Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vannak itt magukat csunyanak...

Vannak itt magukat csunyanak valo nok akik singlek?

Figyelt kérdés
Ti nektek,h megy a tarskerese?
2020. márc. 8. 13:21
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Az már régen rossz haver ha itt akarsz csajozni.
2020. márc. 8. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Az elsô kérdésre nem tudok választ adni.

A másodikra meg igen, nekünk megy. 😀

2020. márc. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
oke
2020. márc. 8. 18:28
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Én csúnya vagyok és szingli. DE nem keresek társat, nagyon jól elvagyok szingliként. Ha varázsütésre változtathatnék az életemen, azt kérném, hogy rövidebb legyen az utazási idő az albérletem és a családom vidéki háza között.
2020. márc. 8. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%

Vannak, pl. én, de én sem keresek társat, most jó egyedül pihengetni meg szórakozni. Meg szerintem jelenleg nem is tudok beleadni semmit egy párkapcsolatba.


Amúgy ha társat keresek az legtöbbször katasztrofálisan szokott menni. Általában vagy az igencsak ápolatlan és nagyon öreg, vagy az öngyilkossághoz közelítő urak keresnek meg (esetleg 1-2 arc akik fogadásból szólítanak le).🤣🤣 A kezdeményezést érthető okok miatt már rég elengedtem, már akkor se mernék odamenni valakihez ha 10/5 lennék.

2020. márc. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!