Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van más is akinek kimaradtak...

Van más is akinek kimaradtak a fiatalkori “lépcsők” ami általában mindenkinek megvolt?

Figyelt kérdés

30 éves lettem a mai napon. Visszagondoltam a múltamra és hogy mennyi minden kimaradt ami minden normális embernek megvolt. Nekem nem volt első csók általános iskolában, nem volt csajozás és szex a középiskolában, nem voltak bulik és bandázás a haverokkal. Kirekesztett, kigúnyolt, emiatt kisebbségi komplexussal otthon számítógépező diák voltam. Nagyon naív voltam, gyakran kicsúfoltak, megszivattak a csajok. A srácok hülyét csináltak belőlem és gyakran megvertek. Soha nem hívott senki sehova, én ha hívtam valakit nem jött át hozzánk mert csórók voltunk és szakadt házban laktunk. Emlékezetes nekem, amikor elhívtak az érettségit ünnepelni, majd amikor odamentem a panelhez, lekiabáltak, hogy te ide nem jössz be, takarodj haza! Egyébként nem akart velem táncolni egyik lány sem, így nem volt a ballagási élmény sem ahogy kellett volna. A mai napig úgy érzem mintha nem zárult volna le rendesen számomra a középsuli. A filmekben ilyenkor a lúzer srác talál egy másik lúzert akivel elkockulnak együtt, majd minden jóra fordul. Sajnos nálunk nem volt másik lúzer srác, bárcsak lett volna! Az egyetemen is egyedül voltam végig, maximum kihasználtak az agyam miatt, átjöttek hogy segítsek nekik megírni mindent, majd utána ők elmentek bulizni de engem nem hívtak! Tök szánalom, de ennek ellenére mindig segítettek nekik, hátha egyszer velük mehetek (mindig azt mondták hogy nincs hely a kocsiban, stb)! Ha én hívtam őket nem értek rá, kinyomták a telefont. Nem voltam az egyetem alatt egy buliban sem! Majd jött a munka világa, reggel be-délután haza. Munkatársakkal sörözés sem volt a mai napig. Egyszer áthívott az egyik munkatársam a barátnőmmel magukhoz egy másik párral együtt, de valószínűleg olyan hülyén viselkedtem, hogy többet nem hívtak és a mi meghívásunkat se fogadták el.

Az első csók és egyben szex 25 évesen volt a barátnőmmel akivel 5 éve vagyunk együtt. Neki nem mertem elmondani a mai napig, hogy előtte nekem minden kimaradt. Most gyereket szeretne már, házasságot és most jutott eszembe, hogy nekem minden kimaradt, minden fokozat ami másoknak megvan az életben.

Szerintetek sokat vesztettem, hogy mindenből kimaradtam? Van más is így? Ha igen akkor nektek hogy alakult az életetek?



2020. márc. 2. 18:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
30 éves vagy, előtted az élet! Volt, ami volt, nézz előre!
2020. márc. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

vagyis minden jóra fordult.. lett a végén nő is, szex is, kapcsolat is. Akkor mit sajnáltatod magad?


nekem 31 évesen semmi sem volt.. mit szóljak akkor én?!

2020. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem maradt ki, csak későn jött. Ez párkapcsolatban eredményezhet konfliktust (nem megfelelő konfliktuskezelés a tapasztalatlanság miatt), de ha 5 éve jól megvagytok, akkor valamit mégiscsak jól csinálsz. :)

Visszafele már nem tudsz haladni, szóval nincs más, mint előre. Ha te is családot szeretnél, ha a barátnőddel szeretnéd, akkor ez ne tartson vissza!

2020. márc. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

Hasonló történt velem is.

És? Leszarom. Azzal foglalkozom, ki lehetek a következő 30-40 évemben, nem azzal, ami már megtörtént.

2020. márc. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
33%
Most akkor lényegében el akartál dicsekedni nekünk, hogy a végére összejött minden ami nekünk idősebben sem még.
2020. márc. 2. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
39%

Tartós kapcsolat komoly tervekkel többet ér, mint bár átdorbézolt éjszaka.


Én se jártam sokat bulizni, bár azt nem mondanám, hogy abszolút kimaradt. Viszont sokszor hülyét csináltam magamból, mert nem tudtam időben leállni, és aztán sírtam vagy konfliktust kerestem másokkal aljarészegen, ez nem éppen az a felemelő emlék.

2020. márc. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
51%

Ahány ember annyi élethelyzet, lehet másnak 27 éves korára 3M ft nem volt a kezében, nekem eddig a legtöbb 7millió volt, szerintem kevesen ugrottak le 150méter magasból rábízva az életed egy kötéldarabra, én 19 évesen ezt is megléptem :D Füves cigit is kipróbáltam ha volt rá lehetőség, szeretem a sebességet amit autóban sajnos megfizethető keretek közt nem elérhető, a motorozás viszont olyan hogy besza-behu, és ha jó idő van akármikor rendelkezésemre áll.


Nekem ezek mai napig élmények, viszont a berúgásokat, csavargásokat el is felejtettem már, egy előadót hallgattam meg élőben, mert érdekelt a zenéje, mára már azt sem tudom játszik-e még :D


Én pl úgy tettem szert ismerősre barátra, hogy megálltam felfelé az egyik pihenőhelyen, és lefelé jövet ők is megálltak, az egyikőjük kérdezett a motoromról, és már úgy mentünk haza hogy bejelölt facen, és köv. alkalommal együtt gurultunk majd ettünk valahol.


Az viszont tény ha semmi izgalmasat nem csinál az ember az életben, csak munkába jár, majd haza, akkor csak becsavarodik, hisz nem tudod kiélni magad, amit megint csak ki kell tapasztalni, lehet ez RC autós hobbi, vagy állatok tartása kutya macska akármi, amiért azt mondhatod hogy értelmét látod annak hogy dolgozz.


Mindenki másra vágyik az életében, amire te vágytál, esetleg még vágysz is, az másnak lecsengett dolog.

2020. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Nem vesztettél, mert ami sose volt a tiéd azt nem veszted el. De nyilván 10 évnyi buli és szociális élet sosem egyenlő 10 év magánnyal. De! Totál nem vagy egyedül, ha ez megnyugtat, rengeted ember van a te helyzetetben, nem csak Te vagy és a Mások, ahogy írtad... Vannak akiket a család tett tönkre, nem nyitnak az emberek felé, vannak 40 éves szüzek, olyan emberek, akik kisebb nagyobb mértékben elmebeteggé válnak azáltal, hogy mennyire bezárkóznak. Lehet sorolni nagyon szomorú emberi történeteket, de nem szeretném megtenni.

Nekem is voltak hasonló gondjaim, bár mérsékeltebb formában. Kellett hozzá idő, mire 20 fele ráeszméltem egyáltalán a szociális alulfejlettségemre, de szerencsére elkezdtem fejleszteni magam, szociálisan, szakmailag, testileg, még mindig ezt teszem, így egyre több önbizalomra teszek szert, és egyre büszkébb vagyok magamra. Nem látok ennél jobb megoldást.

Nem tudsz változtatni azon ami már megtörtént, csak úgy tudsz "nyerni ebből a helyzetből", ha onnantól, hogy felsimerted a veszteségeid, és a gyengeségeidet, tudatosan fejlesztesz magadon ott, ahol a leggyengébb vagy, hogy ezentúl máshogy alakuljon az életed, sok kihívással, komfortzóna bővítéssel. Ha még mindig túl fájdalmas a múlt, segítséget is kérhetnél pszichológustól, csoportos terápiával.. szerintem sokat segíthet rajtad, ha jó kezekbe kerülsz.

2020. márc. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem semmit nem vesztettél, sőt inkább örülj neki. Ki a franc sajnálná, hogy nem úgy csinálta mint a nagy átlag? A helyedben örülnék, hogy te nem olvadtál be.

Azért a pároddal őszintének kéne lenned, akár hogy is érzel, szóval szerintem mond el neki.

2020. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Örülj, hogy van párod.

Nekem az sincs

2020. márc. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!