Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi a véleményetek az olyan...

Mi a véleményetek az olyan emberről aki azért lesz öngyilkos, mert kihal a család körülötte és nem akar évtizedeket magányosan élni?

Figyelt kérdés
A párkeresés nem játszik. Nem tud mit kezdeni a helyzettel.

2020. márc. 8. 08:36
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%

"Ha pasi vagy, akkor szerencsésebb vagy, mint egy nő, mert a magányos (pláne idősebb) nőkkel különösen gonosz a világ"

Ezt kifejtenéd nekem, akár privátban is. Kiváncsi vagyok, mire gondolsz pontosan.

2020. márc. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Szerintem pont fordítvavan. Ha nő vagy akkor meghallgatja a sok éhes pasi viszont ha férfi vagy a kutya se törődik vele.
2020. márc. 8. 09:39
 13/18 anonim ***** válasza:
73%

De számtalan dolog van az életben, a világon, amivel lehetne foglalkozni, lekötni magát az embernek, így nem értem, hogy miért kell sokaknak leragadni a "nekem nincs senkim, de rossz így" színvonalon....

Nekem van egy alapbetegségem férfiként, ami miatt a kutya f×a sem érdeklődik utánam, akkor én is gondolkodjak így? Teszem a dolgomat, lekötöm magam mással, egyéb tevékenységekkel, és élek, dolgozom. Ennyi.

2020. márc. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Én is keseregtem sokat a magányosság miatt többszörös fogyatékosságból adódó elutasítások stb miatt, de már nem kesergek, próbálok nyitni.
2020. márc. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
48%

Először is, az öngyilkosság mindenki saját döntése, mivel nincsenek már se családtagjai, se barátai, még nagyon fájdalmat sem okoz senkinek. Csak szép csendben tegye, és mondjuk ne a vonat elé ugorjon ki!

Egyébként az életben elég sok terület (többe-kevésbé) ki tudja tölteni ezt az űrt, elkezdhet valamit sportolni, túrázni, beletemetkezni a munkába, de akar csak menjen le a kocsmába minden este, ott lesz társaság és pia, nem túl konstruktiv ötlet, de az öngyilkosságnál egy fokkal jobb!

2020. márc. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Az a legnagyobb baj h itt ebben az estben a magàny mellè valamien depresszió is hozzà tàrsul,!ami kitudja h mijen fokozatba lèpett nàla.Ideggyógyász vagy pszihológus.😕😕😕😟😟😟
2020. márc. 13. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Ez:

[link]

2020. jún. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:

Nagyon sokan élik az életüket évek óta teljesen magányosan egyedül. Mégsem gondolkodnak azon, hogy eldobják az életüket.Annyi minden van körülöttünk ,ami érdekes, tv.számítógép, olvasás, zenehallgatás, egy kutya, vagy más háziállat. Nem kell otthon ülni, kilehet menni, oda ahol sok ember van, meglehet szólítani bárkit, aki pl. ül egy padon,vagy egyedül van. stb.

Én is egyedül élek, de még sosem unatkoztam.Sőt mindig azt mondom, hogy annyi a feladat,dolog körülöttem, hogy semmire sincs időm !

2021. jan. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!