Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerintetek is nyitnia kéne...

Szerintetek is nyitnia kéne azoknak a nőknek is a szegény férfiak felé akik eddig ezt nem tették meg? Így lenne kevesebb magányos és szegény ember?

Figyelt kérdés
Sokat lehet olvasni itt a gyakorin is hogy a nők a pénzre mennek,gazdag férfiak kellenek nekik.Nem tudom így van e nem ismerek minden nőt így ezt nem tudom megítélni.Biztos vannak olyanok akik a pénzre mennek.Nekik kéne ezen változtatniuk és összejönni egy szegény férfival is.A bérek alacsonyak,az árak magasak,félre kéne tenni az ellenszenvet a csóró férfiak iránt,Nem csak ők tehetnek róla hogy szegények.Én azt gondolom hogy így csökkenthetjük a magányos és a szegény emberek számát ha nem azt nézzük hogy a másiknak milye van,hanem azt hogy milyen ember.Egyetértetek?
2020. febr. 13. 12:41
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Én azokról a nőkről beszéltem akiknek mindegy milyen rendes ember az illető,Nem jönnek össze vele ha nincs pénze.Én nem utasítanék el azért egy nőt mert keveset keres ha
2020. febr. 14. 13:20
 22/28 A kérdező kommentje:
Ha normális.Nem érdekelne hogy 30 évesen a szüleivel lakik és nincs saját lakása.De vannak emberek akiknek ez már kizáró ok.Én összejönnék szegény nővel is,persze akarjon dolgoz
2020. febr. 14. 13:23
 23/28 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért mert te így látod még nem kényszeríthetsz más embereket arra, hogy összejöjjenek valakivel akivel nem akarnak.

Ha neki kizáró ok a szegénység, akkor ez van, ezer más nőnek nem kizáró ok.

2020. febr. 14. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
#23-as én annak örülnék ha millió vagy inkább milliárd nőnek nem lenne gond hogy a férfi szegény.
2020. febr. 14. 14:05
 25/28 anonim ***** válasza:
# 24 Ne legyel telhetetlen.
2020. febr. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

24: képzeld, van egy millió is.

Ha nem találod meg őket...lehet nem a pénz miatt utasítanak vissza.

2020. febr. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

És ezek a “szegény” férfiak érdeklődtek valaha is, hogy ŐK mit tudnának adni a nôknek? Gondolom ez eszükbe sem jutott, annyira el vannak foglalva az önsajnáltatásukkal.


Az a baj az ilyen “szegény” emberekkel, hogy általában nem csak anyagilag, de lelkileg is szegények. Én férfiként elsüllyednék szégyenemben, ha egy mozijegyet nem tudnék megvenni a páromnak, de nektek csak azért kell egy nő, hogy legyen kivel együtt keseregni otthon a szakadt paneletekbe.

2020. febr. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Ne bántsátok már a kérdezőt. Lehet valaki azért is szegény,mert lerobbant anyagi helyzetű családból származik. Ha jó felfogású, csak idő kérdése, hogy a szegénységi helyzet javuljon.

Én ismerek egy szomszéd srácot, aki szegényen nőtt fel. Van egy gyönyörű felesége (szerény jövedelmű nő), két gyereke. Állandóan azt nézi, hogyan tud pénzt csinálni a családnak, dolgozik, vállalkozik, kapcsolatot épít. Ezt én nagyon becsülöm. Már saját tulajdonú panelben élnek. Boldog család.

Nem panaszkodni kell, ha valaki szegény, hanem cselekedni. A hozzáállást megérzik a nők.

Az én édesapám is koldusszegényen kezdte, zsellér parasztcsaládból származott sokadik gyerekként. De szerető családból jött, jó felfogás volt otthon. Munka mellett elvégezte az egyetemet, igazgatóként ment nyugdíjba.

2020. febr. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!