Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is nyitnia kéne...

Szerintetek is nyitnia kéne azoknak a nőknek is a szegény férfiak felé akik eddig ezt nem tették meg? Így lenne kevesebb magányos és szegény ember?

Figyelt kérdés
Sokat lehet olvasni itt a gyakorin is hogy a nők a pénzre mennek,gazdag férfiak kellenek nekik.Nem tudom így van e nem ismerek minden nőt így ezt nem tudom megítélni.Biztos vannak olyanok akik a pénzre mennek.Nekik kéne ezen változtatniuk és összejönni egy szegény férfival is.A bérek alacsonyak,az árak magasak,félre kéne tenni az ellenszenvet a csóró férfiak iránt,Nem csak ők tehetnek róla hogy szegények.Én azt gondolom hogy így csökkenthetjük a magányos és a szegény emberek számát ha nem azt nézzük hogy a másiknak milye van,hanem azt hogy milyen ember.Egyetértetek?
2020. febr. 13. 12:41
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
90%
Te komolyan azt hiszed, hogy a párkapcsolatok szeretetszolgálat alapon működnek? Hagyjuk már. Mindenkinek joga van a saját értékrendje szerint választani, és képzeld, a pénz nem mindenkiében szerepel.
2020. febr. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
89%

Az ilyen "szegény férfiak" esetében föleg nem az a gond, hogy nem gazdagok, hanem hogy életképtelen, nyvalygós lúzerek!

Éppen azért nincs nekik senkijük, mert azt nézik/látják, hogy ök milyen értéktelen, semmi emberek!

2020. febr. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%

Ha a szegeny ferfiqk nyitnanak a csunya nok iranyaba, nem lenne annyi maganyos ember.

Jaaaa.... hogy nekik az nem kell

2020. febr. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Hadd találjam ki, te vagy az a szegény ember, aki azt szeretné, ha szép és jómódú nők keresnék a kegyét. Hát ezt el is felejtheted örökre.
2020. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem nem

Így a gazdag de emberileg semmi pasik is megkapják a maguk nőjét,és a szegény de normális srácok is megtalálják a magukhoz való lányt

Az,hogy neked semmid nincs amivel megfognal valakit,az meg legyen a te bajod

2020. febr. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
10%
Aki nem keres havi egy millát azzal szóba se állnak manapság :(
2020. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
85%
Én nyitok a szegény férfiak felé. Az életképtelen, személyiség nélküli, feleség-hotelre vágyó, bunkó, ostoba férfiak felé -előre is bocsánatot kérek- nem.
2020. febr. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
88%

Az ellenszenvet a szegénység önmagában nem váltja ki,

viszont, ha az lelki szegénységgel is párosul...

2020. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
3%
#7 undorító vagy -.-"
2020. febr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%

A kérdezö trágár üzeneteket ír, ha nem tetszik neki egy-egy választ.

Ebböl is látszik, hogy nem az anyagiakkal van van nála, hanem az "emberrel", az nem ér semmit.

2020. febr. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!