekig hajnalban járt haza. 3000ft és sokat jelent.

Unokahugomat már 7éves kora óta tanította sógorom önvedelemre készenléti rendőrként 1-2jó fogast tudott. Egy önvedelmi óra sem árthat, felkészítenek rá,hogy miként tudsz védekezni.

2020. dec. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
100%

#25 Nem tudom eldönteni, hogy trollkodsz, vagy komolyan gondolod amit írtál, mert az írásod első fele egy zs-kategóriás horrorparódia jelenete is lehetne:

Egy ködös park sötét fái alatt szőke bombázó sikítva rohan magassarkúban köveken és kidőlt fákon át, kezében ájfon és - ahelyett, hogy a rendőrséget hívná - kamuhívást színlelve azt üvölti, hogy AIDS-es és trippere van (meg hüvelygombája). Mert hát mi másról szokás telefonon trécselni egy üldözés kellős közepén...

Majd egy hirtelen mozdulattal megtorpan és mélyen, igézően üldözője szemébe néz: Nem érzed, hogy milyen büdöset fingok?

Ha mindez nem veszi el a kedvét a nemi erőszaktól egy szociopata szexuális bűnözőnek, akkor semmi...

2020. dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
80%
Velem történt ilyen. Nem tudjuk kiszamitani a reakciónkat előre. Lehet hogy leblokkolsz, lehet hogy tudatosan cselekszel. Én kiabáltam mire elszaladt az illető.
2021. szept. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Nem szeretném széttrollkodni, de jelenleg elég sok gyanús ember szaladgál maszkban az utcán..
2021. nov. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
100%

Semmit, ha otthon vagyok akkor felkapom a bozótvagót ami az agytámla fölött van és nyakszirten belevágom, nyáron 1 csapásból az 5centis ágakat sikerült levágjam, gondolom a kezét sem nehezebb lecsapni valakinek.

Utána szépen felhívom a rensőrséget,hogy nagyon megrémültem és véletlenül rosszul találtam el. Mindent megtettem,hogy elhárítsam a támadást,de nagyon bepánikoltam.

2021. nov. 9. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:

Ilyen esetekre tényleg jó lehet a paprika spray, ha sikerül éppen arcon találnod.

80%, hogy össze szarnám magam és leblokkolnék vagy megpróbálnék elmenekülni meg sikítozni..de sok helyen hallottam, hogy ilyen helyzetben jó, ha undorítónak és őrültnek tettétek magad🤷🏼 elkezdesz ugatni meg és ide-oda veted magad vagy nem tudom, miközben tartod a szemkontaktust. Lehet, hogy kihoz a támadóból egy reflexet,ha jól megijeszted, hogy leblokkoljon es próbáljon megtánadni vagy elmegy a kedve attól, hogy a közeledve kerüljön. Igazából ezekben a helyzetekben is nyersz egy kis időt legalabb.

Mindenesetre, remélem soha nem kell ilyen szituba keverednem...

2022. jan. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!