Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is nyitnia kéne...

Szerintetek is nyitnia kéne azoknak a nőknek is a szegény férfiak felé akik eddig ezt nem tették meg? Így lenne kevesebb magányos és szegény ember?

Figyelt kérdés
Sokat lehet olvasni itt a gyakorin is hogy a nők a pénzre mennek,gazdag férfiak kellenek nekik.Nem tudom így van e nem ismerek minden nőt így ezt nem tudom megítélni.Biztos vannak olyanok akik a pénzre mennek.Nekik kéne ezen változtatniuk és összejönni egy szegény férfival is.A bérek alacsonyak,az árak magasak,félre kéne tenni az ellenszenvet a csóró férfiak iránt,Nem csak ők tehetnek róla hogy szegények.Én azt gondolom hogy így csökkenthetjük a magányos és a szegény emberek számát ha nem azt nézzük hogy a másiknak milye van,hanem azt hogy milyen ember.Egyetértetek?
2020. febr. 13. 12:41
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig a szegény férfiaknak kéne nyitniuk a gazdag, homoszexuális férfiak felé, így kevesebb lenne a szegény és a magányos ember. De gondolom ez a frlállás már nem tetszene annyira a kérdezőnek
2020. febr. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
Utolsó a férfiak többsége heteroszexuális.Ahogy a nők többsége is az.
2020. febr. 13. 18:58
 13/28 anonim ***** válasza:

12#

De a férfiak többsége nem életképtelen és talál magának barátnőt. Szóval a hozzád hasonló lúzereknek alkalmazkodniuk kell

2020. febr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
86%

Nem vagyok szeretetszolgálat, hogy sajnálatból összejöjjek bárkivel, hogy ne legyen magányos, pláne szegény.


A jelenlegi barátom jelenleg munkanélküli (egyetemisták vagyunk), de az ilyen ötletek, mint a kérdezőé, mindig elborzasztanak. Miért "kéne" nekem bármit tennem bárkiért?

21/L

2020. febr. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
A szegényeket mindig is utálták. Csak Jézus, meg a hozzá hasonló emberek szerették őket, de ilyenekből nem sok van. Én sem vagyok ilyen.
2020. febr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
59%
A kérdező nekiállt privátban anyázni. Ez igazán szánalmas...
2020. febr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%

"nem azt nézzük hogy a másiknak milye van,hanem azt hogy milyen ember"

Tekintve hogy privátban megkértél hogy dögöljek meg elmondhatom hogy emberileg is nulla vagy, így ne aggódj, a veled való ismerkedéskor a nők azt nézik milyen vagy, nem a pénztárcádat, és így döntenek amellett hogy inkább hagynak a fenébe.

2020. febr. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
Most olvastam el a többi kommentet.Senkinek nem írtam privátot az valaki más volt.
2020. febr. 13. 23:35
 19/28 anonim válasza:

Szerintem kiegyensúlyozott kapcsolat csak akkor alakulhat ki ha a felek hasonló társadalmi, gazdasági és kulturális közegből jönnek. Kivételek vannak, de biztos nagy élmény egy olyan emberrel együtt élni, aki jó fej, csak ne hozzuk fel a pénz témát, mert a Mancikát, akit nagyon szeret úgy üti állon, hogy nem fogja megköszönni.


Persze mindenki azt csinál az életével amit akar és tud. És mer...

2020. febr. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mégis a csórók szaporodnak a legjobban, nem érzel ellentmondást?
2020. febr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!