Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magamnak való vagyok,...

Nagyon magamnak való vagyok, hogyan ismerkedhetnék ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

30 éves férfi vagyok. Lassan 10 éve csak dolgozni járok és havonta 1 szer mozdulok ki amikor általában minden dolgomat elintézem az adott hónappal kapcsolatban(bevásárlás,fodrász,ügyintézés,stb-stb), a maradék időmet teljesen a számítógépezés 'kockulás' anime játékok világ híreinek böngészése stb tölti ki.


Nincsen egyetlen barátom sem és sohasem volt. Barátnőm sem volt soha(bár igaz lehetett volna csak nekem nem tetszett sokaknak a közeledése) . Munkahelyen sem vagyok igazából jóban senkivel, tartom mindenkivel szemben a távolságot amennyire csak lehetséges, a nap többi részében abszolút nem beszélek senkivel,szabadnapon meg az egészet a számítógép(leszámítva persze takarítás,főzés,tisztálkodást de értitek).


Utóbbi időben viszont felmerült bennem az igény hogy mégiscsak jó lenne ha kitudnék alakítani kapcsolatot egy lánnyal hosszútávon nem lehet egészséges ez a magányos életmód amit folytatok,kifejezetten amikor kimozdulok és látok gyönyörű fiatal lányokat hogy bárcsak az egyik a barátnőm lehetne.


Nincs semmi szociális hálom,mondhatni nem ismerek senkit,és engem sem ismer szinte senki. Így nem tudom hogyan kezdhetnék neki az ismerkedésnek, egyetlen haverom van akivel néha-néha beszélgetek az ő tanácsával viszont nem értek egyet, hogy töltsek fel facebookra meg instára képeket magamról és kezdjek el random ráírkálni lányokra/nőkre hátha lesz belőle valami...Nekem nagyon nem tetszik ez a ötlet, kétlem hogy nagyon díjazná bárki is ezt a 'módszert'


Szóval ha lenne rá egy lehetőség mindenképpen élőben szeretnék ismerkedni(főleg 18-23 év közötti lányokkal), de mégis hogyan teljesen tanácstalan vagyok, nem tudom hogyan kezdjek bele ennyire minimális tapasztalattal meg elzárkozás után, fogalmam sincs.

Mit tudnátok tanácsolni, van e kiút ebből a helyzetből amibe sodortam magam?



2020. febr. 11. 20:50
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

9-es

Teljes mértékben egyetértek,mondhatni csak nagyon rossz szülöi mintám volt és rendkivül negativ volt a gyerekkorom elsösorban a szüleimnek 'köszönhetöen' szóval úgy gondolom a virtualitás mint menekvés számunkra helytálló gondolat. Tehát nem a gép miatt vagyunk ilyenek vagy olyanok hanem a virtualis világba menekülés csak egy okozat nem pedig az ok.

2020. febr. 12. 13:08
 12/20 anonim válasza:

Most írjam azt kedves kérdező, hogy durván felszínes vagy. Neked a szép és fiatal lányok kellenek, mert a nálad csúnyább és idősebb, valamint házas ismerősöd is felszedett egy fiatal kislányt.

Értem hogy nem kell a szamár, de ez akkor állná meg a helyét ha lenne szamár és ló is. Ahogy leírtad egyik sincs. Ha egy tanácsot elfogadsz, az első válaszoló remek válaszán kívül, az első pár randin ha lesz, úgysem a közös jövőtök lesz a téma. És képzeld a harmincas nők sem mind vágynak azonnal házasságra ahogy elképzeled. Illik ilyen döntés előtt megismerkedni alaposan. Ha a szex kell azt meg vállald fel férfi módján és ne gyere ezzel a fiatal lányt szeretnék, aki még szép is, mert nem érem be kevesebbel szöveggel. 😀

Mutasd meg magadnak hogy tökös férfi vagy. Érdekel más is mint a minecraft és a többi jön magától.


Annyit még hozzátennék, hogy azzal nehogy csajozni merj, hogy mennyi megtakarításod van. Nem a pénzedre kíváncsiak az emberek hanem rád ha veled beszélnek.

2020. febr. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem jönnek be az idősebbek, erről én nem tehetek, igen felszínes vagyok ez van de most halál komolyan szerinted mi értelme van olyannal ismerkednem aki egyáltalán nem vonz szexuális értelemben és folyamatosan az járna az eszembe hogy ez nekem nem felel meg.

Ahogy írta az egyik válaszoló is, hogy ő próbált ismerkedni de csak idióta férfiak találták meg és neki azok nem feleltek meg, a lényeg az hogy mindenkinek lehetnek elvárásai. A megoldás nem az hogy engedünk az elvárásainkból hanem az hogy teszünk érte hogy valósággá váljanak. Nekem nagyon visszatetsző ez a hozzáállás főleg az idősebb nők részéről akik ide írtak hogy fogadjam el nekem csak ők is lehetnek mikor rengeteg ostobább idősebb férfinak van fiatal barátnője.

De tételezzük fel hogy nem lehet akkor sem fogom azt mondani hogy jó akkor beérem azzal aki nem tudja megadni nekem azt amit akarok, nincs szép fiatal külső akkor érdeklődésem sincs, jelenleg nagyon jól érzem magam, azonkivül hogy hiányzik egy olyan lány az életemből.

Nem keseríteném meg az életem azzal hogy olyan párt keressek aki nem vonzó számomra, tökéletes recept hogy tönkre tegyük egymás életét.

2020. febr. 14. 13:51
 14/20 A kérdező kommentje:

Zárszóként, nem értem a logikádat, igen se ló se szamár sincs, erre te azt mondod keressek szamarat. Nekem 'lóra' van szükségem, soha nem is kerestem, de azt állítod lehetetlen és menjek 'szamarat' keresni.

Én úgy gondolom ha keresek akkor már csakis lovat fogok, máskülönben semmi értelme sincs, ismerem magam.


Elismerem felszínes vagyok nagyon de ilyen vagyok nem akarok változni, nem tehetek róla, tudod kinek a pap kinek a papné.

2020. febr. 14. 14:01
 15/20 anonim válasza:

Kedves kérdező. Azért ajánlottam azt, hogy olyan nőkkel is találkozgass akik első látásra nem biztos, hogy bejönnek, mert nagyon valószínűnek tartom, és szerintem te is érzed, nem ő lesz a feleséged, viszont belerázódsz a randizásba, az ismerkedésbe. Ezt talán nem árt gyakorolni. Azt sem zárom ki, adott esetben megtetszik egy olyan nő akivel el sem tudtad volna képzelni magad. Nem kell feltétlenül csak arra gondolni, mert külsőre nem jön be, lehet az is indok, hogy első pár alkalommal még nem ismered és elsiklasz olyan dolgok felett amiket ha észrevettél volna, talán már élhetnél egy boldog kapcsolatban.

De persze cselekedj úgy ahogy jónak látod. Felnőtt ember vagy, senki sem fogja a kezed és kényszerít dolgokra.

2020. febr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Sokat számít a tetszésben az is, hányszor látod az illetőt. Minél többször, annál inkább hozzászoksz a látványához, a szépségének esetleges hiányához.

Nekem vannak olyan kollégáim, ismerőseim, fiú is, lány is, akiket első ránézésre, de még a többedikre is rondának láttam. Aztán eltelt pár hét, hónap, és már nemhogy csúnyának nem láttam őket, hanem inkább átlagosnak, sőt, olyan is volt, van, (egy fiú, én nő vagyok) amelyikben látom már a szépséget. Vonzó a mosolya, arcra sem rossz, már úgy értékelem őt, hogy teljesen rendben van. Pedig kezdetben kiba rondának találtam azt a fiút.

2020. febr. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Így tehát elképzelhető, hogyha randiznál egy elsőre átlagos kinézetű lánnyal, a sokadik találkozásra már nem is átlagosnak fogod látni, hanem egyenesen szépnek.
2020. febr. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Arról már nem is beszélve, hogy vannak olyan 25-26 éves lányok, akikről simán azt hinné az ember, hogy csak 20-22 évesek. Ha netán egy ilyen lány megtetszik, anélkül, hogy tudnád a valós életkorát, netán randizni is elmenne veled, majd ott kiderülne hány éves, rögtön ejtenéd, csak mert túlkoros?
2020. febr. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:
16-os válaszoló jól írja. Adj az embereknek esélyt. Ne zárd el direkt makacsságból magad a lehetőségektől. Aki ma nem tetszik, holnap talán már igen.
2020. febr. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Változott valami?Hogy alakult az életed,kedves Kérdező?
dec. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!