Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Vajon miért nem kellek senkinek?

Vajon miért nem kellek senkinek?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, átlagos külsővel rendelkezek, normál testalkat, se nem túl szép, de nem is csúnya, ez ugye viszonyítás kérdése. Igényes, kedves, szerintem értelmes is vagyok, lehet velem beszélgetni, több diplomám is van. Az utóbbi években senki nem kezdeményez nálam és egyszerűen nem tudom az okát. Tényleg nem tartom magam csúnyának, mégis rám sem néznek a férfiak az utcán. Nem vagyok bomba nő, de átlagon aluli se. Szóval nem értem, ilyen magasak az elvárások, hogy egy átlagos nő már senkinek sem kell vagy lehet, hogy van velem valami baj, amit nem veszek észre? Jó tudom, ezt így ennyiből nem lehet megmondani, csak ötleteket várok, vajon mi okozhatja ezt a jelenséget.

2020. máj. 16. 01:05
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Interneten nem szeretnék ismerkedni, azt elvárom, hogy személyesen jöjjön oda hozzám, aki szeretne tőlem valamit. Szerintem azért ez nem olyan hatalmas igény. :) Nyilván vannak még egyéb apróságok, ne legyen házas, nálam sokkal idősebb vagy fiatalabb, meg aránylag értelmes legyen, de kb. tényleg csak ennyi.
2020. máj. 25. 19:16
 22/29 anonim ***** válasza:
Ha azt várod, hogy odamenjenek hozzád, akkor nagyon türelmes kell hogy legyél, szerintem töröld a kérdést és örülj, hogy nem vagy szűz:)
2020. máj. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy lehet törölni kérdést. :( Régebben oda jöttek hozzám, csak változott közben a világ én meg nem, de biztos egyszer megtalál valaki, aki ugyanúgy nem változott, mint én. :)
2020. máj. 25. 19:30
 24/29 anonim ***** válasza:
ehhez a várakozáshoz kell a türelem:)
2020. máj. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A saját kérdéseidnél látod ezt a kérdés, a sor végén jobbra van egy kék iksz, ha arra klikkelsz, akkor megkérdezi, hogy törölje-e a kérdést.
2020. máj. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Köszike, azt vágom, de azzal csak azon a felületen, saját magam számára nem lesz többé látható, a kérdés maga viszont nem törölhető szerintem, ezért is keringenek az éterben még évekkel ezelőtti kínos kérdések is. Na de ez egy másik kérdés lehetne. :)
2020. máj. 26. 00:42
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Legalább annyit súgj meg nekünk, hogy milyen útvonalon, milyen időtájban szoktál utazni munkába meg vissza és akkor egy darabig arra járok, hátha látok szép nőket, akik arra várnak, hogy személyesen szólítsák le őket. ;)
2020. máj. 26. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nagyon jól esett, aranyos vagy! :)
2020. máj. 26. 05:43
 29/29 anonim ***** válasza:
87%
Így van. Szervezünk neked egy vakrandit és válogathatsz mint hercegnő a tiszta búzában:)
2020. máj. 26. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!